ΠΕΡΙ…..ΠΛΑΚΑΣ

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    412
    KA-BAR στις #38326

    Παίδες,θά σάς πώ κάτι.Η πλάκα πού υπάρχει τώρα,πιστεύω ότι μέ τόν καιρό θά λιγοστέψει.Αυτό τό έχω συμπεράνει από άλλα φόρουμ πού είμαι μέλος.

    Αφήστε λοιπών τό φόρουμ νά βρεί τό δρόμο του από μόνο του.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #38349

    ΕΙΔΑΤΕ ΤΙ ΜΠΛΕΞΙΜΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΡΩΤΑ ΣΤΟ ΓΚΑΛΟΠ ΚΑΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ

    ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΙΔΙΑ

    ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ

    ΑΣ ΜΑΣ ΔΩΣΕΙ Ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΩΤΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΩΣΤΟ ΔΡΟΜΟ

    (ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΙ Ο JIMPAP)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #38356

    Θα πω και εδώ τη γνώμη μου που τη είπα και στο ΓΚΑΛΟΠ.

    Θεωρώ ότι ο Θοδωρής έχει δίκιο ειδικά για τα 3 θέματα θέματα, ΓΚΑΛΟΠ, ΟΠΛΑ & ΣΚΥΛΙΑ.

    Το επισήμαναν και οι υπόλοιποι φίλοι εδώ. Και εγώ με την σειρά μου για να πειράξω τον Τριαντάφυλλο που παντρεύεται το τράβηξα λίγο και μετά άνοιξα άλλο θέμα.

    Η αλήθεια είναι ότι τα πειράγματα δεν μπορούμε να τα μεταφέρουμε σε άλλο θέμα. Ομως μπορούμε ( βάζω και τον ευατό μου μέσα ) να αφήσουμε καθαρά τα 3 αυτά βασικά θέματα.

    Και να πω ένα παράδειγμα. Ψάχνω επί 2,5 ώρες να βρώ κάτι στα ΟΠΛΑ που έχουμε και δεν μπορώ να το βρώ. Καλά στο ΓΚΑΛΟΠ έχουμε χαθεί.

    Θα πρέπει να υπάρξει κάποιος άλλος τρόπος να διαφυλάξουμε αυτές τις τρείς βάσεις δεδομένων που όλοι μας αυθόρμητα τις ενημερώσαμε.

    Ισως κάτι που είχε ειπωθεί πρίν από αρκετούς μήνες από κάποιο φίλο ( δεν θυμάμαι τώρα ποιός είναι ?) για μιά ενιαία φόρμα που θα την συμπηρώνει ο καθένας μας και θα λέμε αν θέλει να φαίνεται στούς υπόλοιπους.

    Δεν ξέρω αν γίνεται αλλά το ρίχνω ως ιδέα.

    Τα αστεία KA-BAR μάλλον δεν θα εκλείψουν ποτέ. Το γιατί είναι επιδή μερικοί γνωρίζουμε ο ένας τον άλλον , και καμμιά φορά μπαίνουμε επίτηδες στο φόρουμ για να τον πειράξουμε. Κατι σαν το καφενείο ή την ταβέρνα της γειτονιάς, που τα προηγούμενα χρόνια ήταν καθημερινός τόπος συνάντησης πολλών ανθρώπων  

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #38414

    Παιδια μια λεξη μονο και νομιζω οτι αρκει!

    ΑΥΘΟΡΜΗΤΙΣΜΟΣ ειναι αυτο που υπαρχει και να ευχομαστε ολοι να μην χαθει γιατι τοτε δεν θα ημαστε η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ E-ARTEMIS!!!!!!

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #38521

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΣ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙ ΣΕ ΣΚΕΨΕΙΣ!!!!

    http://www.alexa.com/data/details/traffic_…l=e-artemis.gr/

    Γιωργος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/02/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    810
    vagelisdr στις #38530

    Γιώργο, κατάλαβα τι εννοείς αλλά δεν μου φαίνεται ανησυχητικό. Είναι νεκρή περίοδος και λογικό είναι να έχουμε λιγότερους επισκέπτες. Όταν με το καλό ξεκινήσει η νέα περίοδος και αρχίσουν να ξυπνούν τα αίματα, θα πυκνώσουν οι επισκέψεις πάλι.

    Επί τη ευκαιρία,

    ΚΟΥΡΑΓΙΟ,  90 και σήμερα !!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #38531

    Bγαινουν πολλα συμπερασματα απο εκει!

    Ειναι λογικο να υπαρχει πτωση μιας και εινα騔νεκρη περιοδος” για το κυνηγι αλλα οπως βλεπουμε εχουμε υψηλη επισκεψιμοτητα και αυτους τους μηνες!

    Μπορουμε ακομη να κανουμε συγκριση με αλλα site και θα δειτε ποσο μπροστα ειμαστε και με μεγαλη διαφορα!

    Ακομη περιμενω και αλλα παιδια να πουν την γνωμη τους αλλα πριν ας το ψαξουν καλα και οποιος θελει ας μας δωσει και καποια πιο εξειδικευμενα στοιχεια!

    Γιωργος

    Keymaster
    Ημ. εγγραφής:
    15/04/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    474
    tsamis στις #38532

    Σχετικά με την ALEXA πρέπει να διευκρινήσω ότι μετράει μόνο explorer και όχι άλλους browser (mozilla, opera, safari klp)

    στα στατιστικά μας η αύξηση του mozilla (λογω αξιοπιστίας) είναι πολύ μεγάλη τους τρεις τελευταίους μήνες που σε συνδυασμό με την νεκρή περίοδο δείνει αυτά τα αποτελέσματα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    100
    xamouras στις #335790


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από vagelisdr στίς 22 Mάϊος 2004


    ,

    ΚΟΥΡΑΓΙΟ,  90 και σήμερα !!!


    [/indent]Απο το στόμα σου και στων υπουργών τ’αυτί

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    679
    DUCKHUNTER στις #38536


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από tsamis στίς 22 Mάϊος 2004


    Σχετικά με την ALEXA πρέπει να διευκρινήσω ότι μετράει μόνο explorer και όχι άλλους browser (mozilla, opera, safari klp)

    στα στατιστικά μας η αύξηση του mozilla (λογω αξιοπιστίας) είναι πολύ μεγάλη τους τρεις τελευταίους μήνες που σε συνδυασμό με την νεκρή περίοδο δείνει αυτά τα αποτελέσματα.

    Θοδωρη δωσε μας μερικα στοιχεια παραπανω!

    Αυτο που βλεπω εγω παντως ειναι οτι καθε φορα που ειμαι μεσα υπαρχουν παρα πολλοι επισκεπτες και αυτο ειναι ευχαριστο!

    Ειμαστε μακραν το ΚΑΛΥΤΕΡΟ SITE και αυτο φαινεται παντου!!!!

    Ας συνεχισουμε λοιπον την προσπαθεια για κατι διαφορετικο και ας ευχαριστησουμε για αλλη μια φορα τους ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ του site για την παρα πολυ καλη δουλεια που κανουν!!!!!!!

    Γιωργος

    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #335798

    Το “κλου” της υπόθεσης είναι ότι όταν ξεκινάμε σοβαρά θέματα, συνεχίζουμε με χαβαλέ, και σ’ αυτό το μήνυμα που ξεκίνησε για να ξεδώσουμε, τελικά καταλήξαμε στα σοβαρά. Τελικά, είναι πράγματι ουτοπικό να προσπαθούμε να ελέγξουμε το ύφος των μηνυμάτων του forum, και φυσικά, …καλύτερα έτσι!

    Φιλικά,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #38587

     Και να μπορεσουμε να το κανουμε, καποιος κατι θα πει, ισως αθελα του, και θα αρχισει η πλακα. Και αντε μετα να σταματησεις το Δημητρη, η το Λεωνιδα, γιατι εγω ως γνωστον ειναι το προτυπο της σοβαροτητας.

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων