ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,381 έως 40,395 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #509635

    :bye: :bye:  :bye:

    Μπράβο Μάριε για το επίκαιρο του θέματος που ανέβασες.Έχουμε και μια επέτειο αύριο.

    Ελπίζω σε κάθε Ελληνικό μπαλκόνι να κυματίζει περήφανα η σημαία μας.

    Τυχεροί όσοι αύριο θα έχετε ευκαιρία για βόλτα στο βουνό.Εγώ την Κυριακή γιατί αύριο συμμετέχω στην παρέλαση όπως γίνεται τα τελευταία χρόνια. Καλά να περάσετε :bye:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #509636

    Δημήτρη φίλε μου,  πάει καλά που γιορτάζουμε το «Όχι», γιατί αν γιορτάζαμε το «Ναι» θα είχαμε κάθε μέρα γιορτή  :wacko:  :wacko:  :wacko:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509639

    Γεια σας φίλοι!!! Χρόνια πολλά εν όψη της αυριανής επετείου!!! Και να θυμόμαστε πάντα τις θυσίες των πατέρων  για να ζούμε σήμερα ελεύθεροι [Νομίζω]

    Πάντως λέω να αλλάξω επάγγελμα από σήμερα ,<Χασάπης> και θα τους περιμένω B-)  :whistle:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/09/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    1140
    Winchester στις #509641

    Πάντως λέω να αλλάξω επάγγελμα από σήμερα ,<Χασάπης>

    Σπυρο βαλε 2 κιλα αρνακι τοτε και κανα κιλο παϊδακια ετσι για να σου ευχηθω καλη αρχη!!!  :whistle:

    Λοιπον…. καντε τι θα κανετε αυτο το σκ και την επομενη βδομαδα… γιατι μετα τελος! Αρχιζει το κυνηγι εδω και εχω αγριες διαθεσεις!!!  :yahoo:

    Καλο ΠΣΚ σε ολους σας  :bye:  Φευγω για τριημερο με την οικογενεια…. Κυριακη απογευματακι θα δω τι κανατε με τις εξορμησεις σας και ευχομαι ολοψυχα μεχρι τοτε…οχι ζεστες καννες – αλλα να λιωσουν οι καννες απο το πολυ το τουφεκιδι!!!!  :yahoo:   :heart:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509642

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509647

    Αχιλλέα για πάρτη σου και ψημένα!!!!!!

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #509658

    Φιλε μου λιονταρακι να με συμπαθας αλλα μου διεφυγε χθες να ευχηθω και σε σενα …….πολυχρονος λοιπον μεσα από την καρδια μου και με όλα τα <<μαλιαρα>> να να είναι παντα γεματο το ταγαρι σου………! :heart:  :rose: :yahoo:

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #509659

    Ρε σεις μπας και ξεχασα και καναν άλλο….;;;;;; :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    318
    DENTIST στις #509662

    Συναδελφοι κυνηγοι,χρονια πολλα!Προσεξατε οτι τα αναρχικα σκουληκια απειλουν τωρα “να μας σπασουν στο ξυλο?”.Μη μας τυχει και τετοιο κακο…Εγω παντως σας το δηλωνω ξεκαθαρα οτι σε τετοια περιπτωση,αν προλαβω,θα τους ριξω στο ψαχνο,τους ΦΑΣΙΣΤΕΣ!Αντε στο δαιμονα να πανε,γιατι πολυ μας επρηξαν οι διαφοροι ψευτο-δημοκρατες…Και επειδη ειναι θρασυδειλοι,δε θα κανουν αντρικιες επιθεσεις,αλλα π.χ. οπως στους 3 ευελπιδες στους οποιους επετεθησαν 30 καθικια με λοστους! :negative: Καληνυχτα σας! :bye: 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509663

    Μην τους λέτε αναρχικούς. Μπαχαλακηδες και μπαφιαρηδες ειναι. Οι πιο πολλοί γόνοι πλουσίων που δεν έχουν σκίσει ούτε χαρτοπετσέτα στη ζωή τούς. Πρόκειται για ηλιθια άτομα γιατί αν πας να δειρεις εναν που κρατάει όπλο εισαι πολλά κιλά μαλακας.  Αντε να σπάσουν κανα σύλλογο νύχτα παντα. Αααα και αν διαβάζει κανενας τους να ξέρει  ότι το βουνό και ο κάμπος είναι τα ΔΙΚΆ ΜΟΥ Εξάρχεια και δυστυχώς δεν έχει στενά και πολυκατοικίες για να κρυφτεί. Αυτά με τους βλαμμενους! Ακούγονται ολη νυχτα πολλά  τσιν και σρρρρρρ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2251
    mitsosvinci στις #509664

    Και μην ξεχασω , καλή Εθνική Επέτειο σε ολους. Μην ξεχνάτε ποτε αυτούς που εδωσαν την ζωή και κομμάτια από το κορμί και την ψυχη τους για την υπεράσπισή της ελευθερίας και της Πατρίδας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #509672

    Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους τους φιλους :bye: ωραια μερα σημερα …και την βολτιτσα μου την εκανα….  και τις μπεκατσουλες μου σηκωσα :good: ….και η σκυλιτσα τα πηγε μια χαρα! :heart: :heart: …  και τις τσιχλιτσες μου τις ειδα να μπαινουν  και μπολικες μαλιστα :good:  ….αντε ρε καφετζη κερνα ολο το μαγαζι  :good:  :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #509682

    Καλημερα σε ολους…

    Τελος παντων τετοια ωρα μπηκα…

    Αχιλλεα… Χρονια πολλα ,  να τα εκατοστησεις με υγεια , και οτι επιθυμεις να σου ερθει…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #509684

    Χαιρετώ την παρέα!!! :bye:

    Αχιλλέα ,πολυκαλόχρονος παλικάρι ,με υγεία και καλές σμπαριές!!! :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #509685

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: Αχιλλεα να τα κατοστησεις λεβεντη μου και οτι επιθυμεις :heart:  :heart:  :heart:  :heart:

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,381 έως 40,395 (από 43,268 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων