Για κοπιάστε…

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 45 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #356259

    ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΦΙΕΣΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ …..!!!!!!

    [font=”Comic Sans MS”]Αποφασιστε.μην ανεβω αδικα.[/font] :unsure:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #117069

    Εγώ θα είμαι αύριο, αλλά δεν ξέρω πόσο θα μπορώ να σας κάνω παρέα γιατί θα έχω δουλίτσα. Έναν καφέ πάντως θα τον πιούμε. Κώστα, ανέβα ντε. Θα είναι και ο Σταύρος σίγουρα. Μήτσο, ανέβα κι εσύ να γνωρίσεις τα παιδιά.

    Για αγώνα μην βιάζεστε. Θα κάνουμε σωστή δουλειά, όπως κάθε χρόνο. Όχι στο πόδι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #356260

    [font=”Comic Sans MS”]Την Τετάρτη θα είναι ανοιχτή η Πάρνηθα ; :o

    Όσο αφορά τον αγώνα θα ήθελα αν και νέος στο e-artemis να [color=”#FF0000″]συμμετέχω ……[/color] :unsure:
    Σίγουρα θα είμαι παρών αν διεξαχθεί σαββατοκύριακο .[/font]

    Εσύ αγόρι μου θα παίξεις με handicap. Ή θα σου βάλω περιορισμούς απόστασης στα σπασίματα! :D Τέλος πάντων, κάτι θα σκεφτώ… :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #356272
    [font=”Franklin Gothic Medium”]Όλο λάδι, λάδι, και τηγανίτα τίποτα. :D
    Μόνος μου απάνω και κανείς άλλος. Μόνο τον master chief συνάντησα και αυτός είχε δουλειά. :P
    Λίγος κόσμος, και ρίξαμε ευχάριστα και άνετα. :o
    Την άλλη φορά πριν αποφασίστε συνάντηση να έχετε πάρει άδεια πρώτα από τον επιλοχία. :unsure:
    [/font]
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    860
    Ανώνυμος στις #356277

    [center][color=”#0000FF”][size=4][font=”Franklin Gothic Medium”][i]Ναι για Τετάρτη πρωί, γιατί έχουμε και μία έκθεση για το απόγευμα. :P
    Υπάρχει βέβαια και ο Γίωργος, αλλά δεν βαριέσαι. Μικρός είναι ακόμα, ας περιμένει. :o [/i][/font][/size][/color][/center]

    Α!!! ΕΤΣΙ Ε? :unsure: ΕΝΤΑΞΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟ ΕΝΤΑΞΗ :o …. ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΠΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΦΗ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΕΚΕΙΝΗ Η ΕΥΛΟΓΙΜΕΝΗ ΩΡΑ. :o :D

    ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΩΡΑ, ΚΑΙ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΨΑΧΝΩΜΑΣΤΕ,
    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΜΠΛΟΥΖΙΤΣΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΛΕΚΟ, Α ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΥΤΟΚΟΛΗΤΟ E-ARTEMIS ΔΙΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΕΦΥΓΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΟΥΛΑΓΑ :D :D :D :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #356279

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Την Τεταρτη που ειναι αργια,δε μαζευωμαστε να στριμωξουμε τον "Δραμαλη" στην Παρνηθα;
    Να τα πουμε κιολας!![/size][/font][/b]

    Πού ήσουν εσύ σήμερα, εμπνευστή της ιδέας; :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #117130

    Ό,τι και να πεις,ό,τι και να γραψεις,εχεις δικιο.
    Καταραμενη σκορδαλια……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    stamatakisdim στις #356290

    Εσύ αγόρι μου θα παίξεις με handicap. Ή θα σου βάλω περιορισμούς απόστασης στα σπασίματα! :P Τέλος πάντων, κάτι θα σκεφτώ… :unsure:

    [font=”Comic Sans MS”]Δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο της ιδιαίτερης μεταχείρισης στο άτομο μου .
    Αλλά θα δηχθώ κάθε πρόκληση .
    Δυστυχώς δεν κατάφερα να ανέβω την Τετάρτη [/font].

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #356294

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=3]Ό,τι και να πεις,ό,τι και να γραψεις,εχεις δικιο.
    Καταραμενη σκορδαλια……[/size][/font][/b]

    [font=”Franklin Gothic Medium”]Συγνώμη αλλά αν κατάλαβα καλά για πρωί κανονίζαμε. :unsure:
    Εκτός και αν εσύ σηκώθηκες πρωί , πρωί και μαζί με τον καφέ έφαγες και μερικές φέτες βούτυρο με σκορδαλιά. :D
    Να σου πω, καλό μου ακούγετε. :P
    [/font]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #117155

    Mωρέ είστε όλοι… αυτό που λέμε "όχι σκοπευτές, αλλά αθλητές σκοποβολής"!!! Πού θα πάει, θα ανοίξει κι ο καιρός, θα σας πιάσει και το στερητικό και θα 'ρθετε να πάρετε τη δόση σας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #118017

    Kαλησπερα.Παιδια για όποιον ενδιαφέρετε ,το σκοπευτήριο στην Αλεξανδρούπολη άνοιξε. Για αρχή θα λειτουργεί τετάρτη απόγευμα και Κυριακή πρωί .Αργότερα όταν στρώσει καλά ο καιρός και οι συμμετοχές πυκνώσουν θα ανοίγει και Σάββατο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    manolis koropi στις #120438

    καλημερα παιδια..Θελω να ρωτησω κατι..μηπως γνωριζει καποιος ποτε θα ανοιξει το σκοπευτηριο της ελευσινας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #120447

    Φίλε Μανώλη, δυστυχώς οι προοπτικές για το σκοπευτήριο της Ελευσίνας δεν είναι καθόλου αισιόδοξες. Σύμφωνα με όσα γνωρίζω, το άνοιγμα του σκοπευτηρίου κρίνεται μάλλον απίθανο. Ελπίζω στο σύντομο μέλλον η κατάσταση να αλλάξει.

    Υ.γ. Έσβησα δύο μηνύματά σου που ήταν εκτός θέματος. Ζητώ την κατανόησή σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/06/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    manolis koropi στις #120461

    φιλε συντονιστη σε ευχαριστω για την πληροφορια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #145376

    Με νεο Δ/Σ ανοιξε και παλι φετος το σκοπευτηριο στην Αλεξ/πολη.Το Σαββατο πηγα μια βολτα και εριξα μια πουλα.Αντε Κωστα(Caveman)να το κανονισουμε να παμε παρεα.

    Υ.Γ Πουλα 5ευρω και φυσιγγια 6ευρω το κουτι.Οποιος εχει φυσιγγια δικα του δεν υπαρχει προβλημα.Μπορει ελευθερα να τα ριξει.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 45 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων