ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 260 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #41396

    Καμία αντίρρηση  κύριοι. Αποσύρω την πρόταση μου, και περιμένω ιδέες.

    Αλλά μην ξεχνάτε ότι η λύση της ταβέρνας είναι για τον χειμώνα, και ότι αν τώρα που είναι καλοκαίρι δεν χαρούμε κάποια πράγματα, πότε θα τα χαρούμε;

    Θα ήταν ένας υπέροχος συνδυασμός. Πάντως σε ότι κανονίσετε είμαι μέσα.

     


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #41400


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 24 Ιούνιος 2004


    Νομίζω Σταύρο οτι εκεί στην περιοχή σου υπάρχουν πολλές ταβέρνες που είναι δίπλα στο κύμα.

    Να έρθεις όμως αξύριστος.

    Τέλειο δεν υπάρχει Κώστα. ’ντε λοιπόν κάνε την πρόταση σου.


    [/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #41408


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 24 Ιούνιος 2004


    Δεν είναι απαραίτητο να ψήσουμε, θα μπορούσαμε να τα έχουμε έτοιμα.

    Λοιπόν , αν είναι έτσι ( δηλ. να ετοιμάσουμε κατι από το σπίτι..σαν εκδρομή ) συμφωνώ με την ιδέα του Σταύρου 100% για το νησάκι. Για το ψήσιμο έλεγα πρίν

    Τα μικρά δεν τα είδα ποτέ να τα ενοχλεί κάτι, το αντίθετο θα έλεγα, χαίρονται την ασυδοσία  που έχουν, και που δεν θα έχουν σε μία ταβέρνα της παραλίας.

    Σε αυτό έχεις απόλυτο, τα πιτσιρίκια χαίρονται αυτή την αίσθηση της ελευθερίας

    Όσο για το καΐκι είπα ότι δεν υπάρχει πρόβλήμα αν ξέρει την ώρα που θα φύγουμε.

    Αφού αυτό το γνωρίζεις, είμαστε οκ

    [indent]


    [/indent][/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #41419

    Ωραία, αφού δεν έχει κουνέλια θα φέρω μερικούς σκύλους. Οι ταβέρνες της περιοχής είναι γεμάτες κόσμο τον Ιούλιο. Σταύρο ξέρεις καμιά απόμερη.

    Σε περίπτωση απορρίψεως του νησιού, υπάρχει στην περιοχή Σέσσι (παραλία του Γραμματικού) ένα λιμανάκι με καλές ταβέρνες. Μέχρι πρότινος δεν είχε πολύ κόσμο γιατί ήταν μερικά χιλιόμετρα χωματόδρομος, τώρα που τον ασφαλτόστρωσαν δεν ξέρω τι κόσμο μαζεύει. Αν υπάρχει ενδιαφέρον πες τε μου να πάω το Σ/Κ για βολιδοσκόπηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #41421

    Κατ΄ αρχήν τα σκυλιά νομίζω ότι απαγορεύονται αυτή την εποχή στο νησί, είναι περιοχή με θηράματα.

    Δεύτερον εγώ έριξα την ιδέα για το νησί, για έχουμε και την ελευθερία μας, και την άνεσή μας, κάτι που δεν θα το έχουμε σε μία ταβέρνα. Έχετε πάει σε παραλιακή ταβέρνα αυτή την εποχή;

    Και τέλος, ούτε συμμετοχές βλέπω, ούτε άλλες προτάσεις, μια κι εγώ όπως είδατε απέσυρα και διέγραψα την δική μου.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #41433


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 24 Ιούνιος 2004


    Δεύτερον εγώ έριξα την ιδέα για το νησί, για έχουμε και την ελευθερία μας, και την άνεσή μας, κάτι που δεν θα το έχουμε σε μία ταβέρνα. Έχετε πάει σε παραλιακή ταβέρνα αυτή την εποχή;

    Και τέλος, ούτε συμμετοχές βλέπω,

    Η δικιά μου δηλαδή δεν πιάνεται βρε Σταύρο?? Βλέπε και παρακάτω όπου συμφωνώ για το νησί.

    ούτε άλλες προτάσεις, μια κι εγώ όπως είδατε απέσυρα και διέγραψα την δική μου.

    Κακώς την απέσυρες την πρόταση (κατά την γνώμη μου)


    [/indent]

    kritsilis
    Πλατινένιο μέλος
     
    15 Mάϊος 2003
    769   Μηνύματα


    [indent]

    Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από Black_Pilum στίς 24 Ιούνιος 2004


    Δεν είναι απαραίτητο να ψήσουμε, θα μπορούσαμε να τα έχουμε έτοιμα.

    Λοιπόν , αν είναι έτσι ( δηλ. να ετοιμάσουμε κατι από το σπίτι..σαν εκδρομή ) συμφωνώ με την ιδέα του Σταύρου 100% για το νησάκι. Για το ψήσιμο έλεγα πρίν

    Τα μικρά δεν τα είδα ποτέ να τα ενοχλεί κάτι, το αντίθετο θα έλεγα, χαίρονται την ασυδοσία  που έχουν, και που δεν θα έχουν σε μία ταβέρνα της παραλίας.

    Σε αυτό έχεις απόλυτο, τα πιτσιρίκια χαίρονται αυτή την αίσθηση της ελευθερίας

    Όσο για το καΐκι είπα ότι δεν υπάρχει πρόβλήμα αν ξέρει την ώρα που θα φύγουμε.

    Αφού αυτό το γνωρίζεις, είμαστε οκ

    [indent]


    [/indent][/indent]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #41493

    4/7 ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ .ΕΧΩ ΒΑΠΤΙΣΗ,ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ………ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΩ……ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #41495

    H αλήθεια είναι ότι 4/7 θα είναι η μέρα που θα γυρίζει από διακοπές ο ΜΑΚΗΣ mnikolai.

    Δεν ξέρω ήδη έχουμε 2 απουσίες.

    Οι μακρινοί τι λένε, Τριαντάφυλλε ? , Θοδωρή Τσάμη, Βίκτωρα έχει καμμιά συναυλία να το συνδιάσεις ?

    Οι ΒΟΡΕΙΟΙ υπάρχει περίπτωση να κατέβουν ??

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8660
    victz στις #41524

     Δυστυχως παιδια, εχουμε συνεδρια ολο τον Ιουλιο, και προβλεπω να μην ησυχαζω ουτε και τα ΣΚ. Και πανω που ειχα γλυκαθει, και ελεγα να ξανανεβω….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    163
    gkiaouris στις #41548

    Egw eimai mesa! Xalara

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3557
    JIMPAP στις #41557


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από gkiaouris στίς 28 Ιούνιος 2004


    Egw eimai mesa! Xalara


    [/indent]

    ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ?????????????????????????

    ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ??????????????????????????ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΕΧΕΙΣ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΥΠΟΣΧΕΣΗ…………………………

    ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #41559

    ΟΥΤΕ ΚΙ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ 4/7 ,  ΘΑ ΠΑΩ ΤΟΥΣ ΓΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ.

    ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΗ ΙΔΕΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΟΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΑΒΕΡΝΑ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ.

    ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΣΥΧΝΕΣ ΕΞΟΔΟΥΣ.

    ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΤΗΣ ΣΥΖΗΓΟΥ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΑΘΕΣΗΜΟΣ ΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΛΟ ΦΑΓΗΤΟ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #41560

    Οπως πάνε τα πράγματα βλέπω ότι η 4/7 θα έχει πολλές απουσίες.

    Μπορεί βέβαια να παίζει ( ΘΕΟΥ ΘΕΛΟΝΤΟΣ ) τελικό η ΕΘΝΙΚΗ μας.

    Προτείνω τελικά σαν ημερομηνία τις 11/7. Δεν μπορεί κάποιοι να λείπουν και τις δύο ημερομηνίες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #41582

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ 

    ΛΟΓΩ ΠΟΛΛΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΕΙΧΑ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ

    ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΟΚ ΓΙΑ 11/07 ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ !!!! 

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #41583

    Τελικά αν και ήταν δική μου η ιδέα, δεν θα μπορώ κι εγώ για 4/7, μάλλον βιάστηκα. Κανονίζω ένα κατασκοπευτικό ταξιδάκι αστραπή, σε μία γειτονική χώρα. Τώρα τι θα σκεφτείτε με το πονηρό μυαλό σας δεν με ενδιαφέρει.

    Το μόνο που θα φέρουμε μαζί μας, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πληροφορίες.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 241 έως 255 (από 260 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων