Ελάφι!!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    matthchris στις #354605

    φίλοι και συνάδελφοι. Το κακό είναι ότι το κωλοκάναλο είπε, ότι το έσωσαν οικολόγοι και όχι κυνηγοί. βκ άνδρος

    [font=”Comic Sans MS”]Κι εγώ άκουσα "ότι είπαν, το έσωσαν οικολόγοι – εθελοντές κι όχι κυνηγοί" (τι είδους εθελοντές ήταν?/ πώς ειδοποιήθηκαν, βρέθηκαν εκεί κλπ?). Ποιά είναι τελικά η αλήθεια & πως παραποιήθηκε αυτή τόσο εύκολα!!!…. άκουσα καθαρά ότι οι κυνηγοί & τα σκυλιά τους το καταδίωξαν, το στρίμωξαν εκεί στο ποτάμι κλπ… τα γνωστά και πάλι.
    Σίγουρα πάντως στην "κοινή γνώμη, η εντύπωση του περισσότερου κόσμου" & αυτό που έμεινε νομίζω έχει σημασία – όπως και το τι ήταν πιο εύκολα να πιστέψουν?!!!…. μόνοι σας το καταλαβαίνετε.
    [/font]


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/12/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    267
    armsnick στις #115166

    Δεν ξέρω ποιοί ήταν μέσα στη βάρκα, πάντως μετά έδειξε και έναν ομοσπονδιακό που του έπαιρναν συνέντευξη. Πάντως κατέληξαν στο συμπέρασμα ότι το ελάφι βρέθηκε εκεί κυνηγημένο από κυνηγόσκυλα.
    Alphatv.com
    Επίσεις σε ένθετο της εφημερίδας πρώτο θέμα (Big Fish) έχει άρθρο για τα ελάφια και αναφέρει ως κύριο λόγο του χαμηλού πληθυσμού το παράνομο κυνήγι.
    Να συμπληρώσω και εγώ: ΑΛΗΤΕΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    168
    Simis Jr στις #115432

    Φιλε εγω προσωπικα θεωρω πολυ τυχερους οσουν εχουν αντικρυσει ενα τετοιο θεαμα…
    ειναι πραγματικα δωρο απο το Θεο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Η συζήτηση ‘Μη ενεργά θέματα κυνηγίου’ δεν δέχεται νέα θέματα και απαντήσεις.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων