Κυνήγια στο εξωτερικό!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 522 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    637
    mafiaworld87 στις #195763

    Καλησπέρα, μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος πληροφορίες για Βουλγαρία??? Θέλω να ανέβω για δουλειά στην Σόφια το φθινόπωρο, για κάτι δουλιές και είπα να το συνδυάσω κάπως και με κυνήγι 2-3 μέρες μήπως ξέρει κανείς καμιά πλροφορία? κανα ξενοδοχείο τίποτα?


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #247592

    Καλησπέρα, μήπως μπορεί να μου δώσει κάποιος πληροφορίες για Βουλγαρία??? Θέλω να ανέβω για δουλειά στην Σόφια το φθινόπωρο, για κάτι δουλιές και είπα να το συνδυάσω κάπως και με κυνήγι 2-3 μέρες μήπως ξέρει κανείς καμιά πλροφορία? κανα ξενοδοχείο τίποτα?

    Βουλγαρια? Γιατι οχι Σκοπια?

    http://www.newscode.gr/ellada/story/66163/…psan-thn-ellada

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    637
    mafiaworld87 στις #196170

    Γιατί οι βρωμοσκοπιανοί είναι πουτάνας παιδιά και δεν γουστάρω να τους ακουμπήσω ούτε ενα cents…. να ψωφίσουν της πείνας οι πειναλέοι…… που έχουν το θράσος να αποκαλούν την γαμημένη τους χώρα Μακεδονία….. οι βλάσφημοι οι παρακατιανοί οι μπινέδες!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #246981

    Γιατί οι βρωμοσκοπιανοί είναι πουτάνας παιδιά και δεν γουστάρω να τους ακουμπήσω ούτε ενα cents…. να ψωφίσουν της πείνας οι πειναλέοι…… που έχουν το θράσος να αποκαλούν την γαμημένη τους χώρα Μακεδονία….. οι βλάσφημοι οι παρακατιανοί οι μπινέδες!!!

    Ετσι ρίξε ρίξε.. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #246913

    Γιατί οι βρωμοσκοπιανοί είναι πουτάνας παιδιά και δεν γουστάρω να τους ακουμπήσω ούτε ενα cents…. να ψωφίσουν της πείνας οι πειναλέοι…… που έχουν το θράσος να αποκαλούν την γαμημένη τους χώρα Μακεδονία….. οι βλάσφημοι οι παρακατιανοί οι μπινέδες!!!

    Συμφωνώ και προσαυξάνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #246900

    Γιατί οι βρωμοσκοπιανοί είναι πουτάνας παιδιά και δεν γουστάρω να τους ακουμπήσω ούτε ενα cents…. να ψωφίσουν της πείνας οι πειναλέοι…… που έχουν το θράσος να αποκαλούν την γαμημένη τους χώρα Μακεδονία….. οι βλάσφημοι οι παρακατιανοί οι μπινέδες!!!

    Φιλε μου ανθρωπακια του Θεουλη ειναι και αυτοι οπως ολοι μας και τους αξιζει το καλυτερο οπως και μας.Ειναι και αυτοι θυματα αλλων πιο πονηρων που θελουν να τους χρησιμοποιησουν και που στην ουσια δεν δινουν δεκαρα γι'αυτους οπως και για μας.Ας μην ριχνουμε ολα τα βαρη στους αλλους αλλα και σε μας που κανουμε οσα κανουμε στην ιδια μας την πατριδα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    637
    mafiaworld87 στις #246652

    ΜΠΕΦ λυπάμαι που το λέω αλλά τώρα 1-2 χρόνια έπαψα να είμαι ψυχοπονετικός…. δεν ανέχομαι πια αυτή την κατάντια και τον διασειρμό της χώρας μου…. για μένα ήταν-είναι και θα είναι τιποτένιοι και λαός χωρίς ίχνος αυτοσεβασμού…. οπότε δεν αξίζουν ούτε την λύπηση μου…
    Γιατί να μην μας λένε και εμάς Γερμανούς τότε να αποφύγουμε τα όσα τραβάμε… ελπίζω να με πιάνεις… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #237217

    Μέτα από πολλούς αγώνες και αιματηρές οικονομίες θα πραγματοποιηθεί και εφέτος το όνειρο.Νότιος Αφρική!!!!Τα εισιτήρια κλείστηκαν για αρχές Μάη!!!!Η παρέα είναι 4 άτομα.Μπίρι δεν έχω κάποια νέα σου ,ετοιμάζεις τίποτε για τότε!!! Άντε να περάσουν οι μέρες για να φύγουμε!!!!!Altair Lusso ελπίζω να έρθεις για να χαιρετηθούμε στο αεροδρόμιο, ξέρεις εσύ. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #237163

    Μέτα από πολλούς αγώνες και αιματηρές οικονομίες θα πραγματοποιηθεί και εφέτος το όνειρο.Νότιος Αφρική!!!!Τα εισιτήρια κλείστηκαν για αρχές Μάη!!!!Η παρέα είναι 4 άτομα.Μπίρι δεν έχω κάποια νέα σου ,ετοιμάζεις τίποτε για τότε!!! Άντε να περάσουν οι μέρες για να φύγουμε!!!!!Altair Lusso ελπίζω να έρθεις για να χαιρετηθούμε στο αεροδρόμιο, ξέρεις εσύ. :lol:

    καλο δρομο και ελπιζω να κρατας φοτογραφικη μηχανη να κανουμαι και εμεις κανενα οφθαμολουτρο. :P :P

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #237074

    Μέτα από πολλούς αγώνες και αιματηρές οικονομίες θα πραγματοποιηθεί και εφέτος το όνειρο.Νότιος Αφρική!!!!Τα εισιτήρια κλείστηκαν για αρχές Μάη!!!!Η παρέα είναι 4 άτομα.Μπίρι δεν έχω κάποια νέα σου ,ετοιμάζεις τίποτε για τότε!!! Άντε να περάσουν οι μέρες για να φύγουμε!!!!!Altair Lusso ελπίζω να έρθεις για να χαιρετηθούμε στο αεροδρόμιο, ξέρεις εσύ. :lol:

    Με το καλο να πατε φιλε kounos, και να περασετε υπεροχα! Η δικη μας παρεα δεν θα παει φετος. Η φαρμα που παμε ειναι επι ποδος λογω επεκτασης του περιβολιου κατα 20 εκταρια και δεν εχουν χρονο για κυνηγι. Δεν πειραζει, του χρονου! Μονο εδω εχω κανει κατι κυνηγια, εγραψα την ιστορια της προηγουμενης εβδομαδας στο μπλογκ. Ελπιζω να καταφερω να παω και αυριο για κανενα ελαφακι…Περιμενουμε περιγραφες οταν επιστρεψετε με το καλο!

    Φιλικα

    Μπιριγκογκος

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #234153

    Μέτα από πολλούς αγώνες και αιματηρές οικονομίες θα πραγματοποιηθεί και εφέτος το όνειρο.Νότιος Αφρική!!!!Τα εισιτήρια κλείστηκαν για αρχές Μάη!!!!Η παρέα είναι 4 άτομα.Μπίρι δεν έχω κάποια νέα σου ,ετοιμάζεις τίποτε για τότε!!! Άντε να περάσουν οι μέρες για να φύγουμε!!!!!Altair Lusso ελπίζω να έρθεις για να χαιρετηθούμε στο αεροδρόμιο, ξέρεις εσύ. :)

    Θα είμαι εκεί Μήτσο… :wub:. Όσο περνάει ο καιρός και έχουμε δουλειά, αυξάνονται οι πιθανότητες του χρόνου να μπω και γω επιτέλους στο αεροπλάνο μαζί σας… :wub:. Για την ώρα θα είμαι εκεί να σας κουνήσω το μαντήλι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    139
    kounos στις #233188

    Θα είμαι εκεί Μήτσο… :blink:. Όσο περνάει ο καιρός και έχουμε δουλειά, αυξάνονται οι πιθανότητες του χρόνου να μπω και γω επιτέλους στο αεροπλάνο μαζί σας… :o. Για την ώρα θα είμαι εκεί να σας κουνήσω το μαντήλι.

    Μην στεναχωριέσαι θα τα πούμε και απο κοντά.Κάτι έχω στο μυαλό μου για αρχές Σεπτέμβρη.Κάτσε να πάω κάτω με το καλό να τα κουβεντιάσω απο κοντά και θα τα πούμε πάλι ,ειδικά αν καταφέρω καμιά καλή τιμή για 4 μέρες κυνήγι (τρυγόνια και rock pigeons).Θα δούμε.Μπίρι και Σπύρος Μπενέλλι ελπίζω!!!!!!!!! να φτιάξω ενα καλό πακέτο ,καλό θα ήταν να σμίξουμε όλοι μαζί σε μία παρέα:blink: !!!!!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #233128

    Μην στεναχωριέσαι θα τα πούμε και απο κοντά.Κάτι έχω στο μυαλό μου για αρχές Σεπτέμβρη.Κάτσε να πάω κάτω με το καλό να τα κουβεντιάσω απο κοντά και θα τα πούμε πάλι ,ειδικά αν καταφέρω καμιά καλή τιμή για 4 μέρες κυνήγι (τρυγόνια και rock pigeons).Θα δούμε.Μπίρι και Σπύρος Μπενέλλι ελπίζω!!!!!!!!! να φτιάξω ενα καλό πακέτο ,καλό θα ήταν να σμίξουμε όλοι μαζί σε μία παρέα:blink: !!!!!!!!

    Ο Μάιος είναι ιδανική περίπτωση, στο κέντρο περίπου της κυνηγετικής παύσης στην Ελλάδα. Οι αρχές Σεμπτέβρη είναι δύσκολη αφού φέτος σκέφτομαι, αν έχει τρυγόνια πάνω, να ανέβουμε να τα χαρούμε γιατί πέρσι τρέχαμε σαν τους τρελούς και δεν το χουφτώσαμε. Άσε που ο Νοέμβρης μετά είναι κοντά και δεν τον αλλάζω με τίποτα … :blink:. Νοέμβρης και πάλι Νοέμβρης :o

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    28/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1093
    Μπιριγκογκος στις #232597

    Μην στεναχωριέσαι θα τα πούμε και απο κοντά.Κάτι έχω στο μυαλό μου για αρχές Σεπτέμβρη.Κάτσε να πάω κάτω με το καλό να τα κουβεντιάσω απο κοντά και θα τα πούμε πάλι ,ειδικά αν καταφέρω καμιά καλή τιμή για 4 μέρες κυνήγι (τρυγόνια και rock pigeons).Θα δούμε.Μπίρι και Σπύρος Μπενέλλι ελπίζω!!!!!!!!! να φτιάξω ενα καλό πακέτο ,καλό θα ήταν να σμίξουμε όλοι μαζί σε μία παρέα:blink: !!!!!!!!

    Χα χα!! Θα ηταν ιδανικο φιλε kounos, το φανταζεσαι?! Πες ποτε τον Σεπτεμβρη για να δουμε τι κανουν τα προγραμματα εκεινη την εποχη! Στο εντωμεταξυ, καλα να περασετε στο επικειμενο ταξιδι και μην ξεχασεις την περιγραφη! :blink:

    φιλικα

    Μπιριγκογκος

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #230845

    Πριν λίγο μίλαγα με τον Kouno. Έπινε ένα ουισκάκι μέχρι να ετοιμαστεί το dinner… :D . Μου είπε ότι το menu για απόψε έχει στήθος χήνας και πάπιας σνίτσελ, από το σημερινό πρωινό κυνήγι. Τα rock pigeon τα έχουν 1000 άσει … ;). Τρυγόνια δεν έχει πολλά λόγω θερισμένων καλλιεργειών. Σήμερα είχαν πάει για πέρδικες και φραγκολίνους :angry:. Το 682 έχει ανάψει αλλά δεν καταλαβαίνει τίποτα.

    Δημήτρη, εύχομαι να περνάτε καλά, να προσέχεις και να γυρίσεις γεμάτος εικόνες και πολλές αφηγήσεις :P

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 466 έως 480 (από 522 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων