Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΚΥΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΥΡΟΥ

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #371659

    Να ρωτησω ρε volleyst αυτο το οπλο με την διοπτρα στην φωτο απο κατω τι ειναι;Kαι τα κουμπουρια αληθινα ειναι;

    badian το οπλο με την διοπτρα ειναι το αεροβολο bsa super star 4,5 και απο κατω ειναι το πλαγιοκανο zabala 326P 12αρι με ολοκληρες φωτιες και αυτ.εξολκεις !!! :P

    διαβασε την παρακατω ερωτηση προς τον κ.Αιγινητη μεσω του περιοδικου ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ-ΚΥΝΟΦΙΛΙΑ για το συγκεκριμενο οπλο…σε ενδιαφερει να το αποκτησεις ? δεν ξερω αν βγαινει ακομη…δεν το βρησκω στους καταλογους … B)

    ΕΡΩΤΗΣΗ…του κ. Παξινού Ιωάννη – Αθήνα
    Αγαπητέ κ. Αιγινήτη, είμαι αναγνώστης σας εδώ και 12 –13 χρόνια και οφείλω να σας ευχαριστήσω για τις συμβουλές και τις γνώσεις που μου έχετε προσφέρει. Είναι η πρώτη φορά που σας γράφω γι’ αυτό συγχωρέστε το μέγεθος της επιστολής μου. Γνωρίζω ότι ο χώρος του περιοδικού είναι περιορισμένος και ότι ίσως κάποια από τα παρακάτω να μην αφορούν άλλους συναδέλφους, γι’ αυτό απαντήστε μου όπως εσείς νομίζεται.
    ZABALA 326 P : σε αυτή την τιμή δεν περιμένουμε βέβαια τα «υπέρ» του όπλου με ολόκληρες φωτιές όμως είναι ασφαλές και αξιόπιστο σε αυτή την χρηματική κατηγορία ή ίσως είναι καλύτερα να προτιμηθεί ένα άλλο πλαγίοκανο της ίδιας εταιρείας με μισές φωτιές ;

    ΑΠΑΝΤΗΣΗ…
    Το συγκεκριμένο μοντέλο το έχει μαθητής μου κυνηγός στην σχολή μου και είναι ότι καλύτερο μπορεί κάποιος να αγοράσει με αυτά τα χρήματα σε πλαγιόκανο. Διαθέτει πολύ καλή δουλειά και «προτιμά» χρήση φυσιγγιών από 28 έως 32 γρ. Η δουλειά που έχει εσωτερικά στις φωτιές του είναι πολύ καλή σε αυτή τη κατηγορία και απορεί κάποιος πως αυτό το όπλο πωλείται σε αυτή την τιμή.

    τα κουμπουρια απο κατω ειναι διακοσμητικα…!!! :lol: :lol: :o


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    543
    ΝΑΒΑΧΟ στις #132080

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Cynergy στις #132081

    Sorry για το OFF TOPIC ….

    Στην κεντρική σελίδα, για το σεμινάριο, το "εξαρτάτε" θέλει "αι"…εξαρτάται

    φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #371685

    Sorry για το OFF TOPIC ….

    Στην κεντρική σελίδα, για το σεμινάριο, το "εξαρτάτε" θέλει "αι"…εξαρτάται

    φιλικά

    φιλε μου Cynergy κεντρικη σελιδα ? σεμιναριο ? help me …!!! :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    145
    badian στις #371704

    φιλε μου Cynergy κεντρικη σελιδα ? σεμιναριο ? help me …!!! :P

    volleyst γι'αυτό λεει ο Cynergy….. :lol:

    Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2009
    Σεμινάριο σωστής κυνηγετικής σκόπευσης

    Όλοι γνωρίζουμε πως η επιτυχημένη βολή δεν εξαρτάτε μόνο από το καλό όπλο και κατά πόσο είναι στα μέτρα μας, κατά κύριο λόγο εξαρτάτε από την σωστή σκόπευση. Σας ενημερώνουμε ότι διοργανώνεται σεμινάριο με θέμα: Ασφαλής χρήση του όπλου, Σκοπευτική στάση….

    Αρχική σελίδα του e-artemis.gr .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #371710

    volleyst γι'αυτό λεει ο Cynergy….. :P

    Παρασκευή 4 Δεκεμβρίου 2009
    Σεμινάριο σωστής κυνηγετικής σκόπευσης

    Όλοι γνωρίζουμε πως η επιτυχημένη βολή δεν[b] εξαρτάτε[/b] μόνο από το καλό όπλο και κατά πόσο είναι στα μέτρα μας, κατά κύριο λόγο εξαρτάτε από την σωστή σκόπευση. Σας ενημερώνουμε ότι διοργανώνεται σεμινάριο με θέμα: Ασφαλής χρήση του όπλου, Σκοπευτική στάση….

    Αρχική σελίδα του [b]e-artemis.gr [/b].

    ok badian νομιζα οτι ειχε σχεση με την σελιδα του Κυν.Συλλογου Συρου…!!! :lol: :lol: :o
    thanks φιλε!!! B)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #371965

    Φιλε Σταυρο πολυ καλη κ δυνατη η προσπαθεια σας.Πολλοι θα μαθουν απο εσας.Συνεχιστε απτοητοι! :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #372104

    Φιλε Σταυρο πολυ καλη κ δυνατη η προσπαθεια σας.Πολλοι θα μαθουν απο εσας.Συνεχιστε απτοητοι! :)

    Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια BERETTA425 :D
    θα συνεχισουμε να κανουμε το καλυτερο δυνατο για τον Συλλογο, τα μελη του και ολο τον κυνηγετικο κοσμο !!! :lol: ;) :lol: :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    487
    volleyst στις #372258

    Η Ιστοσελιδα του Συλλογου ειναι ηδη 11 ημερες στο διαδυκτιο και σημερα 200αρισε !!! :lol: ;) :D
    αντε να τα 1000 συντομα και ακομη ψηλοτερα !!!!!!!!!! :lol: :lol:

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 16 έως 24 (από 24 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων