Η ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΥΓΝΩΜΗΣ!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #312105

    Tι σου ειπε καπετανιο?Οτι εμφανιστηκε ξανα ο παλιος χακερ που την προηγουμενη φορα ειχαν χαθει τα ιχνοι του καπου στην Βερροια???? <_< :unsure: Συγνωμη που το διακομωδω λιγακι το θεμα αλλα ειδα οτι το πηρες πολυ κατακαρδα κυρ Θοδωρε και δεν κανει!!!Στο κατωκατω απλα λιγο..εχμ πως να το πω..λιγακι υπερβολικος ηταν :angry: !!!Και επειδη βλεπω οτι ακομα τον αγαπας….αγαπα τον με τα ελλατωματα του!!!
    Οι υπολοιποι εχουμε περισσοτερους λογους να τα εχουμε παρει μαζι του

    Την καλησπερα μου


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #312101

    [size=5] [color=”#8B0000″]Εγώ θα πω και αυτό στον φίλο μου τον Κώστα πριν από λίγο έλαβα μήνυμα από τον Μάνο διότι σεβάστηκε αυτό που έγραψα ότι δεν ξανά θέλω επαφές μαζί του , και μου γράφει τα έξεις :
    Θόδωρε βιαστικές να πάρεις αποφάσεις δηλαδή που τον κατακεραύνωσα για την διπλογραφία .
    [color=”#0000FF”]Για αυτά που διάβασα από τα γραφόμενα τα δικά σας ότι έκανε διπλογραφία [/color], λοιπόν τώρα εσείς τι θα πείτε η εγώ , μήπως κάνουμε λάθος μήπως πρέπει να τον ακούσουμε ;

    υ/σ Δεν ξέρω βρε παιδιά τα έχασα
    [/color] [/size]

    Δεν είναι "δικά μας" γραφόμενα αυτά,είναι ηλεκτρονικά αποτυπώματα που δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #312081

    [size=3]Στο κατωκατω απλα λιγο..εχμ πως να το πω..λιγακι υπερβολικος ηταν[/size]

    Κυνηγοί και ψαράδες φίλε μου τι περιμένεις; <_<

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #169346

    Δεν είχα προσέξει πως υπάρχει τέτοιο τόπικ. Θα το επισκέπτομαι μπας και δω καμία συγνώμη, γιατί κάποιος μου είπε πως είμαι ανεπιθύμητος στο τόπικ που είχε ανοίξει και πως δεν αξίζω τίποτα. Όχι πως με ενδιαφέρει η γνώμη του αλλά να… μετά από καιρό που αμβλύνονται τα πάθη….
    Ας μην είναι συγνώμη, δεν είμαι δα και κανείς σημαντικός, ας είναι απλά: Υπερέβαλα.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #312064

    [i][b]Δεν είναι "δικά μας" γραφόμενα αυτά,είναι ηλεκτρονικά αποτυπώματα που δεν επιδέχονται αμφισβήτησης.[/b][/i]

    Αγαπητέ φίλε Στάθη που να με πάρει ο διάολος είμαι από μια παλιά σχολή που άμα σηκώσω το ποτήρι μια φορά μαζί με καποιον το τιμώ και ποιο πολύ τιμώ την φιλία και είναι κακό αυτό το ξέρω σήμερα είναι δύσκολο όλο αυτό .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #169357

    ορισμενοι ειναι οπου φυσαει ο ανεμος , τρεις λαλουν και δυο χορευουν .

    τι να πω δεν ξερω .

    κ.Θοδωρε μου θυμιζεις πραγματικα τον απατημενο συζηγο που το μαθαινει τελευταιος.

    οπως ακομη μου θυμιζεις και το ριτο που λεει τραβατεμε και ας κλαιω οπως και το οτι τα θελει ο κολος μου .

    τεσπα εσυ ξερεις δικαιομα σου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #312063

    [size=5][color=”#8b0000″]Αγαπητέ φίλε Στάθη που να με πάρει ο διάολος είμαι από μια παλιά σχολή που άμα σηκώσω το ποτήρι μια φορά μαζί με καποιον το τιμώ και ποιο πολύ τιμώ την φιλία και είναι κακό αυτό το ξέρω σήμερα είναι δύσκολο όλο αυτό . [/color][/size]

    εσυ μπορει (και καλα κανεις και ειναι μαγκιας σου)αλλα δεν ειναι ολοι το ιδιο με εσενα .ΑΥΤΟ ΒΑΛΤΩ ΚΑΛΑ ΣΤΟ ΜΑΥΑΛΟ ΣΟΥ.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #169360

    Κάτι θέλεις να πεις αλλά κατά την ταπεινή γνώμη δεν τα λες σωστά , δεν πρέπει όλα και όλους να τους ισοπεδώνεις σαν μια εύκολη λύσει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #169361

    εγω τον καταλαβαινω απολυτα τον καπετανιο, γιατι μπορει να εχω τα μισα του χρονια αλλα ειμαι της ιδιας "σχολης"

    και επισης το ενστικτο μου και το μυαλο μου μου λενε μεν, "οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι" αλλα και απο την αλλη μου λενε "ποτε μη λες ποτε"…
    και 100 ανθρωποι να μου πουνε κατι, αν δεν μπορεσουν οχι μονο να το αποδειξουν αλλα και να το ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ κιολας, εγω παλι θα κραταω μια πισινη. ενα 1% βρε αδερφε. γιατι ποτε δεν ξερεις πως μπορει να ειναι πραγματικα τα πραγματα. ποτε. για κανεναν…

    καπτεν μη στεναχωριεσαι.αν πραγματικα θες να βγαλεις ακρη, μπορεις να το κανεις. τροποι υπαρχουν. μην ακους τι σου λεει ουτε ο ενας , ουτε οι 99. ακου μονο αυτο που θα σου πει η φωνη μεσα σου και τα ιδια σου τα ματια. και παλι δεν θα εισαι 1000% σιγουρος, αλλα τουλαχιστον τοτε θα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες.
    αποψη μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #169362

    στην περιπτωση αυτη δεν υπαρχει κανενα θεμα .
    ολα ειναι φανερα και κανουν μπαΜ.

    κυριε Θοδωρε αυτα που λεω ειναι συγκεκριμενα και δεν αναφερομαι σε ολον τον κοσμο .

    απλα να εισαι πιο απιφυλακτικος την αλλη φορα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3285
    kryptia-e στις #312061

    στην περιπτωση αυτη δεν υπαρχει κανενα θεμα .
    ολα ειναι φανερα και κανουν μπαΜ.

    κυριε Θοδωρε αυτα που λεω ειναι συγκεκριμενα και δεν αναφερομαι σε ολον τον κοσμο .

    απλα να εισαι πιο απιφυλακτικος την αλλη φορα

    μανο εγω το ολο θεμα το "ειδα" πιο σφαιρικα. μπορει πχ οπως ειπες στην περιπτωση αυτη να εχουμε ενα γεγονος που κανει μπαμ, αλλα δεν ξερουμε ουτε τις λεπτομεριες ουτε το "γιατι". εγω εκει κραταω τις επιφυλαξεις μου.
    και γενικα μιλωντας, το ιδιο κανω παντα και σε ολους

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #169363

    Αυτή η περίπτωση με τράκαρε πολύ γερά μου έδωσε ακόμη ένα μάθημα ζωής , να μάθω τον κόσμο ποιο πολύ γιατί δεν μαθαίνω μόνο τον Μάνο αλλά και τους τριγύρω φίλους που γράφουν για αυτήν την περίπτωση εξ άλλου ποιος δεν έχει κάνει λάθη είτε μικρά είτε μεγάλα σε αυτόν τον κόσμο ποιος ;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #312052

    μανο εγω το ολο θεμα το "ειδα" πιο σφαιρικα. μπορει πχ οπως ειπες στην περιπτωση αυτη να εχουμε ενα γεγονος που κανει μπαμ, αλλα δεν ξερουμε ουτε τις λεπτομεριες ουτε το "γιατι". εγω εκει κραταω τις επιφυλαξεις μου.
    και γενικα μιλωντας, το ιδιο κανω παντα και σε ολους

    ολα τα ξερουμε εσυ ισως να μην τα ξερεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #312048

    [size=5][color=”#8b0000″]Αυτή η περίπτωση με τράκαρε πολύ γερά μου έδωσε ακόμη ένα μάθημα ζωής , να μάθω τον κόσμο ποιο πολύ γιατί δεν μαθαίνω μόνο τον Μάνο αλλά και τους τριγύρω φίλους που γράφουν για αυτήν την περίπτωση εξ άλλου ποιος δεν έχει κάνει λάθη είτε μικρά είτε μεγάλα σε αυτόν τον κόσμο ποιος ; [/color][/size]

    κ.Θοδωρε δεν νομιζεις οτι εισαι λιγο μεγαλος για να τα μαθαινεις τωρα?

    και οσο για τα λαθη εχεις δικαιο φτανει να μην ειναι καταεξακολουθηση γιατι εκει κατανταει βλακεια.(η τελευταια προταση πηγαινε σε εσενα εκτος απο την τελευταια λεξη . ολο μαζι δεν πηγαινε σε εσενα.)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #169367

    Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθον βαλέτω.

    Νομίζω είναι άδικο να γυρνάμε το θέμα σε κριτική προς τον κύριο Θεόδωρο, ο οποίος είχε το φιλότιμο να μπει και να ζητήσει συγγνώμη, αν και δεν την όφειλε σε κανέναν, αλλά και είναι ίσως το πιο καλοπροαίρετο μέλος του φόρουμ, αποδεδειγμένα κιόλας.

    Όλοι έχουμε κάνει λάθη στη ζωή μας. Το θέμα είναι τουλάχιστον να μαθαίνουμε από αυτά και να γινόμαστε σοφότεροι.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 87 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων