ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 29,491 έως 29,505 (από 43,267 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    137
    ΓΟΥΡΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ στις #404853

    AΝΤΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΡΙΞΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ………….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    666
    STAVROS GHANIA στις #404859

    panagiotis.franchi wrote:
    τα πραγματα δεν ειναι τοσο απλα. ο μαρτυρας Σταυρος εχει βεβαρημενο παρελθον γιατι οπως θα θυμαστε, εχει κατηγορηθει στο παρελθον απο τον κατηγορουμενο Εμανουηλ για πλαστοπροσωπια, καθως παρηστανε τον θηροφυλακα! προτεινω λοιπον την κατασχεση των κιχλιδων και απο τους δυο καθως και τα φυσιγγια αυτων. τα φυσιγγια προτεινω να τα δωσουμε στον συναδελφο Διονυσιο ο οποιος ως γνωστον εχει ξεμεινει απο δαυτα

    καλημερα σε ολα υα φιλαρακια μου ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΑΠΟΔΟΣΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΙΜΙΟ ΚΥΝΗΓΟ

    καλημερα ρε φιλαρακι αυτη η φωτο πραγματικα ειναι η χθεσινη αποτιπωση του καρτεριου σου μεχρι και η μπελα απογοητευτικε 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #404863

    καλημερα σε ολλα τα οπλει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    160
    Kost_es100dl στις #404864

    Καλημερα σε ολους τους συναδελφους!
    Ενα μηνακι εμεινε μεχρι την ληξη της κυνηγετικης περιοδου
    και την εναρξη του….εγγλεζικου στα ωραια βραχια και λιμανια της χωρας μας!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #404865

    Καλημέρα στη παρέα κι από μένα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #404888

    καλημερα ρε φιλαρακι αυτη η φωτο πραγματικα ειναι η χθεσινη αποτιπωση του καρτεριου σου μεχρι και η μπελα απογοητευτικε

    πρωτον. την Μπελα δεν την ειχα εγω την ειχε ο γιος μου 

    δευτερον. η εκφοβιστικη εμφανιση ως θυροφυλακα με επιρεασε ψυχολογικα και

    τριτον. προτεινω εξεταστικη απο την ολομελεια του ΚΑΦΕΝΕΙΟΥ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ & ΣΙΑ  με δυο καλπες για την διελευκανση της υποθεσης  <κιχλιδων>

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #404895

    προτεινω εξεταστικη απο την ολομελεια του ΚΑΦΕΝΕΙΟΥ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ & ΣΙΑ με δυο καλπες για την διελευκανση της υποθεσης

    Συμφωνώ και εγω με την ψηφοφορία.Να ψηφίσουμε πρώτα όμως αν θέλουμε δυο κάλπες η μία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #404896

    Συμφωνώ και εγω με την ψηφοφορία.Να ψηφίσουμε πρώτα όμως αν θέλουμε δυο κάλπες η μία.

    κανονικα θα πρεπει να μπουν τρεις καλπες 

    μια .για πλαστοπροσωπεια και εκφοβισμο ανυποψιστων πολιτων

    δευτερη .για δημοσια προσβολη αξιοπρεπειας

    τριτη .για περιυβριση ζωου

    ειναι στην δικαιοδοσια της ολομελειας να αποφανθει επι του θεματος ασε που πρεπει να του απαγορευτει η εξοδος απο την χωρα (γιατι ειναι υποπτος φυγης)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #404899

    κανονικα θα πρεπει να μπουν τρεις καλπες μια .για πλαστοπροσωπεια και εκφοβισμο ανυποψιστων πολιτων δευτερη .για δημοσια προσβολη αξιοπρεπειας τριτη .για περιυβριση ζωου

    Αμα θες μπορώ να σου βρώ και δικηγόρο.Ξέρω έναν που δεν είναι χασοδίκης και πληρώνεται σε προβατίνα.Λέγεται blancoπουλος δώστου για προκαταβολή  ένα γουρουνόπουλο και θα γίνει η δουλειά σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #404901

    Αμα θες μπορώ να σου βρώ και δικηγόρο.

    ρε αμα ειναι να μας γδαρει να μου λειπει μεχρι ενα γουρουνοπουλο 10αρι εχει καλως γιατι εχω ακουσει και καλα λογια για αυτον το πωσ τον ειπες ?

    blancoπουλος ? μου φαινεται οτι εχει εμπλακει σε υποθεση χαμενων προβατινων με απαλακτικο βουλευμα του Αρειου παγου η κανω λαθος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1701
    βκ στις #404909

    έχω κάνει ψευδομάρτυρας. αν με χρειαστείτε φωνάξτε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    1739
    Panagiotis Agiannitis στις #404931

    καλησπερα.

    για τον  εν λογω συνηγορο που αναφερατε πιο πανω, ( δεν αναφερω το ονομα του για να μη μου κανει μηνυση  για συκοφαντικη δυσφημιση)  διεξαγω ερευνες διοτι υπαρχουν βασιμες υποψιες οτι διακινει λαθρεα μαρουλια.

    υπαρχει μαρτυρας (τσαπουρας) οτι παρελαβε παρτιδα μαρουλιων χωρις παραστατικα.

    ο εν λογω μαρτυς θα κληθει να καταθεσει το βραδυ στην ολομελεια.

    υπαρχει και ετερος κατηγορουμενος (Διονυσης) ο οποιος αντιληφθηκε την παρανομια και αντι να το καταγγειλει εσπευσε να εκβιασει τους κατηγορουμενους με σκοπο να αποσπασει ετοιμα μαρουλια για σαλατα απο τον Τσαπουρα.

    ολοι οι ανωτερω καλουνται το βραδυ με τους συνηγορους τους για να  καταθεσουν στην ολομελεια του καφενειου. 😎

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #404932

    καλησπερα. για τον εν λογω συνηγορο που αναφερατε πιο πανω, ( δεν αναφερω το ονομα του για να μη μου κανει μηνυση για συκοφαντικη δυσφημιση) διεξαγω ερευνες διοτι υπαρχουν βασιμες υποψιες οτι διακινει λαθρεα μαρουλια. υπαρχει μαρτυρας (τσαπουρας) οτι παρελαβε παρτιδα μαρουλιων χωρις παραστατικα. ο εν λογω μαρτυς θα κληθει να καταθεσει το βραδυ στην ολομελεια. υπαρχει και ετερος κατηγορουμενος (Διονυσης) ο οποιος αντιληφθηκε την παρανομια και αντι να το καταγγειλει εσπευσε να εκβιασει τους κατηγορουμενους με σκοπο να αποσπασει ετοιμα μαρουλια για σαλατα απο τον Τσαπουρα. ολοι οι ανωτερω καλουνται το βραδυ με τους συνηγορους τους για να καταθεσουν στην ολομελεια του καφενειου.

    καλησπερα φιλαρακια 

    αντε να μπαινουν τα πραγματα σε μια σειρα 

    Ατο λαμογιο και μου συστησε το εν λογω συνηγορο για να φανε μαζι την προκαταβολη το γουρουνοπουλο 

     

     

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #404938

    έχω κάνει ψευδομάρτυρας. αν με χρειαστείτε φωνάξτε

    Λοιπόν επειδή είστε λαμόγια όλοι σας και την υπόθεση την πάτε για κουκούλωμα, θα φωνάξω για κατάθεση τον αξιόπιστο μάρτυρα Βασίλη απο την Ανδρο και θα ξεσκεπάσω τα σχεδιά σας.

    υγ.Τα μαρούλια που πήρε ο Τσάπουρας απο την ¨πηγή¨ όντως έχουν παρενέργειες διότι έδωσα λιγο στην πεθερά μου και αμέσως άρχισε να τραγουδάει Rolling stones.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4009
    herbi στις #404942

    καλησπερα στα κοπελια.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 29,491 έως 29,505 (από 43,267 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων