ΑΡΚΤΟΥΡΟΣ-ΖΑΡΚΑΔΙ: "ΣΗΜΕΙΩΣΑΤΕ 1;"…

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #130265

    Το γνωριζω. σχετικα με το WWF αλλα και αλλες "οικολογικες" οργανωσεις κυκλοφορησε μια φημη απο ατομα που σχετιζονται ελαφρως με την γεωλογικη υπηρεσια του στρατου, οτι υπαρχει σχεδιο απομονωσης καποιων εδαφων στην χωρα μας με το προσχημα της οικολογικης σωτηριας τους απο το κυνηγι, με σκοπο να εκμετελευτουν τα εδαφη αυτα στο μελλον για δικους τους σκοπους , ασχετους με οικολογικες ανησυχιες. (πιθανη εξορυξη μεταλλευματων κτλ) και που αποτι φαινεται οι εκμεταλέυσεις αυτες δεν θα εχουν ως σκοπο το οφελος της Ελλαδας αλλα αλλων.


    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #369338

    Το γνωριζω. σχετικα με το WWF αλλα και αλλες "οικολογικες" οργανωσεις κυκλοφορησε μια φημη απο ατομα που σχετιζονται ελαφρως με την γεωλογικη υπηρεσια του στρατου, οτι υπαρχει σχεδιο απομονωσης καποιων εδαφων στην χωρα μας με το προσχημα της οικολογικης σωτηριας τους απο το κυνηγι, με σκοπο να εκμετελευτουν τα εδαφη αυτα στο μελλον για δικους τους σκοπους , ασχετους με οικολογικες ανησυχιες. (πιθανη εξορυξη μεταλλευματων κτλ) και που αποτι φαινεται οι εκμεταλέυσεις αυτες δεν θα εχουν ως σκοπο το οφελος της Ελλαδας αλλα αλλων.

    ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΛΕΙΣΗΜΑΤΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟΥ ΣΤΕΛΕΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #369340

    ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΚΛΕΙΣΗΜΑΤΟΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΣ ΓΙΑ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟΥ ΣΤΕΛΕΧΟΥΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ.

    αν το θεμα της συνεντευξης σου στο επιτρεπει, κανε μια ερωτηση που να συνδεει τους "οικολογους" με πρακτικες δουριων ιππων και με πεμπτοφαλαγγιτες. θα εχει ενδιαφερον η απαντηση (αν υπαρξει) του υψηλοβαθμου…ισως ενημερωθει κιολας. αλλα θα μου πεις, και τι τον νοιάζει?…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #369341

    αν το θεμα της συνεντευξης σου στο επιτρεπει, κανε μια ερωτηση που να συνδεει τους "οικολογους" με πρακτικες δουριων ιππων και με πεμπτοφαλαγγιτες. θα εχει ενδιαφερον η απαντηση (αν υπαρξει) του υψηλοβαθμου…ισως ενημερωθει κιολας. αλλα θα μου πεις, και τι τον νοιάζει?…

    ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ "Η ΘΥΡΑΜΑΤΙΚΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ", ΚΑΙ ΟΙ "ΨΕΥΤΟΟΙΚΟΛΟΓΟΙ", ΑΝ ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ? ΤΟΝ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΝΟΙΑΖΕΙ (ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ ΔΕΝ ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΒΟΥΛΕΥΤΗ…. ΕΝΝΟΟΥΜΕ ΥΨΗΛΟΒΑΘΜΟ).

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #369346

    ενοουσα αν τον νοιαζει το οτι ορισμενοι ντυνονται με προβια αρνιου ενω ειναι λυκοι και στοχευουν σε εθνικες προδοσιες. δεν ενοουσα αν τον νοιαζουν οι πραγματικες οικολογικες πολιτικες :angry:

Επισκόπηση 5 δημοσιεύσεων - 61 έως 65 (από 65 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων