Εκπομπή για το κυνήγι και την σκοποβολή

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 76 έως 89 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #364794

    Μιλάς σοβαρά τώρα; Γίνεται αυτό; ;)

    ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΑΠΛΩΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΚΑΛΕΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ. ΓΙΑΤΙ ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΖΑΜΠΑ.
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΟΥΜΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΘΕΑΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #127126

    ΟΚ, ίσως σε συνεννόηση με την Benelli, θα μπορούσε να υλοποιηθεί. Να μοιραστούν και τα έξοδα. Έτσι κι αλλιώς, στην Αμερική τα Benelli σπρώχνει.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #364882

    ΟΚ, ίσως σε συνεννόηση με την Benelli, θα μπορούσε να υλοποιηθεί. Να μοιραστούν και τα έξοδα. Έτσι κι αλλιώς, στην Αμερική τα Benelli σπρώχνει.

    ΛΕΩΝΙΔΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΕΒΑΣΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΔΩ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #127194

    Αυτό μπορεί να το κάνει μόνο ο διαχειριστής. Και πάλι δεν ξέρω πώς, ίσως αν το κάνει flashάκι. Οι γνώστες Η/Υ ίσως ξέρουν να μας διαφωτίσουν. Αλλιώς, δια της κλασσικής οδού του youtube, αλλά αυτομάτως το μοιράζεσαι με τον υπόλοιπο πλανήτη. Και υπάρχει και η λύση του rapidshare, απ' όπου το κατεβάζει όποιος θέλει και το αποθηκεύει στον υπολογιστή του.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #127231

    Rapidshare ειναι καλη λυση, αλλα εχε υποψιν σου οτι τα βιντεο, σε νορμαλ αναλυση ειναι τεραστια. Αν κανεις τρελλες συμπιεσεις τοτε θα βγαλεις μικροτερο αρχειο, αλλα θα εχει αναλυση χαλια. Επειδη η ιδεα μου ηταν για να δω την εκπομπη, αλλα να μπορω να τη βλεπω οπως πρεπει, και οχι απλα να παιρνω μια ιδεα, θα προτιμουσα να ειχα το βιντεο και να το γραψω σε DVD, κατι που προυποθετει καλη αναλυση. Μεχρι στιγμης Rapidshare λοιπον…..

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #364962

    Rapidshare ειναι καλη λυση, αλλα εχε υποψιν σου οτι τα βιντεο, σε νορμαλ αναλυση ειναι τεραστια. Αν κανεις τρελλες συμπιεσεις τοτε θα βγαλεις μικροτερο αρχειο, αλλα θα εχει αναλυση χαλια. Επειδη η ιδεα μου ηταν για να δω την εκπομπη, αλλα να μπορω να τη βλεπω οπως πρεπει, και οχι απλα να παιρνω μια ιδεα, θα προτιμουσα να ειχα το βιντεο και να το γραψω σε DVD, κατι που προυποθετει καλη αναλυση. Μεχρι στιγμης Rapidshare λοιπον…..

    ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟ RAPIDSHARE?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #127246

    Το Rapidshare ειναι μια υπηρεσια ανταλλαγης πολυ μεγαλων αρχειων. Μπορεις πχ, να κανεις ενα λογαριασμο, και να ανεβασεις το Χ αρχειο που θες να μοιραστεις με τους αλλους. Στελνεις το link σε οσους επιθυμεις, και εκεινοι απλα το κατεβαζουν. Απλα, επειδη ενα βιντεο ειναι απο τη φυση του ενα μεγαλο αρχειο, η ολη διαδικασια μπορει να παρει ωρα και για να ανεβει και για το κατεβαζουν οι αλλοι. Αν το συμπιεσεις ωστε να μικρανει, χανεις σε αναλυση. Αυτο σε ενα απλο εργο, ή σε ενα βιντεακι, δε σε νοιαζει και πολυ, αλλα οταν θες να δεις το βιντεο για να καταλαβεις καποια πραγματα, τοτε το θεμα αναλυσης ειναι σημαντικο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #364990

    Το Rapidshare ειναι μια υπηρεσια ανταλλαγης πολυ μεγαλων αρχειων. Μπορεις πχ, να κανεις ενα λογαριασμο, και να ανεβασεις το Χ αρχειο που θες να μοιραστεις με τους αλλους. Στελνεις το link σε οσους επιθυμεις, και εκεινοι απλα το κατεβαζουν. Απλα, επειδη ενα βιντεο ειναι απο τη φυση του ενα μεγαλο αρχειο, η ολη διαδικασια μπορει να παρει ωρα και για να ανεβει και για το κατεβαζουν οι αλλοι. Αν το συμπιεσεις ωστε να μικρανει, χανεις σε αναλυση. Αυτο σε ενα απλο εργο, ή σε ενα βιντεακι, δε σε νοιαζει και πολυ, αλλα οταν θες να δεις το βιντεο για να καταλαβεις καποια πραγματα, τοτε το θεμα αναλυσης ειναι σημαντικο.

    Φίλε βίκτωρα και με το rapidshare μπορείς να ανεβάσεις μεγάλο αρχείο και μάλιστα όσο μεγάλο θες.Απλά πρέπει να το κάνεις rar το οποίο δεν χάνει απο ανάλυση καθώς είναι το ίδιο αρχείο συμπιεσμένο και μετά το κατέβασμα το κάνεις extract και είναι το ίδιο,και επίσης πρέπει να το χωρίσεις σε part για να είναι ποιό πρακτικό.Έτσι μπορείς να ανεβάσεις ότι μέγεθος θέλεις.Απλά αν το χωρίσεις σε part το θέμα είναι οτι πρέπει να έχεις premium account για να μην κάνεις 10 μέρες να τα κατεβάσεις όλα τα part ενα ενα….

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #364991

    Φίλε βίκτωρα και με το rapidshare μπορείς να ανεβάσεις μεγάλο αρχείο και μάλιστα όσο μεγάλο θες.Απλά πρέπει να το κάνεις rar το οποίο δεν χάνει απο ανάλυση καθώς είναι το ίδιο αρχείο συμπιεσμένο και μετά το κατέβασμα το κάνεις extract και είναι το ίδιο,και επίσης πρέπει να το χωρίσεις σε part για να είναι ποιό πρακτικό.Έτσι μπορείς να ανεβάσεις ότι μέγεθος θέλεις.Απλά αν το χωρίσεις σε part το θέμα είναι οτι πρέπει να έχεις premium account για να μην κάνεις 10 μέρες να τα κατεβάσεις όλα τα part ενα ενα….

    ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΣΤΟ STUDIO ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΕ 3 ΤΜΗΜΑΤΑ ΤΩΝ 20 ΛΕΠΤΩΝ. ΔΕ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΝΝΟΟΥΣΑΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΕ ΣΕΝΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #364996

    Φίλε βίκτωρα και με το rapidshare μπορείς να ανεβάσεις μεγάλο αρχείο και μάλιστα όσο μεγάλο θες.Απλά πρέπει να το κάνεις rar το οποίο δεν χάνει απο ανάλυση καθώς είναι το ίδιο αρχείο συμπιεσμένο και μετά το κατέβασμα το κάνεις extract και είναι το ίδιο,και επίσης πρέπει να το χωρίσεις σε part για να είναι ποιό πρακτικό.Έτσι μπορείς να ανεβάσεις ότι μέγεθος θέλεις.Απλά αν το χωρίσεις σε part το θέμα είναι οτι πρέπει να έχεις premium account για να μην κάνεις 10 μέρες να τα κατεβάσεις όλα τα part ενα ενα….

    Nικο, πρακτικα το ιδιο λεμε. Καλη φαση θα ηταν να το ανεβαζε καποιος σε torrent….

    Victoros δε ξερω, ποσο μεγαλο ειναι ενα αρχειο βιντεο 20 λεπτων, εξαρταται απο την αναλυση. Το ολο θεμα ειναι, οτι επειδη δε θελω απλα να τα δω, αλλα να τα κρατησω, θελω να εχουν καλη αναλυση.

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #365039

    Nικο, πρακτικα το ιδιο λεμε. Καλη φαση θα ηταν να το ανεβαζε καποιος σε torrent….

    Victoros δε ξερω, ποσο μεγαλο ειναι ενα αρχειο βιντεο 20 λεπτων, εξαρταται απο την αναλυση. Το ολο θεμα ειναι, οτι επειδη δε θελω απλα να τα δω, αλλα να τα κρατησω, θελω να εχουν καλη αναλυση.

    ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ ΝΕ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ ΣΑΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΡΑΨΤΕ ΤΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΛΥΨΟΥΜΕ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #127290

    Εγώ αυτό που λεω είναι οτι οσο μεγάλο και να είναι το βίντεο στο rapidshare δεν υπάρχει πρόβλημα.Απλά στο rapidshare μπορείς να ανεβάσεις αρχείο rar μέχρι και 200 MB.Παίρνετε λοιπόν το βίντεο απο το stufio,οσο και να είναι, και το κάνετε αρχειάκια των 100-150 mb.Απλά το θέμα είναι οτι θα βγει σε πολλά part.Εγώ αυτό νομίζω.Αν λεω κάτι λάθος……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    dargo στις #365051

    Και εγω θα ηθελα να εχω δει τα πρωτα επεισοδια αλλα δεν το ηξερα.. :P
    Παρακαλω ενημερωστε μας αν υπαρχουν καπου εστω να τα δουμε….
    Μπραβο στο καναλι και στον Leo.Μεγαλη η προσφορα του σε ολους
    μας!!!!! ;)

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #365053

    Και εγω θα ηθελα να εχω δει τα πρωτα επεισοδια αλλα δεν το ηξερα.. :P
    Παρακαλω ενημερωστε μας αν υπαρχουν καπου εστω να τα δουμε….
    Μπραβο στο καναλι και στον Leo.Μεγαλη η προσφορα του σε ολους
    μας!!!!! ;)

    ΠΡΙΝ ΑΠΟ 5 ΛΕΠΤΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ TOPIC ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΣΤΟ "ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ"

Επισκόπηση 14 δημοσιεύσεων - 76 έως 89 (από 89 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων