ΑΤΥΧΗΜΑ

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    213
    kostas27 στις #114778

    ΠΑΝΤΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Κ.Σ ΜΕΛΙΚΗΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΔΕΙΑ ΕΔΙΝΕ ΔΩΡΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ
    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ,ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ
    ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #354369

    ΠΑΝΤΩΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Κ.Σ ΜΕΛΙΚΗΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΑΔΕΙΑ ΕΔΙΝΕ ΔΩΡΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ ΚΑΙ ΚΑΠΕΛΑΚΙ
    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ,ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ
    ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.

    φίλε μου είναι πολύ απλό. απλούστατα δεν τα φοράνε βκ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #114784

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ,ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ
    ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ. δεν βλεπουν πορτοκαλι ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΗΡΑΜΑ.και ριχνουν!!!

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #114786

    ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ ΓΙΛΕΚΟ,ΤΑ ΑΤΥΧΗΜΑΤΑ
    ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΧΡΟΝΙΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΞΗΓΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ.

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΧΗ. δεν βλεπουν πορτοκαλι ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΗΡΑΜΑ.και ριχνουν!!!
    [/quo

    Αχρωματοψια εχουν?απλα ειναι ΠΕΙΝΑΛΕΣ και ΠΑΝΥΒΛΑΚΕΣ,γιατι με αυτα που συμβαινουν καθημερινα,οχι πορτοκαλι γιλεκα,αλλα επρεπε να βαφονται ΚΑΤΑΚΟΚΚΙΝΟΙ,αλλα δεν υπολογιζουν τιποτα,ουτε καν την ζωη των συγκυνηγων τους,γιατι αλλιως δεν θα ειχαμε αυτα τα ατυχα θυματα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #114787

    Προσεύχομαι στο Μεγάλο Πατέρα .
    Το πνεύμα του πάντα να καθοδηγούνε τα βήματα μου σε
    μονοπάτια αρμονικά με την μητέρα φύση.
    Πάντα να καθοδηγεί το μυαλό μου να σκέφτεται σωστά
    και με αγάπη για την μητέρα φύση .
    Να μου δώσει δύναμη να αντιμετωπίσω τους εχθρούς
    που έρχονται για να σκοτώσουνε
    τη μητέρα όλης της φυλής μου .
    Μια απάντηση σε αυτούς που φέρουνε όπλο και σπιλώνουνε την κυνηγετική οικογένεια μας

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 16 έως 20 (από 20 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων