Έπνιξαν τσοπανόσκυλα με θηλιές – παγίδες

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1013
    karma στις #376591

    Φίλοι μου, αυτά τα απάνθρωπα,αποτρόπαια και απαίσια κατορθώματα, που διαπράττονται επί το πλείστον από συγκεκριμένης ενασχόλησης ανθρώπους,γνωστής σε εμάς τους κυνηγούς, ειναι για εμάς γνώριμα,


    ΚΡΑΤΟΣ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕΣ???????????????????????????

    Και ειπα και γω …καλουτσικα το ξεκινησες , αναμασωντας καποια απο τα χαλια της υπαιθρου …αλλα το τελειωμα εφερε τα πραγματα στη σωστη τους (κατα woody)διασταση.
    Ο φαν της υπουργου επικαλειται το κρατος και την ανυπαρξια του…αναζητει στο σφιχτο του εναγκαλισμο !!!
    Μη βιαζεσαι και θα τον αισθανθεις αμεσα σε αυξησεις απ ακρου εις ακρον , αν δεν το νιωσες ηδη στα τελη κυκλοφοριας , θα το δεις στα κοστη , στους φορους ,παντου …κρατος να θελεις , θα το σιχαθεις , στο υπογραφω.
    Το κρατος σε θυμαται οταν ειναι να στα αρπαξει , τοσα χρονια δεν τομαθες ? Που ζεις , σε αλλη χωρα ?


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    66
    HOGDOG στις #136164

    δεν τολμω καν να δω το βιντεο.θα πω μονο την εμπειρια μου.στα μερη μου γνωστος λαθροκυνηγος γουρουνιων,που φροντισαμε βεβαια να συλληφθει σε νυχτερινο καρτερι,τσοπανος,με τσοπανοσκυλα και γιδοπροβατα στο βουνο οταν δεν μπορουσε και κατσει νυχτερινο με το τουφεκι γιατι καταλαβε οτι τον βαλαμε στο ματι εστεισε θηλιες με κινδυνο να πιαστουν σε αυτες και τα δικα του ζωα.ειναι πολλοι ανθρωπου που δεν εχουνε μυαλο ουτε στο ελαχιστο.φανταστειτε οτι μετα την συλληψη του την επομενη συνεχισε το χαβα του.τι να πω.

Επισκόπηση 2 δημοσιεύσεων - 16 έως 17 (από 17 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων