Με τι τσοκ κυνηγάτε τις τσίχλες;

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 61 έως 64 (από 64 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #354657

    λοιπον…. SKEET II (3,5*) KAI IM(2*) σε τσιχλες αλλα και σε ολα τα κυνηγια γενικα …σε πυκνα το πολυ αλλαζω το πρωτο σε SKEET (4,5*) και παιζω με τα φυσιγγια..8 ή 9 μαλινοταπα και 7-8 δευτερο.η΄και τα δυο 8 μαλλινη Β&P GIGANTE

    ΜΠΡΑΒΟ Αντρεα που σε μαγευει η ντουφεκια της μαλλινοταπας αρχιζουμε να γινομαστε πολλοι!!παραδοσιακοι!!!
    λοιπον εγω τεσσερα αστρα και φυσιγγι 9-10 με μαλλινη ταπα του Υψηλου


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    DimitrisBenelli στις #115031

    ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΟΣ ΣΤΟ ΑΘΛΙΜΑ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΤΗΝ RAFFAELLO CRIOCOMFORT 66 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 5 ΤΣΟΚ.ΔΟΥΛΕΥΩ *****ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ 10ΚΑΡΑΚΙ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ,ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ****ΚΑΙ 9ΑΡΑΚΙ.ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ 9ΑΡΑΚΙ ΜΠΩΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ,ΕΥΧΑΠΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    434
    manoshunter στις #354676

    ΚΑΛΥΣΠΕΡΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΥΝΗΓΙΑ.ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΟΣ ΣΤΟ ΑΘΛΙΜΑ 5 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΘΕΛΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΑΣ.ΕΧΩ ΤΗΝ RAFFAELLO CRIOCOMFORT 66 ΠΟΝΤΟΥΣ ΚΑΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ 5 ΤΣΟΚ.ΔΟΥΛΕΥΩ *****ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΡΤΕΡΙ ΚΑΙ 10ΚΑΡΑΚΙ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ,ΚΑΙ ΠΕΡΠΑΤΗΤΟ ****ΚΑΙ 9ΑΡΑΚΙ.ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΛΟ 9ΑΡΑΚΙ ΜΠΩΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΣΕΚΑΡΙΣΜΕΝΟ,ΕΥΧΑΠΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ.

    9ΑΡΙ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ (ΑΣΠΡΟ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΥΨΗΛΟΥ…ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΙΑΣΠΟΡΑΣ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ…ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!!!!!!!!!! :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2
    DimitrisBenelli στις #115036

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ,ΤΟ 9ΑΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ.

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 61 έως 64 (από 64 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων