To e-artemis στην Diana 2009

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 61 έως 64 (από 64 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #117692

    Τόσο είναι, και το ξέρουν όλοι. Όποιος δεν μπορεί να ανταπεξέλθει, δεν πάει. Ή παίρνει λιγότερα τετραγωνικά περίπτερο και κάνει οικονομία από εκεί. Και στο κάτω κάτω, η συμμετοχή στις εκθέσεις είναι μέσα στον προϋπολογισμό διαφήμισης μιας επιχείρησης. Και η DIANA είναι η μόνη ουσιαστικά έκθεση σχετική με τα είδη κυνηγίου. Η άλλη αφορά ουσιαστικά το ψάρεμα. Οποια επιχείρηση λοιπόν δεν συμμετέχει δεν είναι απαραίτητα για λύπηση. Όχι όταν τα δίνει δεξιά κι αριστερά σε περιοδικά, εφημερίδες, ίντερνετ, χορηγίες και δεν συμμαζεύεται. Συγγνώμη, αλλά είμαι πάρα πολλά χρόνια στο εμπόριο για να πιστέψω ότι οι κορυφαίες επιχειρήσεις του χώρου δεν έχουν να δώσουν λίγα χιλιάρικα για να συμμετέχουν στην έκθεση θεσμό του κλάδου τους. Δεν μπορώ να γνωρίζω ποιοι είναι οι λόγοι, αλλά σίγουρα δεν είναι οικονομικοί.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    204
    benellicrio στις #356779

    Συγγνώμη, αλλά είμαι πάρα πολλά χρόνια στο εμπόριο για να πιστέψω ότι οι κορυφαίες επιχειρήσεις του χώρου δεν έχουν να δώσουν λίγα χιλιάρικα για να συμμετέχουν στην έκθεση θεσμό του κλάδου τους.
    [/quote]
    ΣΥΜΦΩΝΩ!ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΚΕΦΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥΣ! :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #356781

    4000 ευρώ για να περάσουν 10000 πιθανοί πελάτες;;; Δεν είναι κι άσχημο…. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #117700

    Ή για ένα περίπτερο πλάτους 5 μέτρων, επί 3 μέτρα το υποχρεωτικό πλάτος, 1500 ευρώ! Φυσικά και δεν είναι υπερβολικό το κόστος. Το e-artemis πώς συμμετέχεο στο κάτω κάτω, που δεν έχει και τίποτα εμπορικό να κερδίσει;

Επισκόπηση 4 δημοσιεύσεων - 61 έως 64 (από 64 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων