ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,001 έως 39,015 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #502597

    Ουτε να το σκεφτεσαι Βασιλη μου πως θα κλεισει ο καφενες!!!!!  :yahoo:   Φτιαχνω αμεσως 2 καφεδακια και κατσε να σε παιξω ενα ταβλι! Αρχιζουμε με πορτες, μετα πλακωτο και μετα φευγα  :yahoo:  :yahoo: …. οι τσιχλες με πετσοκοψανε…ασε!!! Θα γυρισει ομως ο τροχος ….  B-)


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #502600

    Καλημέρα πατριώτες ένα πρόβλημα με το ίντερνετ με έχει τσακίσει και μόνο από το κινητό κάτι γίνεται αλλά δεν το βολεύομαι.

    Ο καφές είναι έτοιμος πήραμε και καινούργιο προσωπικό……… :good:

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #502602

    καλημέρα σε όλους,μάνο βάλε και εμένα ρε φίλε ενα καφεδάκι,ξέρεις εσυ αυτο το μερακλήδικο που φτιάχνεις 😉  😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #502603

    Καλημερα παιδια…. Μανο δεν χρειαζεται ρε φιλε να βαζεις το κοριτσι να ψηνει καφεδες  :negative:  ασε….θα κανω εγω τον καφετζη και το κοριτσι θα μου κανει παρεα μεσα στο καφενειο (μιας και ειστε ολοι αποντες)….   :heart:  ακουω παραγγελιες ομως!!!  Παπουσκα? Ελα κοριτσι μου…. παμε στην αποθηκη για καταμετρηση….ειναι λιγη η δουλεια σημερα!!!! Α! Κλειδωσε και την πορτα μην μπει κανενας κλεφτης….  😉 Ντα?  :yahoo: Νασταροβια σε ολους σας!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #502632

    Kαλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: επιτελους ετοιμο το λαπτοπ…….λοιπον εχουμε και λεμε απο θεμα κυνηγιου…. και απο μπεκατσες και απο τσιχλες ηταν παρα πολυ καλα :good: :good: απο τα εορταστικα θεματα ……ακομα καλυτερα :yahoo:  :yahoo: απο υγεια ….μια 24ωρη γαστρεντεριτιδα μας παιδεψε εμενα και την γυναικα μου  😥  😥 αλλα δοξα το Θεο :good: να ειστε ολοι καλα :good:

    bills4 συγνωμη για τα αργοπορημενα χρονια πολλα :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #502647

    Καλημέρα στην παρέα :bye: ! Σηνήθως πάω κυνήγι την σημερινή αργία, αλλά λόγω βροχής θα πάω εκκλησία, να με δεί λιγάκι ο Θεός :yahoo: , αφού ανήμερα των Χριστουγέννων παρακοιμήθηκα…Αχιλλέα, πως πήγε η απογραφή της αποθήκης με την Παπούσκα? :yahoo:  Στείλε την μερικές μέρες εδώ να με βοηθήσει και μένα στο μαγαζί ,γιατί την ετήσια απογραφή κάθε τέτοιες μέρες, την βαριέμαι αφάνταστα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #502649

    Καλημερα αρχοντες!!!  :bye: Φιλε Γιωργο περαστικα και παντα καλα να ειστε  :good: Χρονια πολλα στους Φωτηδες στις Φωτουλες….. Μπενετο η Παπουσκα του Μανου ειναι απιστευτη! Καθαριζει και συγυριζει τα παντα … απο γωνιας!!  “Τα γλειφει” που λεμε και στην καθομιλουμενη :yahoo: Σπυρο που εισαι ρε αγορι μου? Σε χασαμε…  :rose:  Σε ενημερωνω πως η σκυλιτσα παει απο το καλο στο καλυτερο  :yahoo:  :yahoo: Απο οτι φαινετε επιτελους θα εχω σκυλι για το κυνηγι με την νεα χρονια! :yes:  Καφεδακι διπλο φτιαχνει η Παπουσκα για ολους…κοπιαστε!!  :good:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #502651

    καλημερα σε ολη την παρεα και χρονια πολλα σε οσους εορταζουν  :bye:  :bye:  :good:  :good:

    περαστικα στα αρωστουλια   :heart: και Αχιλλεα δεν μπορεις να φανταστεις τι κανει η Παπουσκα :good: οχι σαν τον κοπριτη τον Ζικο :yahoo: :yahoo: που μου εχει φαει την ψυχη με τον ικα

    Πηγα μια βολτουλα στα χιονια και το κοριτσι προσφερθηκε βεβαια με το αζημίωτο :wacko: :wacko: να μου βαλει τις αλυσιδες αστα αλλο πραγμα και που το βαζεις που ειναι και καθαροαιμο :yahoo: :yahoo: :yahoo:

    upload image

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #502656

    Xρονια πολλα σε ολη την παρεα και σε οσους γιορταζουν σημερα :good: σημερα ηθελα να παω στην εκκλησια αλλα ειχε τοσο παλιοκαιρο που δεν κουνηθηκα απο το κρεβατι παρα μονο για να βαλω τροφη στις κατσικουλες και ξανα τουφα! B-)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #502670

    Καλησπερα  :bye: Μανο η Παπουσκα ξερει καμποσες δουλειες βλεπω ε?  :yahoo: Σε μας δεν χιονισε ακομα χαμηλα για να χρειαστουμε αλυσιδες!!! Θα την παρω μαζι μου αυριο στην πρωινη αναγνωριση μπας και χρειαστω να μου βαλει τις βοηθιτικες του διπλοκαμπινου  :whistle:  :yahoo: ….. οσοι θελετε καφε πρωινιατικα αυριο, καντε υπομονη μεχρι τις 9 που θα φερω πισω το κοριτσι!  :yes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #502678

    Καλημερα και χρονια πολλα σε ολους τους Γιαννηδες :good: επισης καλα Χριστουγεννα σε οσους παλιομερολογιτες τα γιορταζουν σημερα :good:  :good:

    Χιονι δεν εχει ριξει αλλα το κρυο του το εχει βαλει για τα καλα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #502680

    :bye:Καλημέρα και Χρόνια Πολλά στους Γιάννηδες :good:  :bye:

    Μας τρόμαξαν …..και τελικά τίποτα….λίγο κρύο και μια πασπάλα εδώ εκεί….Τα ημερομήνια μέχρι στιγμής είναι ακριβώς.Το Φλεβάρη θα δούμε 😉  B-) άσπρη μέρα….

    Άντε πάω να συνεχίσω την φαρμακευτική μου αγωγή…….αγίασμα ζεσταμένο ελαφρά με μια κουταλιά ελατόμελο 😉  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #502681

    Καλημερες. Πρωινη αναγνωριση σημερα = πολλα πουλια!!! Ο καιρος χαλαει για τα καλα με την κορυφωση να γινετε αυριο…. αν ειναι αληθεια. Σημερα τις ειδα, αυριο θα τις δω? Ιδου η απορια  :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #502682

    Καλησπέρα και πολυχρονοι οι Γιαννηδες! Εδώ το πέτυχαν το χιόνι και κόβουμε τούφες όλη μερα. Το έχει στρώσει μέχρι το κύμα σε πολλά σημεία και χιονίζει μέσα στη Χαλκιδα. Όπως λέει και ο GERONIMO φαΐ στα κατσίκια και τις κότες και πάλι μεσα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #502687

    Γεια σας, καλή χρονιά και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 39,001 έως 39,015 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων