Λίγη βοήθεια για τις κυχλίδες

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/08/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    424
    panteli1 στις #112047

    σε ευχαριστω MIROKU.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #352454

    να πελλανουν

    ασχετο με το θεμα γεια σου νικολα απο τη κυπρο μας 3 χρονια ειχα να ακουσω αυτη τη λεξη απο τοτε που ημουν στη κρητη στη σεαπ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #112376

    Μια απορία,
    Χρησιμοποιεί κανείς το spreader σε άλλο θήραμα εκτός τσίχλας (και μπεκάτσας); Αν ναι, σε ποιο θήραμα;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #352647

    [size=4]Μια απορία,
    Χρησιμοποιεί κανείς το spreader σε άλλο θήραμα εκτός τσίχλας (και μπεκάτσας); Αν ναι, σε ποιο θήραμα;
    [/size]

    Στα παπια στο καρτερι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    309
    MIROKU στις #112384

    ασχετο καπως θεμα

    προχτες επιαχα τον σιεπεττο τον ισιον τζαι επια ενα γιρο στες τρασιλες εσιρα 5 χαρτουτσες επια 4 τρασιλες την αλλην εν την εκραησεν η σιπεθκια .αλλα εν πηραζει εποσκολιστηκα.Α…τσιοκκαρισμαν ειχα το κοσσιναν τζαι στα θκιο πουμπουρκα ,χαρτουτσες εσιρνα γεμοσιες που τον γειτο μου.

    ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΕΙ Η ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΜΕΤΑΦΡΑΣΩ??????(ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΚΥΠΡΙΟΥΣ)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #352694

    Στα παπια στο καρτερι

    [font=”Trebuchet MS”]παπια!? Εμείς εδω τέτοια πράγματα δεν έχουμε :D , αλλά τα παπια δεν τουφεκίζονται μακριά ;; Σε τι απόσταση ήταν οι βολές και με τη φυσίγγια αν επιτρέπεται.[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/06/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    Ekivolos στις #352728

    [font=”Trebuchet MS”][size=4]παπια!? Εμείς εδω τέτοια πράγματα δεν έχουμε :D , αλλά τα παπια δεν τουφεκίζονται μακριά ;; Σε τι απόσταση ήταν οι βολές και με τη φυσίγγια αν επιτρέπεται.[/size][/font]

    Στο απογευματινό καρτέρι, αφού πέσει ο ήλιος, οι πάπιες πετούν πολύ χαμηλά. Πρέπει να είσαι σε εγρήγορση και να τουφεκίσεις γρήγορα γιατί τις βλέπεις ξαφνικά και για λίγο. Εγώ χρησιμοποιώ κύλινδρο ή ντεμί με διασποράς. Πάντα Νο 5.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    Ray στις #112707

    Μήπως υπάρχει διαφορά απόδοσης με το τσοκακι διασποράς όταν χρησιμοποιούμε γρήγορα ή αργά φυσίγγια??

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #352854

    [font=”Trebuchet MS”][size=4]Μήπως υπάρχει διαφορά απόδοσης με το τσοκακι διασποράς όταν χρησιμοποιούμε γρήγορα ή αργά φυσίγγια??[/size][/font]

    Ποιος μπορει να υπολογισει αν ενα φυσιγγι ειναι αργο η γρηγορο φιλε μου????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1361
    samgunner62 στις #352863

    Ποιος μπορει να υπολογισει αν ενα φυσιγγι ειναι αργο η γρηγορο φιλε μου????

    O xpoνογραφος,οσο για το διασπορας λενε οτι δε θελει μεγαλες ταχυτητες,δε ξερω αν αληθευει,αυτο εχω ακουσει.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #352865

    O xpoνογραφος,οσο για το διασπορας λενε οτι δε θελει μεγαλες ταχυτητες,δε ξερω αν αληθευει,αυτο εχω ακουσει.

    Δεν με καταλαβες φιλε μου,εννοω κυνηγος.την ωρα του κυνηγιου,στα διασπορας ειναι αχρηστες οχι οι μεγαλες ταχυτητες αλλα οι πολλες πιεσεις!.

Επισκόπηση 11 δημοσιεύσεων - 16 έως 26 (από 26 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων