Φύση WebTV

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 355 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #308763

    Στηριζουμε την Ανακύκλωση Φυσιγγίων!
    [attachment=2674:k1.JPG]

    Καλημέρα πατριωτάκι χάθηκες να γράφεις να έχουμε επαφή , χαιρετισμούς έχεις από τον φίλο μας τον Βασίλη billy :lol:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #170331

    Ολα καλα καπετανιε, σας παρακολουθω παντα εστω στα κλεφτα, αλλα τελευταια λογω υποχρεωσεων δεν γραφω συχνα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #308755

    Ολα καλα καπετανιε, σας παρακολουθω παντα εστω στα κλεφτα, αλλα τελευταια λογω υποχρεωσεων δεν γραφω συχνα!

    Χώρια του ότι χρωστάς και ένα βίντεο από μια προπόνηση στο Σχιστό :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #308715

    Κωστα δεν το ξεχασα ποτε.
    Θα το ανεβασω συντομα.Αλλωστε το ειπα κ στον δασκαλο!Παντα επιτυχιες κ πολλα πιατακια να γινοντε σκονη!Ξερειες εσυ τι εννοω!!! :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #304463

    Kalimera apo tin Kynhgetikh ekthesi EXA 2011 Brescia Italy!
    Briskomai simera edw se mia para poly omorfi ekthesi.Syntoma tha sas exw nea!
    http://www.fisi.tv :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #304450

    Βαγγελη, οπως εισαι τραβα επιτοπου στο stand της Marocchi/CD EUROPE SRL και ρωτα για το δικαννο FIRSΤ αυτο με τις 71cm καννες και βαρος 2,800gr και δες το πως ειναι, ρωτα τιμη και μετα ρωτα στην ψυχρα αν το SI12 ειναι 100% Made in Italy ή κατασκευαζεται τουρκια;

    Ψαξε βρες και μιλα με την κυρια Olivanda Ziliani ή τον κ. Mauro Marocchi…grazie caporale και βγαλε και φωτο! :(

    Φιλικα Νικος :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #171850

    Ηταν ολοι εκει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #304292

    Μεχρι διαγωνισμο σκοποβολης με αεροβολο πιστολι κ οπλο εκαναν σκοπευτες,μεσα στον χωρο της εκθεσης.Σε γειτονικο σκοπευτηριο μπορουσες εαν ειχες καταχωρησει στοιχεια κ αδεια κυνηγιου η σκοποβολης,να ριξεις κανονικα με οπλο κ να δοκιμασεις αυτο που ηθελες….Σε πηγαιναν με πουλμανακι κ σε εφερναν,για να δοκιμασεις στην πραξη ενα οπλο που σε ενδιεφερε απο τις πολυ γνωστες εταιριες! :(

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #171933

    Στα περισσοτερα περιπτερα μπορουσες να επωμισεις τα οπλα,να τα περιεργαστεις,να καταλαβεις το ζυγισμα τους,το μηχανισμο τους,το βαρος τους κ εαν γενικα σου ερχοντε καλα.
    Aκομα κ στο περιπτερο της Cosmi ειχες αυτη την δυνατοτητα…
    http://www.fisi.tv

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1713
    Caveman στις #171937

    Α ρε…. είμαστε πολύ πίσω…. κλαψ κλαψ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #304082

    Α ρε…. είμαστε πολύ πίσω…. κλαψ κλαψ

    Δυστυχως αυτη ειναι η αληθεια! :(
    Ο αλλος περιεργαζεται μια Cosmi κ εμεις μονο στα ονειρα μας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1543
    BERETTA425 στις #172013

    Θεαματικη ηταν η επιδειξη της δουλειας καποιων παραδοσιακων τεχνιτων οπως engraving στην EXA 2011.Εβλεπες μπροστα σου το μεταλλο να μεταμορφωνεται σε εργο τεχνης…

    image host

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #303901

    Θεαματικη ηταν η επιδειξη της δουλειας καποιων παραδοσιακων τεχνιτων οπως engraving στην EXA 2011.Εβλεπες μπροστα σου το μεταλλο να μεταμορφωνεται σε εργο τεχνης…
    [url=”http://www.postimage.org/”%5D%5Bimg%5Dhttp://s4.postimage.org/idcz6oo8k/bullino.jpg%5B/img%5D%5B/url%5D
    [url=”http://www.postimage.org/”%5Dimage host[/url]

    Βαγγέλη καλημέρα

    Σε μια έκθεση Diana από τις αρχικές (δε θυμάμαι έτος) …υπήρχε παρόμοιο "περίπτερο" …δε ξέρω αν το θυμάται κανένας.(???)

    Μπορούσαν οι επισκέπτες έναντι αμοιβής να αφήσουν τη βάση από το όπλο τους για σκάλισμα επιλέγοντας κάποια κυνηγετική παράσταση. (χειροποιήτο σκαλισμα … εννοείται !!!)

    Κάπου μπορεί να υπάρχει στο αρχείο μου …θα ψάξω να το βρω μπορεί να έχω και φωτογραφία…να βρω κάτι θα το παραθέσω…

    Σε εκείνη την έκθεση μάλιστα συμμετείχε (ως συνήθως … για τότε) η Beretta …με ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ περίπτερο …που σε μια γωνία δέσποζε το Υπερόπλο της …το συλλεκτικό … Beretta 92 Βillenium
    Μάλιστα στο εν λόγο περίπτερο "μοίραζαν" ένα διαφημιστικό με τα όπλα και τα χαρακτηριστικά τους …σαν εγκυκλοπαίδεια …προσεγμένο…μελετημένο…τόσο που σου έκανε εντύπωση ότι το διέθεταν δωρεάν !!!

    …και να φανταστείς πως ειμαι "κατά" των Beretta :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #303898

    [size=3]Βαγγέλη καλημέρα

    Σε μια έκθεση Diana από τις αρχικές (δε θυμάμαι έτος) …υπήρχε παρόμοιο "περίπτερο" …δε ξέρω αν το θυμάται κανένας.(???)

    Μπορούσαν οι επισκέπτες έναντι αμοιβής να αφήσουν τη βάση από το όπλο τους για σκάλισμα επιλέγοντας κάποια κυνηγετική παράσταση. (χειροποιήτο σκαλισμα … εννοείται !!!)

    Κάπου μπορεί να υπάρχει στο αρχείο μου …θα ψάξω να το βρω μπορεί να έχω και φωτογραφία…να βρω κάτι θα το παραθέσω…

    Σε εκείνη την έκθεση μάλιστα συμμετείχε (ως συνήθως … για τότε) η Beretta …με ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ περίπτερο …που σε μια γωνία δέσποζε το Υπερόπλο της …το συλλεκτικό … Beretta 92 Βillenium
    Μάλιστα στο εν λόγο περίπτερο "μοίραζαν" ένα διαφημιστικό με τα όπλα και τα χαρακτηριστικά τους …σαν εγκυκλοπαίδεια …προσεγμένο…μελετημένο…τόσο που σου έκανε εντύπωση ότι το διέθεταν δωρεάν !!!

    …και να φανταστείς πως ειμαι "κατά" των Beretta :)
    [/size]

    Χρήστο το περίπτερο που λές ήταν του Ήφαιστου που είχε φέρει και μια γυναίκα σκαλίστρια και θυμάμαι μου έκανε εντύπωση η ταχύτητα με την οποία σκάλιζε το μέταλο. Στην αρχή νόμισα πως είχε κρυμένο στο χέρι της ένα μικροσκοπικό μοτεράκι :D
    Φέτος όμως………………
    ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ! Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαίς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #303897

    [b][size=3]Χρήστο το περίπτερο που λές ήταν του Ήφαιστου που είχε φέρει και μια γυναίκα σκαλίστρια και θυμάμαι μου έκανε εντύπωση η ταχύτητα με την οποία σκάλιζε το μέταλο. Στην αρχή νόμισα πως είχε κρυμένο στο χέρι της ένα μικροσκοπικό μοτεράκι :D
    Φέτος όμως………………
    ΑΑΑΑΑΧΧΧΧ! Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαίς.[/size][/b]

    ΣΩΣΤΟΣ ο Κώστας!!!!!

    γυναίκα ήταν !!! …μια ξανθια με κοντό μαλλί ??? …καλά θυμάμαι ? :)

    Θυμασαι και πια χρονιά ήταν ???

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 355 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων