DVD

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    131
    ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ στις #368079

    Καλά κάνεις Φίλε μου.Πιστεύω οτι πολύ θέλουν να τα πουν αλλά διστάζουν για διάφορους λόγους όπως και εγώ βέβαια…Είσαι η φωνή αρκετών εδώ μέσα….

    ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ… ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    131
    ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ στις #368092

    ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ… ΟΡΓΗ ΘΕΟΥ.

    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΦΩΝΗ ΛΑΟΥ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ……ΟΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΛΑΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    nickhunter58 στις #368228

    Η τοποθέτηση του Κου Νικολακόπουλου με καλύπτει.

    Όσον αφορά αυτά που δίνουν οι εφημερίδες και τα περιοδικά δεν έχω μεγαλύτερες απαιτήσεις για τα χρήματα που δίνω. Δε λυπήθηκα ποτέ τα χρήματά μου, γιατί το βλέπω σα σύνολο έντυπο και dvd. Πέρνω μια φορά την εβδομάδα εφημερίδα να χαζέψω κανένα άρθρο, όπως άλλος παίρνει την αθλητική και άλλος την πολιτική εφημερίδα του (περιοδικά τα έχω ψιλοκόψει). Αν βγει και ενδιαφέρον για εμένα το dvd καλοδεχούμενο. Εξάλλου τα dvd του Έθνους έχουν βελτιωθεί πολύ σε σχέση με παλαιότερα. Οι παραγωγές του Καραγιάννη π.χ. για την τσίχλα αλλά και άλλες ευχάριστες μου φάνηκαν και είχαν και έναν στοιχειώδη εκπαιδευτικό χαρακτήρα (κι ας είχε το τελευταίο dvd πολλά κοινά σημεία με το περυσινό).

    Τώρα σχόλια μπορεί να γίνονται γιατί σε ανοιχτό forum είμαστε.

    ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ!!! ΤΑ ΣΩΣΤΑ ΝΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Julius στις #129594

    Σκηνοθέτης,Διευθυντής Φωτογραφίας,Παραγωγός,Ηχολήπτης,Μοντέρ είναι τα βασικά πρόσωπα που χρειάζονται για να γίνει μια ταινία….Όταν όλα αυτά τα κάνει ένας άμεσα μειώνεται η ποιότητα αυτής!!!Ποίος πληρώνει όλους αυτούς??Όταν όλοι μας ζητάμε να πάρουμε τζάμπα ένα DVD…..Έχετε δει πολλές low budget παραγωγές στον πραγματικό κινηματογράφου να πηγαίνουν καλά?

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368364

    Σκηνοθέτης,Διευθυντής Φωτογραφίας,Παραγωγός,Ηχολήπτης,Μοντέρ είναι τα βασικά πρόσωπα που χρειάζονται για να γίνει μια ταινία….Όταν όλα αυτά τα κάνει ένας άμεσα μειώνεται η ποιότητα αυτής!!!Ποίος πληρώνει όλους αυτούς??Όταν όλοι μας ζητάμε να πάρουμε τζάμπα ένα DVD…..Έχετε δει πολλές low budget παραγωγές στον πραγματικό κινηματογράφου να πηγαίνουν καλά?

    ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΟΧΕΙΡΑ "RESERVΟΙR DOG'S" AN TO EXEIΣ ΔΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΤΑΙΝΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΓΝΩΣΤΟ TON TARANTINO. ΓΥΡΙΣΤΗΚΕ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ (ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΑΛΙΟ) ΚΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΛΕΦΤΑ ΗΤΑΝ Ο ΧΑΒΡΕΙ ΚΑΙΤΕΛ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    38
    Julius στις #368376

    Ναι την ξέρω αλλά πιάνεις γιατί budget μιλάμε εκεί όταν λέμε λίγο και όπως είπες σε ένα δωμάτιο :o ;) Όπως και να έχει όμως μπορούν να βελτιωθούν οι Ελληνικές παραγωγές…..Πρέπει να γίνουν ποίο περιηγητικά και όχι ξαφνικά να πέφτουν σε ένα χωράφι και να αρχίζει το ντουφεκίδι ποίος είσαι ρε αδερφέ ο Louki louk!!! :D :P

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #368381

    Ναι την ξέρω αλλά πιάνεις γιατί budget μιλάμε εκεί όταν λέμε λίγο και όπως είπες σε ένα δωμάτιο :o ;) Όπως και να έχει όμως μπορούν να βελτιωθούν οι Ελληνικές παραγωγές…..Πρέπει να γίνουν ποίο περιηγητικά και όχι ξαφνικά να πέφτουν σε ένα χωράφι και να αρχίζει το ντουφεκίδι ποίος είσαι ρε αδερφέ ο Louki louk!!! :D :P

    Ο ΖΟΡΟ ΞΑΝΑΧΤΥΠΑ, ΚΑΙ Η ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΝΤΑΛΝΤΩΝ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #150849

    EΨΑΧΝΑ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ…
    ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΟ Κ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΝΟΜΑΣΙΑ…

    ΠΗΡΕ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΘΕΣ ΤΗΝ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΜΕ ΤΟ ΕΝΘΕΤΟ Κ ΤΟ DVD???
    ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟΥΤΣΙΚΟ DVD ΜΕ ΦΑΣΣΕΣ ΣΤΗΝ ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΗΤΑΝ Η ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ…ΚΑΘΩΣ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΕΤΑΙ ΚΙ ΟΛΑΣ…ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΕ ΚΑΝΕΙΣ?
    ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣ ΛΑΜΙΑ ΠΛΕΥΡΑ..

Επισκόπηση 8 δημοσιεύσεων - 16 έως 23 (από 23 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων