ΠΕΡΙ…..ΠΛΑΚΑΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #30036

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #335734

     Χμμμ τωρα με εβαλες και μενα σε σκεψεις.

     Το θεμα ειναι οτι ειμαστε σοβαροι οταν πρεπει, αλλα κανουμε και πλακιτσες σε μερη που δεν πρεπει. Μαλλον λιγη αυτοσυγκατηση θελει απο ολους μας, ωστε να κανουμε την πλακα μας εκει που πρεπει.

     Γι’αυτο φτιαχτηκε το “Περι Ανεμων Και Υδατων” αλλωστε…

    Το  chat παιδια λυπαμαι, αλλα εμενα δεν με βολευει. Ειναι καλο σαν ιδεα, αλλα τα πρωινα που ειμαστε μεσα, εγω δεν μπορω να το ανοιγω γιατι συνηθως πνιγομαι, και τρεχω σε διαφορα γραφεια, οποτε η θα ειμαι στο γραφειο μου και θα κανω chat η θα το κλεινω καθε τοσο.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    79
    theo64 στις #38288

    Φίλε Κώστα, την άποψη μου για το θέμα την έγραψα στο θέμα “ΓΚΑΛΟΠ” σαν απάντηση στο φίλο Λεωνίδα

    Θόδωρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    2602
    redwired στις #38290

    ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ  ΤΙΣ ΠΛΑΚΙΤΣΕΣ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΠΑΖΟΜΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΝΕΡΓΟ ΜΕΛΟΣ

    ΔΗΛΑΔΗ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ π.χ 100 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟΤΕ…….ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ …

    ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΗΡΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΕΣ ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ. ΟΙ ΠΛΑΚΕΣ ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ.

    ΤΟ CHAT EINAI  ΚΑΛΟ SAN IΔΕΑ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ (MIRC,PAL κ.λ.π)

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #38291

    ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ Η ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ .ΕΚΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ .ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΔΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ 2-3 ΣΕΛΙΔΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ (ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ)ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΡΙΚΑ ΜΕΛΗ( ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΟΡΜΗΣΕΙΣ ) ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΑΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΡΩΕΙ ΩΡΕΣ ΤΟ ΓΥΡΙΣΜΑ ΤΩΝ ΣΕΛΙΔΩΝ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΞΑΝΑ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ .Π.Χ ΣΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΓΚΑΛΟΠ (ΣΤΟΙΧΕΙΑ-ΣΚΥΛΙΑ-ΟΠΛΑ) ΕΝΩ ΕΨΑΧΝΕΣ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΕΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΥΝΟΜΙΛΗΤΗ ΣΟΥ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΕΧΑΣΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΕΑ ΜΕΛΗ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 10 ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ !!

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΟΤΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΑΣΤΕΙΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ Η ΜΕ ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΣΤΟ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ ΘΑ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #335738

    Το έγραψα παλιότερα και θα το ξαναγράψω .Ένας λόγος που έγινα μέλος σ’αυτό το forum ήταν η ατμόσφαιρα που επικρατεί σ’αυτό. Και κύριο συστατικό αυτής της ατμόσφαιρας νομίζω οτι είναι και οι πλάκες και τα καλαμπούρια που γίνονται μεταξύ των μελών χωρίς να υπάρχει ποτέ ίχνος παρεξήγησης απο κανέναν.

    Όλοι κάποια στιγμή νέα μέλη ήμασταν . Και το οτι συνεχίζουμε να είμαστε μέλη οσο μπορεί ο καθένας ενεργός σημαίνει οτι αποδεχτήκαμε το κλίμα που επικρατεί και σ’αυτό βοήθησαν και οι παλιότεροι όσο μπορούσαν.

    Τώρα το οτι δεν γνωρίζω κανέναν σας προσωπικά δε με χαλάει και πολύ.Φυσικά θα ήταν καλύτερα να γνωριζόμασταν όλοι αλλά αυτό είναι πάρα πολύ δύσκολο .Εδώ εσείς που είστε απο την Αθήνα και δεν καταφέρατε να βρεθήτε όλοι μαζί , πόσο και με εμάς απο την επαρχία.

    Ίσως να μπορούσαμε να είμαστε πιο συγκρατημένοι με τα αστεία μας ,και βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί και εγώ κατα καιρούς μπήκα στον πειρασμό να πειράξω κάποιον (τον συνήθη ύποπτο ) αλλά ρε παιδιά το αστείο γίνετε με αφορμή μιά κουβέντα που θα πει η καλύτερα θα γράψει κάποιος και δίνει το έναυσμα για τα πειράγματα.Τονα το κρατήσεις και να το γράψεις σε μια άλλη ενότητα κάποια άλλη στιγμή θα είναι τελείως ξεκάρφωτο και εκτός τόπου.

    Εξάλου μη μου πει κανένας πως όταν είναι κάπου με την παρέα του οι συζητήσεις τους είναι όλες επιστημονικού περιεχομένου και δεν υπάρχουν καλαμπούργια μεταξύ τους .Και το forum αυτό ακριβώς είναι μια μεγάλη παρέα απο όλη την Ελλάδα ,και όχι μόνο ,που τους δέχετε και τους χωράει όλους.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #38300

     

    ΠΑΝΩ ΣΤΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥ ΘΟΔΩΡΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΟ ΛΕΟ ΣΤΗΝ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΚΑΛΟΠ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

    ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΔΙΚΟ ΘΟΔΩΡΗ ,,,ΙΣΩΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

    ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ  ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΟΛΑΝΕ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΟΙΩΘΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΑ ΑΨΥΧΟ ΔΥΚΤΙΑΚΟ ΧΩΡΟ??????

    ΜΗΠΩΣ ΟΠΩΣ ΕΝΟΧΛΕΙ Η ΠΛΑΚΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ???ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΙΣ Ο ΚΑΘΕ ΝΕΟΣ ΔΕΧΕΤΑΙ 10 -15,ΜΥΝΗΜΑΤΑ….

    ΤΟ ΣΙΤΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΣΕ ΗΜΕΡΙΣΙΑ ΒΑΣΗ,ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΘΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΙΤΙΑ?

    ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ ΟΤΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΗΤΑΝ ΠΡΟΤΙΜΟΤΕΡΟ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑΝ 20 ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΑΝΤΙ 50,,ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ Η ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΥΤΕ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΑΝ ΜΕΣΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΦΟΡΕΣ,,,,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΛΗ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΛΕΓΑΝ ΕΚΕΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΝΑΝ ΤΟ ΘΕΜΑ(ΠΧ ΓΝΩΜΗ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΟΠΛΟ).ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ,ΘΑ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ 15-20 ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ…….ΤΟ ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΘΑ ΞΕΠΕΡΝΟΥΣΕ ΤΙΣ 1000.ΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΕΠΑΦΗ ΤΟΤΕ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΛΕΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΝΕΟΥ ΜΕΛΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ…

    1.Η ΒΟΥΤΙΑ ΤΟΥ ΛΕΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΝΤΑΝ ΣΤΟ ΒΑΛΤΟ,,,,ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΕΟΣ ΦΙΛΟΣ.

    2 Ο ΑΛΕΞ  ΔΕΧΤΗΚΕ ΤΑ ΠΕΙΡΑΓΜΑΤΑ ΜΑΣ ΟΤΑΝ ΘΕΩΡΗΣΕ ΟΤΙ Η 391 ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΛΗ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΜΑΘΑΝ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΟΠΛΟ ΤΟΥΣ

    3,Ο ΒΙLLBE,ΚΑΙ ΠΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΣΤΟΝ ΛΕΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ BILLBE ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΠΟΣΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ  ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ  NTYSIMO STO BALTO.

    ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΟΧΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΟΨΗ ΤΟΥ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΤΗΣ .ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ…..ΔΕΝ ΞΕΡΩ,ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥΣ ΔΕΘΗΚΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΩΡΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/09/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    34
    ibl390 στις #38302

    PAIDIA KALHMERA.

    Ego tha sas po thn gnomi xoris kamia pareksigisi.

    Eimai grammenos edo kai poli kairo sto Forum. Einai to pio endiaferon gia olous tous Kynigous, mathenis polla, to episkeftome kathe mera alla kourazome na diabazo ola ta themata.

    H plaka kai ta astia einai para poli kala giati pola paidia exoun gnoristei kai prepi na yparxoun alla kata thn gnomi mou se allo simio tou Forum.

    Otan exoume ena thema prepi na leme thn gnomi mas gia afto kai oti gnorizei o kathenas kai mono gia afto, etsi diefkolinoume kai opion tha episkefti to Site xoris na enai melos.

    Einai h apopsi mou xoris na thelo na thikso kanena apo ta paidia sto Forum.

    Kalhmera se olous kai euxome na gnoriso polous apo esas kai apo konta.

    Iannis

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #38306

    Ιαννη Καλημερα

    Συμφωνω δεν λεω εχεις δικιο… Αλλα να ειναι μερικες φορες που οι γραφοντες σε παρακινουν με τα γραφομενα τους και σου ερχεται αυθορμητα

     

    Φιλικα Βασιλης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #38307


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tzimoyrtos στίς 20 Mάϊος 2004


    Συμφωνώ Τζιμ. σε όλα μαζί σου, εσύ συμφωνείς μαζί μου ότι σε πολύ λίγα

    Θέματα εστω ,πρέπει να τα έχουμε καθαρά; Δηλαδή θα γράφουν μόνο οι έχοντες

    διάθεση για πλάκα;

    ΔΕΝ ΔΙΑΦΩΝΩ


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #38313

    ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΕΡΩΤΗΜΑ

    ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΙΤΕ,ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΟΤΟΠΟ.

    ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΕΝΑ ΣΙΤΕ (ΑΡΤΕΜΙΣ) –ΖΩΝΤΑΝΟ–ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟ 1% ΤΗΣ ΚΙΝΗΣΗΣ ΜΑΣ

    ΓΙΑΤΙ?????????

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #38315

    ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ…

    Ανοιχτό φόρουμ (νέες απαντήσεις) Κυνήγι & Πολιτική
    πολίτες & πολιτικοί
    1 35 20 Mάϊος 2004 ώρα 11:33πμ
    Από   KOSTASGR2000

    ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ  ΔΕΥΤΕΡΟ ΣΕ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΑΚΡΑΝ ΠΡΩΤΟ ΣΕ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ.ΑΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ….ΠΛΑΚΑΣ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ………………..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    501
    coolis στις #38316

    ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ Ε!! ΧΜ! ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.

    ΦΙΛΕ ΔΗΜΗΤΡΗ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο ΣΕΒΑΣΜΟΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ…ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΓΙΑΥΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΛΛΑ SITE ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΑΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΛΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΡΟΙΜΙΕΣ ΤΟ ΨΑΡΙ ΒΡΟΜΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.

    ΠΡΙΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΑ SITE ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΕΝΩ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΕΝΩ ΕΔΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΞΕΣΚΑΩ!!!

    ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #38321

    Παιδιά θα ήθελα να διευκρινίσω για να μην παραξηγηθώ:

    Το ζήτημα το ξεκίνησα γιατί είμαι ένας από τους πλακατζίδες και πολλές φορές έχω μπερδέψει θέματα με κάποια πειράγματα. Ήθελα λοιπόν να ξέρω πως το βλέπουν οι υπόλοιποι γιατί κάπου αισθάνθηκα άσχημα.

    Το ότι το καλαμπούρι βγαίνει αυθόρμητα είναι γεγονός και ούτε γίνεται να ματαφερθεί σε άλλο θέμα: τι θα πούμε δηλαδή “θελω να πειράξω τον Jip-pap δείτε το νέο θέμα”?

    Όμως μπορούμε ίσως να διαφυλλάξουμε κάποια συγκεκριμένα θέματα, δεν βλέπω κάτι άλλο να γίνεται χωρίς κίνδυνο να αλειωθεί ο χαρακτήρας του φόρουμ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #38324

    Την παραβολή με την σκόνη, δεν νομίζω ότι την έπιασα, ή μάλλον δεν την έπιασα με την καλή έννοια (όπως λέει κι ο Ψινάκης). Μήπως θα ήθελες να το εξηγήσεις λίγο παραπάνω;

    Φιλικά,

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 1 έως 15 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων