ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #35447

    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΜΑΚΗ!ΖΕΣΤΕΣ ΚΑΝΝΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35448

    ΤΟ ΚΙΚΚΙΝΙ ΤΙ ΧΡΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ????

    ΜΑΚΗΗΗΗΗΗ ΑΣΕ ΚΑΤΩ ΤΗΝ  COCA COLA

    AΦΟΥ ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ,ΤΙ ΤΗΝ ΘΕΣ………

    Α,Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ MAVERIC ΧΤΕΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΛΕΓΑΝ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΙΧΝΕ ,ΑΛΛΑ,,,,,,,, ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΣΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ…… 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35449


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από mnikolai στίς 05 Aπρίλιος 2004


    … ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΑΝΤΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΟΥΛΗΣΩ ΑΛΛΑ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΑΝΕ ΤΑ ΔΙΠΛΑΣΙΑ … ΤΟΥΣ ΑΠΕΡΙΨΑ … ΧΕΧΕΧΕ


    [/indent]ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΓΙΑ ΤΟ ΟΠΛΟ??????????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35450


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από victz στίς 05 Aπρίλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από JIMPAP στίς 05 Aπρίλιος 2004


    ΞΕΡΩ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑ ΜΕ 20Ε ΤΟ ΚΟΥΤΙ


    [/indent]

     Αυτα τα ξερω και γω Δημητρη.

     Θελω να ειναι φτηνα, επωνυμα, αξιοπιστα, σταθερα, με τελειες κατανομες, καλη διατρητικοτητα, χαμηλες πιεσεις και αριστα υλικα.


    [/indent]ΑΝ ΤΑ ΒΡΕΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑΣ ,ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΡΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ,ΑΝΕΒΑ ΠΑΝΩΩΩ………ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #35545

    • Καλά εγώ δεν θα έπρεπε να μιλάω καθόλου. Ακούς εκεί 2 πιάτα στα 25. Τρομερή εμπειρία ρε παιδιά. Ας είναι καλά ο Γιώργος, και χαράς την υπομονή του, που  μου έδειξε μερικά πράγματα, γιατί εκεί να δείτε κόλλημα. Moυ ήρθε κι εμένα να το σπάσω, κι ας μην είναι Lanber.
    • Αλήθεια ρε παιδιά γιατί τα όπλα δεν «ρίχνουν» όταν έχουν ασφάλεια;  
    • Θέλω να ευχαριστήσω τον Γιώργο, και τα άλλα παιδιά  για τις συμβουλές τους.
    • Και κάτι ακόμα. Ο Μάκης είναι καλύτερος από εμένα. Μάλλον θα φταίει το τσάι που ήπιε.  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35548

    Καλά εγώ δεν θα έπρεπε να μιλάω καθόλου. Ακούς εκεί 2 πιάτα στα 25. Τρομερή εμπειρία ρε παιδιά. Ας είναι καλά ο Γιώργος, και χαράς την υπομονή του, που  μου έδειξε μερικά πράγματα, γιατί εκεί να δείτε κόλλημα. Moυ ήρθε κι εμένα να το σπάσω, κι ας μην είναι Lamper.

    Σταύρο, τα πιατάκια δεν είναι εύκολος στόχος. Μπορεί να είναι προβλέψιμα, με σταθερή ταχύτητα και γνωστή τροχιά, αλλά θέλουν κι αυτά τον τρόπο τους. Ελπίζω να άκουγες προσεκτικά τον DUCKHUNTER σε ότι σου έλεγε, γιατί αυτές οι συμβουλές είναι χρυσάφι, και σπανίως χαρίζονται. Αυτοί που έχουν φάει τα μούτρα τους ξεκινώντας μόνοι τους σκοποβολή, ξέρουν πολύ καλά τι εννοώ.

    Όσο για το high score σου, μην στενοχωριέσαι. Εγώ την πρώτη φορά που έριξα skeet, έκανα 3/25. Σιγά σιγά, θα έρθουν και τα νούμερα. Μην αγχώνεσαι και μην ανυπομονείς να φτάσεις στα μεγάλα νούμερα. Η περίοδος αυτή της εκμάθησης, είναι όλη η ομορφιά. Όπως λέει και ο Καβάφης, “η Ιθάκη σε έδωσε τον δρόμο”.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #35552


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 07 Aπρίλιος 2004


    •  
    • Και κάτι ακόμα. Ο Μάκης είναι καλύτερος από εμένα. Μάλλον θα φταίει το τσάι που ήπιε.  


    [/indent]ΤΙ ? ΑΦΗΣΕ Ο ΜΑΚΗΣ ΤΑ ΑΕΡΙΟΥΧΑ ΠΟΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΟΤΑΝΑ???ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΒΟΥΝΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΝΩΤΕΡΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΟΠΛΟΥ ΤΟΥ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35553


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από leo στίς 07 Aπρίλιος 2004


    Καλά εγώ δεν θα έπρεπε να μιλάω καθόλου. Ακούς εκεί 2 πιάτα στα 25. Τρομερή εμπειρία ρε παιδιά. Ας είναι καλά ο Γιώργος, και χαράς την υπομονή του, που  μου έδειξε μερικά πράγματα, γιατί εκεί να δείτε κόλλημα. Moυ ήρθε κι εμένα να το σπάσω, κι ας μην είναι Lamper.

    Σταύρο, τα πιατάκια δεν είναι εύκολος στόχος. Μπορεί να είναι προβλέψιμα, με σταθερή ταχύτητα και γνωστή τροχιά, αλλά θέλουν κι αυτά τον τρόπο τους. Ελπίζω να άκουγες προσεκτικά τον DUCKHUNTER σε ότι σου έλεγε, γιατί αυτές οι συμβουλές είναι χρυσάφι, και σπανίως χαρίζονται. Αυτοί που έχουν φάει τα μούτρα τους ξεκινώντας μόνοι τους σκοποβολή, ξέρουν πολύ καλά τι εννοώ.

    Όσο για το high score σου, μην στενοχωριέσαι. Εγώ την πρώτη φορά που έριξα skeet, έκανα 3/25. Σιγά σιγά, θα έρθουν και τα νούμερα. Μην αγχώνεσαι και μην ανυπομονείς να φτάσεις στα μεγάλα νούμερα. Η περίοδος αυτή της εκμάθησης, είναι όλη η ομορφιά. Όπως λέει και ο Καβάφης, “η Ιθάκη σε έδωσε τον δρόμο”.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Σταυρο κανενας δεν ξεκινησε και με την μια εκανε εστω ενα καλο νουμερο!Οπως ειπε και ο Λεο ειναι σημαντικο να μην χαλαστεις απο αυτο αλλα να πεισμωσεις και σιγα σιγα θα φτασεις στο επιπεδο που εσυ θελεις.Το ξαναλεω δεν ειναι ευκολο το skeet και γενικα καθε σκοπευτικο αθλημα!

    Αν ηταν ετσι απλο ολοι μας θα ημασταν πρωταθλητες τα 25αρια θα γινοντουσταν το ενα μετα το αλλο και βεβαια θα καταντουσε ανιαρο!!!!!

    Χρειαζεται υπομονη κουραγιο και πανω απο ολα πιστη σε αυτα που εμεις οι φιλοι σου προσπαθουμε να σου περασουμε!!!!!!!

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #35562


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 07 Aπρίλιος 2004


    • Καλά εγώ δεν θα έπρεπε να μιλάω καθόλου. Ακούς εκεί 2 πιάτα στα 25. Τρομερή εμπειρία ρε παιδιά. Ας είναι καλά ο Γιώργος, και χαράς την υπομονή του, που  μου έδειξε μερικά πράγματα, γιατί εκεί να δείτε κόλλημα. Moυ ήρθε κι εμένα να το σπάσω, κι ας μην είναι Lanber.
    • Και κάτι ακόμα. Ο Μάκης είναι καλύτερος από εμένα. Μάλλον θα φταίει το τσάι που ήπιε.  


    [/indent]

    Σταύρο μην τρελαίνεσαι, μονο το τρακ που θα είχες από την πρώτη σου φορά στο σκοπευτήριο φτάνει.Εξ άλλου έριχνες πρώτη φορά με το νέο σου όπλο.

    Ο Μάκης είναι πράγματι ένας ταλαντούχος σκοπευτής με μακρόχρονη θητεία στην τσίχλα. Αυτό τα λέει όλα. Έχω κυνηγήσει 2 φορές μαζί του και τον θεωρώ καλό ντουφέκι ειδικά στο περπατητό. Και μην ξεχνάς ότι έχει ρίξει κάμποσες φορές στο σκοπευτήριο.

    Προς Θεού μην απογοητευτείς και μπείς στην λούμπα του τετρειμένου “άλλο σκοπευτήριο και άλλο κυνήγι”

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #35765

    •  

      • Παιδιά ευχαριστώ για τα λόγια παρηγοριάς σας. Ξέρω ότι κάθε αρχή και δύσκολη.
      • Δεν μου λείπει  το πείσμα, και το μεράκι.
      • Όπως και όταν ξεκίνησα το κυνήγι, και ήμουν τελείως άσχετος. (Τώρα είμαι απλά άσχετος.)
      • Και βέβαια δεν πάω γεια σκορ, απλά για να βελτιωθώ, και να κάνω μια αξιοπρεπή εμφάνιση πάω στο σκοπευτήριο.
      • Σιγά σιγά, δεν βιάζομαι, και όπως είδα υπάρχουν αρκετά άτομα, που έχουν την διάθεση, να με βοηθήσουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35773

    Παιδια στο σκοπευτηριο δεν παμε ουτε να κανουμε φιγουρα ουτε να αποδειξουμε ποιοι ημαστε!

    Παμε για να κρατησουμε επαφη με το οπλο την νεκρη περιοδο και να βελτιωσουμε την κινηση και επωμιση μας!

    Φυσικα σε οποιους αρεσει μπορουν να γινουν σκοπευτες και να ακολουθησουν το πρωταθλημα που εκει τα πραγματα ειναι διαφορετικα.

    Οπως λεει και ο Σταυρος σιγα σιγα θα βελτιωθειτε και οταν με το καλο γινει αυτο τοτε ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ μεταξυ μας τα μελη του e-artemis!Eκει θα σας δω φιλοι μου!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #35786

    ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΙΛΗΣΑΝ ΟΙ ΕΙΔΗΜΟΝΕΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ….. ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΘΑ ΣΟΥ ΕΞΟΜΟΛΟΓΗΘΩ ΚΑΤΙ ….. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΣΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΠΙΑ …  … ΗΤΑΝ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ ΣΕ ΦΛΥΤΖΑΝΙ ΓΙΑ ΝΑ ΝΤΟΠΑΡΙΣΤΩ … ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΨΩ ΚΑΙ ΤΟΜ JIMPAP … ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΤΑ ΑΕΡΙΟΥΧΑ ΕΓΩΩΩΩ

    ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΑ ΣΤΑΥΡΟ ΚΑΠΟΥ ΤΟΣΑ ΠΙΑΤΑ ΕΡΙΞΑ … ΜΕΤΑ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΡΙΞΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΥΟ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΝΤΟΥΜΠΛΕΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΣΤΑ ΠΙΑΤΑ … ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ. ΣΤΗΝ ΠΑΡΝΗΘΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΕΡΙΞΑ ΚΑΛΗΤΕΡΕΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΣΕ ΣΤΥΛ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΠΙΑΤΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ. ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο DUCKHUNTER ΕΔΙΝΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ. 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    497
    alex στις #35803

    ΜΑΚΗ,
    ΒΛΕΠΩ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΤΟ LAMBER ΣΚΙΖΕΙ!!!!

    ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ!!!

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων