ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑΝΟΙΞΕ Η ΠΑΡΝΗΘΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 61 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #35966

    Σε περίπτωση που γίνουν τελικά στην Μαλακάσα οι αγώνες, θα είναι κλειστά όλα τα σταντ? ακόμα και του sporting?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #35969

    Κώστα, τα πράγματα έχουν περιπλακεί ακόμα περισσότερο.

    Τελικά, από ότι δείχνει, ο αγώνας δεν θα γίνει καθόλου. Η Πάρμηθα εξακολουθεί να είναι κλειστή και δήλωσε ότι δεν θα διεξαχθεί εκεί ο αγώνας. Από την άλλη, η Μαλακάσα που είχε αναλάβει την ευθύνη να φιλοξενήσει τον αγώνα, παράλληλα ανέλαβε την ευθύνη να φιλοξενήσει ξένους αθλητές για προπόνηση, που έχουν έρθει από τώρα στην Αθήνα για τον αγώνα παγκοσμίου κυπέλλου, που θα γίνει τέλος του μήνα στο Μαρκόπουλο. Βέβαια, το ολυμπιακό κέντρο σκοποβολής στο Μαρκόπουλο θα έπρεπε να είχε ήδη παραδοθεί από πέρσι τον Νοέμβριο, αλλά αυτό είναι ένα άλλο θέμα. Προς το παρόν, αντί οι αθλητές να προπονούνται στο σκοπευτήριο που θα αγωνιστούν, προπονούνται αλλού, άρα άδικα ήρθαν από τώρα, με δυο λόγια. Ελλάς το μεγαλείο σου.

    Πίσω στα δικά μας τώρα, μάλλον η Μαλακάσα θα παραμείνει κλειστή προς τους Έλληνες αθλητές για να διευκολυνθούν οι ξένοι. Είδωμεν.

    Ότι νεώτερη πληροφορία έχω, θα την ανακοινώσω στο φόρουμ.

    Φιλικά, Λεωνίδας

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #35972

    Λεωνίδα τα έμαθα, μόλις μίλησα με τον Αιγινήτη.

    Το πρόβλημα είναι ότι δεν μπορώ να κάνω προπονήσεις γιατί η Μαλακάσα θα φιλοξενεί τους αθλητές, στην Ελευσίνα θα γίνεται χαμός σαν το μόνο “εφημερεύων” σκοπευτήριο οπότε κανόνισα για την επόμενη Τετάρτη και αν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #35983

    EΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ για αλλη μια φορα!

    Και μετα θελουμε σκοπευτες!

    Η ΣΚΟΕ κοιμαται τον υπνο του δικαιου και ολα πανε καλα!

    Τι να πω?ΚΡΙΜΑ

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #335236

    •  

      [font=” Symbol; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt”]·   [/font][font=” Verdana; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt”]Πήγε ο γύφτος στο παζάρι και ήταν η μέρα Σάββατο. [/font]

      [font=” Verdana; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-family: ‘Times New Roman’; mso-ansi-language: EL; mso-fareast-language: EL; mso-bidi-language: AR-SA”]Εγώ γιατί αγόρασα δηλαδή σκοπευτικό  [/font]s[font=” Verdana; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-family: ‘Times New Roman’; mso-ansi-language: EL; mso-fareast-language: EL; mso-bidi-language: AR-SA”]/[/font]p[font=” Verdana; FONT-SIZE: 14pt; mso-bidi-font-size: 12.0pt; mso-fareast-font-family: ‘Times New Roman’; mso-bidi-font-family: ‘Times New Roman’; mso-ansi-language: EL; mso-fareast-language: EL; mso-bidi-language: AR-SA”]; Καθημερινές δεν μπορώ λόγω δουλείας, Κυριακές είναι κλειστά, χ…..ε ψιλά κι αγνάντευε[/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    443
    mnikolai στις #35992

    ΜΩΡΕ ΚΑΛΑ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΟΥΜΕ ΕΝΑ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ ΒΑΣΙΚΑ ΤΗΣ ΑΝΑΓΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ … ΑΛΛΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    Fast Eddie στις #35996

    Δεν είναι δυνατόν!!. Περίμενα και εγώ πως και πως αυτό το πσκ να πάω να ρίξω με το νέο μου σ/π (που του έγιναν και οι πρέπουσες αλλαγές στο κοντάκι) και δεν θα ρίξω? Βοήθεια χριστιανοίοιοιοιοιοιοιοιοι..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    Fast Eddie στις #35997

    Δηλαδή πλην της μαλακάσας (μόνο ξένοι), του ασπρόπυργου (θα γίνεται της κολάσεως) του μενιδίου (μμμμ ανοιχτό αλλά τελικά κλειστό) του σχιστού (δεν έχω πάει ποτέ και δεν ξέρω ούτε που είναι) τι άλλες επιλογές υπάρχουν έστω και εκτός Αθηνών? Αν ξέρει κάποιος ας γράψει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #36011

    ΙΣΤΙΑΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    61
    Fast Eddie στις #36031

    Και πως πάμε εκεί; Που είναι;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36059

    Ειναι απαραδεκτο να υπαρχουν τρια σκοπευτηρια στην Αττικη και να δουλευει μονο το ενα και αυτο με χιλιες δυσκολιες!!

    Δυστυχως τα κενα νομου που λεγαμε και πιο πανω δημιουργουν καταστασεις και δεδομενα που δυσκολευουν την λειτουργια των σκοπευτηριων!

    Και αναρωτιεμαι εγω πως ειναι δυνατον να θελουμε ΣΚΟΠΕΥΤΕΣ που θα μας εκπροσωπουν σαν Ελλαδα απο την στιγμη που δεν εχουν τουλαχιστο την στοιχιωδη προπονηση λογω σκοπευτηριων!!!!!

    Οσο για την προπονηση των ξενων που αναφερε ο Λεο στην Μαλακασα φυσικα ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ???

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #36060

    Μήπως… λέω εγώ τώρα… μήπως πληρώνουν περισσότερα;

    Βαγγέλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/04/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    92
    nili στις #36062

      Βαγγέλη  …  μάλλον  έχεις  δικιο   Κουράγιο  θα  τελιώσουν  πολλές  δικαιολογίες  μετά  την  Ολυμπιάδα ………..

     

     

      ΝΙΚΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36065

    Νικο καλως ηρθες στη παρεα μας!

    Δεν υπαρχει δικαιολογια παιδια ειναι απαραδεκτοι!!!!!!

    Τωρα που μιλαμε στην Μαλακασα ειναι μονο δυο σκοπευτες ξενοι και πινουν καφε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Γιωργος

    Υ.Γ. Παντως εγω αυριο το πρωι θα παω να δω τι θα μου πουνε!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #36077

    Λεο φυσικα και δεν φταινε οι ξενοι σκοπευτες!Κανενας δεν ειπε οτι ειναι υπευθυνοι για την νοοτροπια που εμεις σαν Ελληνες εχουμε!

    Απλα μου κανει εντυπωση το γιατι δεν εγινε ο αγωνας που βασει του προγραμματος της ΣΚΟΕ ηταν να γινει σημερα και αυριο!

    Δικαιολογιες οτι θα γεμισει η Μαλακασα με ξενους σκοπευτες και δεν μπορουμε να ριξουμε ακουσαμε και ο Λεο και εγω!!!!!!

    Κι ομως τιποτα τετοιο δεν εγινε!Εγω τωρα τι να υποθεσω??

    Γιωργος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 61 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων