ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,531 έως 40,545 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #510696

    Καλησπέρα παρεάκι!!!

    Μάριε του τάδωσα τα φιλάκια ,μετά το πλύσιμο των δοντιών φυσικά !! :yahoo:

    Μιχάλη όταν ανέβω θα σου φέρω την οδοντόκρεμα να μάθουμε και τη δικιά σου χαχαχαχα! Πήγες στο νησί ρε θηρίο και δε σφύριξες ,να στείλω χαιρετίσματα στο καλό το παλικάρι εκεί πέρα :heart: !!!

    Καλώς τα νέα μέλη στην παρέα {Μάκη και Κώστα}!!Καλή παραμονή και ποσταρίσματα παλικάρια!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #510697

    Καλημέρα σας!! :bye:

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #510698

    Καλημέρα σας,

    Σπύρο για έλα καμιά βόλτα από εδώ, οδοντόκρεμα έχω χαχα.

    coffee time

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #510701

    Καλημέρα στην παρέα  :bye:

    Μάκη τι συγνώμες και τρίχες πετροκούναβου μας λες; εδώ είμαστε μια παρέα φιλαράκια! Μόνο στο ρεμάλι τον καφετζή μας να μιλάς στον ενικό! να τον αποκαλείς και “κύριο”  :wacko:

    Αχιλλέα τι έγινε ξεμέθυσες; άντε και πήρες απουσία! και που ‘σαι καρντάσιη αν δεν ξεσούρωσες να σΕ πω το φάρμακο: πας βρίσκεις τον Μπάντυ του Σπύρου και του δίνεις ένα γλωσσόφιλο!!!!!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  αν δεν ξεμεθύσεις και τότε, πα να πει ότι είσαι  ΠΟΟΟΛΛΛΛΥΥΥΥΥ ΓΚΚΚΟΟΟΛΛΛΛΛΛ!!!!  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/11/2016
    Αρ. μηνυμάτων:
    396
    Ηλίας στις #510720

    καλημέρα στα καλόπαιδα.

    καλως ορίσατε και οι νέοι παίκτες. Αμα δεν γράφουμε στον ενικό και στο φόρουμ, γ@μησε τα φίλε…

    Αχιλλέα, μια ερώτηση: οταν λές να σου στείλουνε την Ζβετλάνα να σου φτιάξει μια πιΤΤα με μέλι, το πίΤΤα με πόσα “π” το γράφεις;;

    Να πω και για κυνήγι; και όχι μόνο για πιΤΤες;; την έκανα την κοπάνα ΠΠΣΚ που μας πέρασε και η θεά Άρτεμις μου έκανε το χατήρι και μου έστειλε δύο τεμάχια τετράποδα – ΣΚ και αρκετές τσιχλίτσες. Παρότι ο φίλος είχε φέρει και το τσιχλόσκυλο κοντά, χάσαμε ορισμένες, που αλήθεια είναι είχαν φυτευτεί πού βαθία στο πουρνάρι.

    Αυτά. και εις άλλα με υγεία

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #510730

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :good:  :good: καφετζηηηη τσιπουρακι γιατι με εκοψε το κρυο και ο αερας εκει στα ψηλα σημερα :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/12/2017
    Αρ. μηνυμάτων:
    476
    ΜΑΚΗΣ ΜΠΕΚΑΤΣΟΚΥΝΗΓΟΣ στις #510731

    Καλησπερα προs ολουs να στε καλα και ευχαριστω για το θερμο καλοσορισμα σαs.Kαφεδακι υπαρχει ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #510737

    Mακη καλοριζικος……..! :bye:

    Αμα κανεις καφε για παρτη σου ……βαλε λιγο νερο παραπανω μπας και περισεψει λιγος και για μενα ……..! :yes:

    Ααααα οπως θα εχεις καταλαβει καφενε εχουμε ……..καφετζη ομως ……γιοκ . :negative:

    Κατι πηγε να κανει τον καφετζη κι ο Αχιλεας ……..αλλλαααα…….los poulos ….κι αυτος .

    :yahoo: :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #510738

    Οσο για τον πρωην καφετζη…….το γνωστο σε ολους ΖΙΚΟ …….(.στα διαλα ……Ζικου κι Ζικου ουλοι σας……) αυτος τωρα ασχολητε με οδοντοστοιχιες  σκυλων…….! :yahoo:  :yahoo:

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #510741

    Παίδες έχω κρασάκι από τον Γιώργο τον ινδιάνο οπότε το βάζω πάνω στον πάγκο και όποιος γουστάρει πίνει ( ε αμα φέρετε και κανά μεζέ δεν θα πούμε όχι), Γιώργο θα μου δώσεις άλλο  για την κυρά μου χαχα παρεπιπτώντος ενα πουλάκι μου είπε ότι παρόλο το κρύο που έφαγες πέρασες καλά με τα καθαρόαιμα χαχα

    Μάκη τέτοια ώρα λοιπόν κρασάκι έχει το μαγαζί άντε και κανα τσιπουράκι, αυτός ο μούχλας ο ΛΕΩΝ έχει καιρό να φανεί και θα τελειώσει το ¨φάρμακο¨….. οπότε οικονομία! μέχρι να κατέβει από το βουνό χαχα

    Βασίλη το μαγαζί έχει γίνει σελφ σέρβις χαχα

    Καστοριανέ εφέτος οι μπλέ έχουν δώσει ρεσιτάλ έτσι;;; χαχα

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #510745

    Εγω τωρα απ την αλλη εχω ενα θαυμασιο Αγιωργιτικο που μου εφερε ο Μιχαλης…..αλλα στον παγκο δεν το βαζω!……πιειτε πρωτα αυτο που εβαλε ο Μιχαλης και μετα βλεπουμε :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #510750

    Μπραβω ρε Γιωργη ………θα πιεις εσυ το καλο και μεις το ξυδια……! :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    2232
    ZABALA213 στις #510751

    Εγω παντος ειχα ένα περισεμα από ένα DRAMBUIE και ειπα να το τελιωσω να μην ξεθυμανει….! :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #510752

    Μπραβω ρε Γιωργη ………θα πιεις εσυ το καλο και μεις το ξυδια……! :yahoo:

    Αμ πως!!!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #510755

    Βασίλη άσε τα σκληρά για το τέλος, καλό είναι το πως το είπες χαχα πραγματικά καλό είναι, τι με πέρασες, άλφα πράμα φέρνω στο μαγαζί εγώ εεε;χαχα

    δεν βάζετε να ακούσουμε και τίποτα;

     

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,531 έως 40,545 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων