Επισκεψη στο σκοπευτηριο της Παρνηθας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 344 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #304495

    WEB RADIO ΜΕ ΜΟΝΙΜΗ ΑΚΡΟΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 500.000 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ :(
    ΕΛΠΙΖΩ ΕΩΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #304345

    WEB RADIO ΜΕ ΜΟΝΙΜΗ ΑΚΡΟΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΤΩΝ 500.000 ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟΥ ΤΟΥ ΜΕΝΙΔΙΟΥ :(
    ΕΛΠΙΖΩ ΕΩΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΥΜΦΩΝΗΘΕΙ Η ΜΕΡΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ.

    ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 22:00 EΩΣ 23:00 ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΣΤΟ http://WWW.RADIOXALAZI.GR.
    ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ, Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΒΕΡΔΟΣ, Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗΤΣΙΑΛΗΣ, Ο ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΛΑΣ.
    ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #304143

    ΔΕΥΤΕΡΑ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 22:00 EΩΣ 23:00 ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΚΟΠΕΥΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ ΣΤΟ http://WWW.RADIOXALAZI.GR.
    ΣΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ, Ο ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΒΕΡΔΟΣ, Ο ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗΤΣΙΑΛΗΣ, Ο ΝΙΚΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΕΛΑΣ.
    [color=”#FF0000″][size=3]ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΟΥ.[/size][/color]

    ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΕΚΠΟΜΠΗ ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ..ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ Ο ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΙΤΗΣΗΣ ΤΟΥ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #174799

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1646
    samael ☭ στις #297290

    [size=3]σκούρα τα πράγματα [/size]

    [url=”http://www.skopeftis.gr/nea.html”]http://www.skopeftis.gr/nea.html[/url]

    Γίνονται προσπάθειες και ασκούνται πιέσεις, από οπου είναι εφικτό και υπάρχει διάθεση …αλλά όσο υφίσταται η “συγκεκριμένη” τοπική εξουσία που “γειτονικού δήμου” …πολύ δύσκολα θα αλλάξει κάτι …το έχει βάλει “σκοπό ζωής” :P

    http://www.otyposnews.gr/?p=11265

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    171
    ALEXTRAP στις #174810

    Kατα την ταπεινη μου αποψη και να δωθει αδεια επαναλειτουργιας του σκοπευτηριου τα προβληματα κ οι διωξεις εναντιον του δεν θα σταματησουν εδω.
    Νομιζω θα ηταν προτειμοτερο αντι να χανει ο συλλογος χρονο[ειδη εχει περασει ενας χρονος] να μπει στην διαδικασια ανευρεσης καινουργιου χωρου κ να μεταφερθει το σκοπευτηριο.μπορει να ειναι δυσκολο αλλα θα ειναι οριστικο!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #297258

    Kατα την ταπεινη μου αποψη και να δωθει αδεια επαναλειτουργιας του σκοπευτηριου τα προβληματα κ οι διωξεις εναντιον του δεν θα σταματησουν εδω.
    Νομιζω θα ηταν προτειμοτερο αντι να χανει ο συλλογος χρονο[ειδη εχει περασει ενας χρονος] να μπει στην διαδικασια ανευρεσης καινουργιου χωρου κ να μεταφερθει το σκοπευτηριο.μπορει να ειναι δυσκολο αλλα θα ειναι οριστικο!!

    Αυτή είναι ακριβώς και η δική μου θέση στο θέμα, αλλά καλύτερα να τα συζητήσουμε αυτά εκεί. Δυστυχώς είμαστε έξω απ´ το χορό και δεν γνωρίζουμε σφαιρικά το πρόβλημα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #174814

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #297254

    [size=3]Αυτό θα ήταν ότι καλύτερο αλλά βλέπεις δεν παίζει σάλιο άντε σου λέω εγώ ότι τα βρήκαν με τον δήμο και τους παραχώρησε έναν νέο χώρο αρκετά μεγαλύτερο του παλαιοτέρου τι γίνεται Μέτα, άντε κόψαμε της μηχανές και τα γραφεία στον ώμο και τα πήγαμε .μετά κτίρια τι γίνεται με της νέες εκσκαφές τι γίνεται άντε και δεν είναι δαπανηρό σου λέω εγώ με τα σταντ του skeet με το trap τι γίνεται τρεις εκσκαφές σύγχρονος συν τα μπετα είναι ασύμφορα ειδικά αυτόν τον καιρό. Άντε και σου λέω ότι συνεισφέρουν όλα τα μελη του συλλόγου κύριος οικονομικά θα είναι αρκετά αυτά τα χρήματα για αρχή να κατασκευαστούν τα δυο πρώτα σταντ για να μπορεί ο σύλλογος να έχει έσοδα από της πουλες το δε κτιριακό δεν παίζει μόνο κοντέινερ……………. Και τέλος και δάνειο να πάνε να πάρουν τι να υποθηκεύουν για να πάρουν το δάνειο τον αέρα.. [/size]

    Γιωργο,
    Με δυο τρεις "βαρβάτες" χορηγίες απο μεγαλεμπόρους
    του είδους, βρίσκονται αμέσως τα κονδύλια, αλλά τι λέω,
    εδω λυπηθήκαμε το κόστος ενοικίασης ενος περιπτέρου
    στην DIANA, χορηγίες θα σκεφτούν τώρα???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #297232

    Kατα την ταπεινη μου αποψη και να δωθει αδεια επαναλειτουργιας του σκοπευτηριου τα προβληματα κ οι διωξεις εναντιον του δεν θα σταματησουν εδω.
    Νομιζω θα ηταν προτειμοτερο αντι να χανει ο συλλογος χρονο[ειδη εχει περασει ενας χρονος] να μπει στην διαδικασια ανευρεσης καινουργιου χωρου κ να μεταφερθει το σκοπευτηριο.μπορει να ειναι δυσκολο αλλα θα ειναι οριστικο!!

    Γειά σας συνάδελφοι και φίλοι του πήλινου στόχου. Εγώ με τις απουσίες που έχω στο άθλημα ,θα κάνω τον Δάσκαλο να γελάει που θεωρώ την αφεντιά μου φίλο του πήλινου πιάτου!!! Αχαχαχαχαχα. Απλά ήθελα και εγώ να σας πω ότι είμαι πολύ δεμένος συναισθηματικά με το σκοπευτήριο της Πάρνηθας. Είναι η πρώτη αγάπη και όπως όλες οι πρώτες αγάπες…μετράει πολύ. Δεν ξέρω γιατί είμαστε κυνηγοί και σκοπευτές σε αυτή την χώρα υπο διωγμό;;; Στο τελευταίο Έθνος Κυνήγι διάβαζα ότι στην Αγγλία επειδή ο καιρός είναι βροχερός συνήθως, ακόμη και μέσα σε ναούς φτιάχνουν σκοπευτήρια αεροβόλου όπλου. Εδώ το αεροβόλο είναι επίσης κάτι που έχει κυνηγιθεί από τις αρχές….Δεν ξέρω πως μπορούμε να βοηθήσουμε τον σύλλογο. Αν ξέρει κάποιος ας μου στείλει ακόμη και με Π.Μ. ΄το τηλέφωνο του προέδρου ή κάποιου από τους υπεύθυνους του σκοπευτηρίου για να βοηθήσω με όποιο τρόπο μπορώ. Εγώ το μόνο τηλέφωνο που έχω είναι του Ναζίρ!!!!!!! Πολύ καλό παιδί, που να βρίσκετε άραγε;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #297231

    Γειά σας συνάδελφοι και φίλοι του πήλινου στόχου. Εγώ με τις απουσίες που έχω στο άθλημα ,θα κάνω τον Δάσκαλο να γελάει που θεωρώ την αφεντιά μου φίλο του πήλινου πιάτου!!! Αχαχαχαχαχα. Απλά ήθελα και εγώ να σας πω ότι είμαι πολύ δεμένος συναισθηματικά με το σκοπευτήριο της Πάρνηθας. Είναι η πρώτη αγάπη και όπως όλες οι πρώτες αγάπες…μετράει πολύ. Δεν ξέρω γιατί είμαστε κυνηγοί και σκοπευτές σε αυτή την χώρα υπο διωγμό;;; Στο τελευταίο Έθνος Κυνήγι διάβαζα ότι στην Αγγλία επειδή ο καιρός είναι βροχερός συνήθως, ακόμη και μέσα σε ναούς φτιάχνουν σκοπευτήρια αεροβόλου όπλου. Εδώ το αεροβόλο είναι επίσης κάτι που έχει κυνηγιθεί από τις αρχές….Δεν ξέρω πως μπορούμε να βοηθήσουμε τον σύλλογο. Αν ξέρει κάποιος ας μου στείλει ακόμη και με Π.Μ. ΄το τηλέφωνο του προέδρου ή κάποιου από τους υπεύθυνους του σκοπευτηρίου για να βοηθήσω με όποιο τρόπο μπορώ. Εγώ το μόνο τηλέφωνο που έχω είναι του Ναζίρ!!!!!!! Πολύ καλό παιδί, που να βρίσκετε άραγε;

    Φίλε Διονύση, 22 Ιουνίου 7 η ώρα το απόγευμα, θα τα πούμε όλα. Από το τηλέφωνο τι θέλεις να σου πουν;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    473
    DIONISOS στις #297230

    Φίλε Διονύση, 22 Ιουνίου 7 η ώρα το απόγευμα, θα τα πούμε όλα. Από το τηλέφωνο τι θέλεις να σου πουν;

    Σωστά Λεωνίδα. Ας είμαστε όλοι όσοι μπορούμε εκεί. Η παρουσία μας είναι σημαντική. Και για όσους δεν γνωρίζουν ας ξαναδώσουμε την είδηση:http://www.skopeftis.gr/220511.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #176609

    Σημερα 22/6 και ωρα 7.00μμ εχει συγκεντρωση στην Παρνηθα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #293672

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Σημερα 22/6 και ωρα 7.00μμ εχει συγκεντρωση στην Παρνηθα.[/size][/font][/b]

    Τι συγκέντρωση;
    των μελών
    διαμαρτυρίας για κάτι; ή κάποιον;
    ενημέρωση;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #293637

    Τι συγκέντρωση;
    των μελών
    διαμαρτυρίας για κάτι; ή κάποιον;
    ενημέρωση;

    ενημερωση τα περι του συλλογου νικολα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 344 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων