ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    MAVERIC στις #335629

    ΝΑ’ΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ.

    ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΗΔΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ. ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ, ΕΧΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ. ΓΙΑ ΙΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΟΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΑΡΧΙΖΑΝΕ ΑΠΟΤΟΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΟ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ. ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ. ΟΙ ΑΥΣΤΡΑΛΟΙ ΒΓΑΛΑΝΕ ΤΑΞ. ΟΔΗΓΙΑ, ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΛΟΓΩ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΙΑΣ. ΕΛΕΟΣ. ΕΠΙΣΗΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ. ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΕΧΟΥΝ ΓΑΝΙΑΣΕΙ ΝΑ ΓΩΝΑΖΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΚΑΙ, ΚΑΙ ,ΚΑΙ. ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΩΛΟΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ. ΑΝΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ, ΦΙΛΟΞΕΝΟ, ΚΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ, ΑΥΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ. ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΙΝΑΝ ΓΙΑ 10 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!

    ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ, Ο ΜΑΚΗΣ ΔΕΝ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΕ ΑΜ. ΕΤΑΙΡΕΙΑ.

    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟΝ ΛΑΟ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ) ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ E-MAIL ΓΙΑ ΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΑΝ ΑΝ ΘΑ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΤΟΥΣ ΤΗΝ …….ΑΚΡΟΠΟΛΗ. ΓΙΑ ΝΑ ΕΜΒΑΘΥΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΙ. ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ. ΓΙΑΤΙ ΗΡΘΑΝ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΗΣΟ, ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΤΩΝ ΣΠΑΡΤΙΑΤΩΝ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΞΕΤΑΣΟΥΝ ΛΕΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΚΡΗΤΗΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? ΓΙΑ ΠΕΣΤΕ ΜΟΥ


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #37899

     Ποτε εγινε παλι αυτο με τα κοκκαλα Γιαννη;;;;;;;;;

     Οσο για τις κρατησεις, και γενικα την πεσμενη τουριστικα κινηση, απο φιλους ακουω τα ιδια για Χανια, ενω Ηρακλειο ειναι πολυ καλυτερα τα πραγματα. Νομιζω οτι θα δουλεψουν φετος μερικες πολεις που φιλοξενουν τα αθληματα, και οι αλλες θα βλεπουν…

     Προχτες που εδειχνε τη ταξιδιωτικη οδηγια της Αυστραλιας, που ελεγε εκτος απο τρομοκρατικη ενεργεια, και για μερικα αλλα κακα και στραβα, τα οποια ομως φροντιζουν να εκθειαζουν οι δικοι μας σε καθε δελτιο “ειδησεων”

     Και μετα αναρωτιομαστε απο που τα βρισκουν οι Αυστραλοι. Απο τα δελτια ειδησεων των καναλιων μας.

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #39340

    LOIPON PAIDIA, AN AYTO POU 8A SAS PO EINAI ALH8EIA TOTE THN BAPSAME!!!

    MILAGA ME ENAN FILO KYNHGO PRIN LIGO KAI MOU EIPE POS APO PERIBALLON BOULGARAKH, EMA8E POS H SXETIKH APAGOREYSH-ANABOLH ENARXHS THS NEAS KYNHGETIKHS SAIZON, EXEI HDH PSHFISTEI KAI ANAMENETAI NA ANAKOINO8EI META TIS EYROEKLOGES. AS MAS PEI KAI O LEO TI GNORIZEI.

    PLEON DEN EINAI ARMODIOTHTA TOU YPOURGEIOU GEORGIAS ALLA TOU YPOURGEIOU DHMOSIAS TAXEOS!!!

Επισκόπηση 3 δημοσιεύσεων - 16 έως 18 (από 18 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων