ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,741 έως 40,755 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512046

    Καλημέρα στην παρέα με συννεφιές!! :bye:

    Μάριε πολυκαλόχρονος με υγεία και τύχη φίλε μου, ότι ποθείς να πάθεις!!! :heart:

    Στις ευχές μου τον τελευταίο καιρό,εκτός από την υγεία που τη θεωρώ το πολυτιμότερο πρόσθεσα και την τύχη!Κάποιος γνωστός μου είπε, ότι μαζί με την υγεία θέλει και τύχη,στην επιμονή μου ότι το πρώτο είναι το παν μου έφερε το παράδειγμα ενος αεροπορικού δυστυχήματος που σώθηκαν 2 από τους 150 επιβαίνοντες και ενώ ήταν όλοι υγιέστατοι ,΄έζησαν μόνο οι 2 που είχαν τύχη!!Εξ ου και η παροιμία ….<αν έχεις τύχη διάβαινε και ριζικό περπάτει >!!!!!! :rose:  :good:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512047

    Με την αμπελοφιλοσοφία μου, ξέχασα τα καφεδάκια!!!

    [/url]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #512048

    Ευχαριστώ για τις ευχές σας αλλά ΔΕΝ έχω γεννέθλια σήμερα αλλά στις 12 Φεβρουαρίου  :good:

     

    Υ.Γ. για τρίτη χρονιά το λάθος συνεχίζεται….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #512070

    :bye: :bye: Καλημερα ολη μερα :bye:  :bye:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #512071

    καλημέρα σε όλους

    τι κανετε ωρε παλικάρια όλα καλά;;

    ο φίλος μας ο αχιλλεας που είναι?

    οσο για το φιλο μου το βασιλακη που έλεγε που είμαστε ολοι θα του απαντησω μονο για εμενα προσωπικά οτι όπως μου είπε μια ψυχή τωρα τα ΚΛΙΚ τα παίρνουμε απο το facebook και οποιος κατάλαβε κατάλαβε άρα για ποιον λόγο να γραφουμε??? ας γράψουν μετα αυτοι που το έχουν αν καποια στιγμη πέσουν τα κλικ απο fb.

    α και μην νομίζουν καποιοι οτι επειδη δεν γραφουμε εδω μεσα γραφουμε σε άλλο φορουμ

    Εγω θα το ευχαριστηθω να μην παταει κανενας εδω μεσα να μην εχει ενδιαφέρων με αποτελεσμα να μην μπενουν και αγγελίες να τους δω μετα……..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #512087

    μανο μανο εισαι εδω? παλι ……..τσα  :yahoo: και στο 90 φευγα? πελατες μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5753
    Prowler ® στις #512093

    Καλημέρα στην παρέα  :good:  :good:  :good:

     

    Καλώς τον Μάνο που μας τα λέει λίγο μπερδεμένα και εμείς που είμαστε μακρυά δεν τα καταλαβαίνουμε, τι έγινε Μανούλη ποιος σε πείραξε;  :unsure:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #512129

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους :bye: μια ευχαριστη εκπληξη με περιμενε σημερα καθως βρεθηκα “ξαφνικα” κατα τις 9.30 το πρωι να πινω καφεδακι στο λιμανι της Καρυστου με τον γνωστο μας Τασο(taso) :good: ,λιγος ο χρονος και πολλα τα “θεματα” που ειχαμε να πουμε…..οπως για παραδειγμα τι αλλο να γραψουμε για να πειραξουμε τον καλο μας Σεφ!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo: οποτε ειπαμε να δωσουμε ενα ραντεβουδακι στην εκθεση ΚΥΝΗΓΕΣΙΑ το Σαββατο(31/3) το μεσημερακι……για να μπορεσουμε μετα να παμε και σε καμια ταβερνα :good: :good: φυσικα αυτο το ραντεβουδακι που εγραψα πιο πανω ειναι και μια ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ για ολους τους φιλους που μπαινουμε και γραφουμε σε αυτο το φορουμ  :good:  :good:

    Τασο χαρηκα που σε γνωρισα και τα ειπαμε και απο κοντα :good:  :good:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #512131

    Καλησπερα σε ολους…

    Γιωργη και εγω χαρηκα που γνωριστηκαμε και ειπαμε δυο κουβεντες στα γρηγορα λογω δουλειας ( δεν εχω 20 λεπτα που μπηκα σπιτι )….

    Φυσικα και το ραντεβου ισχυει για Σαββατο 31/3 …ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΑΝΕΞΑΙΡΕΤΩΣ…

    Για μετα την εκθεση , το προγραμμα λεει μια συνηθισμενη ταβερνουλα ;;; ή κατι το πολυ προχωρημενο γευστικα απο μαεστρο της διεθνους κουζινας και των μεγαλυτερων ξενοδοχειων πανευρωπαικως ;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    5016
    MICHEL123GR στις #512133

    Άμα ακούω για φαγοπότι μέσα είμαι! λοιπόν 31/3 μετά την έκθεση (απογευματινή ώρα; ας πούμε 17:00;) να τα πούμε οι παλιοί και να γνωριστούμε με τους νέους!

    Φυσικά το μενού θα περιλαμβάνει σαλάτες, προβατίνα φιλέτο και ότι άλλο τραβάει η καρδούλα σας,

    άντε γιατί χαθήκαμε λιγουλάκι και σας πεθύμησα! :whistle:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512147

    Καλησπέρες στην παρέα!!!Λυπάμαι για το φίλο  που νοιώθει έτσι για τους συμφορουμήτες 🙁 :unsure: !!άσε το φόρουμ  B-)  :whistle: αλλά με τα παιδιά που τα [επινες] ???!!!!:cry: !!Τες πα!!! Γιώργη μακάρι να βρεθούμε κι από κοντά να πιούμε κανα κράσο με παρέα και με το Μιχαλιό που δε του αρέσει η προβατίνα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/09/2014
    Αρ. μηνυμάτων:
    1264
    tasos στις #512157

    Καλησπερα και καλα τσικνισματα σε ολους…..

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    2625
    berket στις #512158

    Καλησπέρα στην παρέα!!Καλή τσικνοπέμπτη !!Πως  πάνε τα ντουμάνια!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    10/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    488
    panos citori στις #512162

    Καλημερα στα παιδια!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #512164

    Καλημερα σε ολους τους φιλους :bye: πιστευω να περασατε καλα χθες :good:  :good: εμεις του δωσαμε και καταλαβε :yahoo:  :yahoo:

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 40,741 έως 40,755 (από 43,265 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων