Κανόνες του forum

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #141576

    καλά κάθομαι όλο το πρωί και διαβάζω όλα αυτά που διαδραματίστηκαν και έχω χάσει τη μπάλλα, τι για μίζες διαβάζω τι για βόρειους και νότιους , τι προσωπικές αντιπαραθέσεις ξεφτιλίκια. Ειλικρινά λυπάμαι, κυρίως για την αντιπαράθεση μεταξύ Σταύρου και Μάνου γιατί είναι 2 παλιά μέλη , τους γνωρίζω, και γι αυτό δεν θα πάρω θέση.

    Το ότι εισχώρησαν στο artemis,συγκεκριμένα άτομα, τα οποία θεωρώ ότι χρησιμοποίησαν τη χρήση του συγκεκριμένου χώρου και το μεράκι κάποιων ανθρώπων για να επιτύχουν προσωπικούς και μόνο σκοπούς είναι αυτό που σάπισε το σύστημα.

    κατά καιρούς εμφανίζονται νέα μέλη που όμως φαίνεται ότι γνωρίζουν πολλά, προφανώς πρόκειται για διπλοεγγραφές, που και πάλι σκοπό έχουν το προσωπικό συμφέρον, νομίζω ότι οι περισσότεροι γνωρίζουν συγκεκριμένα nick names που παραπέμπουν σε κάτι τέτοιο.

    Η διαχείριση φέρει τη μεγαλύτερη ευθύνη κατά την άποψη μου για τη κατάντια, γιατί άφησε στο όνομα της δημοκρατίας να συμβαίνουν σημεία και τέρατα και ίσως σε μερικές περιπτώσεις να προκάλεσε……


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #141598

    πολυ σωστα.
    2 φορές και για το μήνυμα του κυρίου Σπύρου αλλα και για το μήνυμα του κυρίου απο την Κύπρο

    Παναγιώτης Βασιλειάδης
    Κ.Σ.Κιλκίς

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #141599
    Ρε dirty Haryy δεν πας καλά, μα καθόλου καλά.
    Κατέβα από το καλάμι παλικάρι μου πριν είναι πολύ αργά για όλους μας.
    Και να σου πω και κάτι άλλο;
    Τράβα μου και μια διαγραφή. Αμάν ποια.
    Βασιλικότερος του βασιλέως μας έγινες
    [/size]

    http://www.youtube.com/watch?v=FnMLGkj91Og%5B/url">

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #141601

    Γενικά
    Δεν επιτρέπονται μηνύματα, υπογραφές και avatars με περιεχόμενο:

    1) πορνογραφικό

    Σαφήνεια και χρησιμότητα μηνυμάτων και θεμάτων

    Μην γράφετε ανούσια μηνύματα! Μηνύματα μίας σειράς του στυλ "σοβαρά μιλάς", "ναι όπως τα λες είναι τα πράγματα" ή "α κι ένας φίλος μου έχει το ίδιο πρόβλημα" χωρίς όμως να προσφέρουν τίποτα στη συζήτηση ή να δίνουν λύση ή βοήθεια στο πρόβλημα που συζητείται θα διαγράφονται αμέσως μόλις εντοπίζονται, χωρίς καμία προειδοποίηση και εξήγηση.

    Ο τίτλος που ορίζετε στο θέμα συζήτησης πρέπει να είναι όσο το δυνατόν πιο σαφής και σχετικός με τη συζήτηση που θα ακολουθήσει. Οι διαχειριστές θα μετονομάζουν τυχόν τίτλους που δεν είναι σαφείς ή που δεν έχουν σχέση με την πραγματική συζήτηση.

    Οι moderators και administrators έχουν δικαίωμα διαγραφής ή τροποποίησης μηνυμάτων, υπογραφών ή avatars που παραβιάζουν τους παραπάνω όρους ή μέρος τους, παρατηρήσεων και υποδείξεων προς τα μέλη για τη σωστή διεξαγωγή των συζητήσεων καθώς και τροποποίησης μηνυμάτων γραμμένων με greeklish, χωρίς καμία προειδοποίηση και χωρίς μετέπειτα εξηγήσεις. Επίσης διατηρούν το δικαίωμα απαγόρευσης της πρόσβασης σε μέλη που επανειλημμένα παραβιάζουν τους όρους αυτούς ή μέρος τους.

    Κάνω warn και ban με λέτε σκληρό,ενημερώνω ευγενικά σε πμ λέτε ότι απειλώ και ότι την είδα σερίφης.Δεν μπορώ να καταλάβω τον τρόπο σκέψης σας αλλά η συνείδηση μου είναι καθαρή.Τα λέμε σε 2 ώρες που τελιώνω το εργαστήριο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #141602

    Νομίζω πως όλοι θα πρέπει να ηρέμησουμε λίγο…
    Κ ο Σπύρος προσπαθεί να κάνει κατι….
    Ευκολο δν είναι κ τον βάλλουμε όλοι απο παντού….
    Αλλα κ εσύ Σπύρο χαλάρωσε λίγο δν μπορείς να μοιράζεις "απειλές" σε pm….

    Αιντε λίγο ξεκολλάτε…..
    Εχει μουλαρώσει κ ο άλλος κ δν γράφει τπτ….

    Τι τον παρακαλεσα….
    Τι την τζούλια του έστειλα ….
    Τι προβατίνα του έταξα….
    Τπτ…..

    Χαλαρώστε λίγο ΟΛΟΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    67
    pkatsifara στις #141604

    Μηπως φυγουν τα κακα πνευματα…

    ????????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    75
    B&P στις #141605

    την δημοκρατικότητα στο foroum και την ελευθερια (φυσικά μόνο με τους κανόνες της διαχείρησης)του λόγου,
    την κανουμε κατάχρησι -ασυδοσία.

    νομίζω όταν χάσουμε κάτι τότε καταλαβαίνουμε τι είχαμε και δεν το διαφυλάξαμε.

    Παναγιώτης Βασιλειάδης
    Κ.Σ.Κιλκίς

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    2317
    PORTO13 στις #141606

    Σπυρο,
    Πιστευω απο λαθος να σβηστηκε το μνμ μου, εκτος εαν ειναι λεξη ανηθικη το "γκαστρωσες " η η λεξη " LINK "

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #141609

    ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΑΜΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΣΑΙΤ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΕΝΑ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ,ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΘΟΥΝ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΕΓΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ,ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΟΙ ΤΟΥ ΣΑΙΤ,ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΧΙΤΛΕΡ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ ΩΧΡΙΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΕΜΠΛΕΚΟΜΕΝΟ ΣΕ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΜΕΛΟΣ,ΘΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ,ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ,ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΘΕΣΕΙΣ ΤΟΥ.ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ.
    ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ,ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΣΑΚΩΝΟΝΤΑΙ 2 ΑΝΘΡΩΠΟΙ,ΚΙ ΑΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΠΟΨΗ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΑΒΑΤΙΚΟΣ,ΠΙΟ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΣ.ΓΙΑΤΙ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΚΙ ΟΧΙ ΕΠΙΒΑΛΛΟΜΕΝΗ.ΚΙ ΟΤΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΑΠΕΤΥΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ ΟΙ ΑΚΡΑΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ,ΤΟΤΕ ΝΑΙ ΝΑ ΙΣΧΥΣΟΥΝ ΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΟΙΝΕΣ,ΑΝΑΛΟΓΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.Η ΑΜΕΣΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΟΙΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΤΟ ΕΥΚΟΛΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΛΟΠΟΙΕΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ<<ΠΟΝΑΕΙ ΚΕΦΑΛΙ,ΚΟΒΕΙ ΚΕΦΑΛΙ>>.
    ΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΙΣ ΧΡΟΝΟ,ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ,ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ,ΝΑ ΕΡΜΗΝΕΥΣΕΙΣ,ΝΑ ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ.Η ΠΟΙΝΗ ΣΤΟΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΣΜΟ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΣΑΝΙΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑ.ΑΛΛΟΙΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΑΤΗ ΜΟΡΦΗ ΦΑΣΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΦΡΑΣΗΣ,ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ,ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΙΝΗ ΩΣ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΣ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΛΑΒΕΙ ΥΠ΄ΟΨΙΝ ΣΟΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΜΕΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΠΙΛΥΣΗ Ή ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΟΛΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ.
    ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ <<ΠΑΡΑΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΦΑΣΙΣΤΑ>> ΤΟΥ ΣΑΙΤ.
    ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ,ΓΙΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ.
    ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΥΣΤΑΤΗ ΕΚΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ π.χ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #141610

    ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΥΣΤΑΤΗ ΕΚΚΛΗΣΗ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΟΙ ΤΟΝΟΙ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ π.χ.ΔΕΝ ΠΕΡΙΣΣΕΥΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΤΟΣ.
    [/quote]
    +1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1852
    JIMISTOM στις #141611

    Λοιπον η συζητηση πρεπει να τελειωσει το θεμα κουρασε οι μασκες επεσαν ειπαμε πολλα και νομιζω δεν χρειαζατε να πουμε αλλα για το μονο που εχω τυψεις ειναι που την ειπα λιγο στον κ Θοδωρα αλλα ελπιζω να καταλαβει και να κανει αυτο που κανει τοσο καιρο εδω μεσα οσο για τους υπολοιπους λυπαμαι που ηθελαν να χαλασουν αυτο που εχουμε διημιουργηση εδω μεσα την φιλια και να περναμε καλα ,εμεις την πλακα μας θα την κανουμε στο σκοπευτηριο οι υπολιποι καθιστε να μας διαβαζετε

    γιατι εμεις ειμαστε ενεργα μελη οχι ματακιδες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/06/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1301
    ximikos00 στις #141612

    Αιντε να γουστάρετε λίγο…….

    Ελπίζω να μν μου το σβήσει ο Σπύρος…..

    http://www.youtube.com/watch?v=B4X3jsLAtZU

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #141613

    Αδέρφια αφήστε τα μίση …

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/08/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    1164
    tzanampeths στις #141615

    Πως;; τι;;;
    Αυτό δεν είναι το νήμα για δράκους;;;;
    http://panosz.wordpress.com/2010/03/14/tsipras-9/

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #141618
    Αγαπητέ κύριε θέλω να σας επισημάνω ότι διαβάσατε λάθος.
    Εγώ έγραψα ότι το είδαμε να γεννιέται (δηλαδή να φτιάχνετε ) και να μεγαλώνει ( δηλαδή να γίνετε αυτό που σήμερα είναι) και όχι ότι το γεννήσαμε εμείς. Εμείς οι όποιοι εμείς απλά βρήκαμε φιλόξενο χώρο να γνωριστούμε να πούμε τις απόψεις μας, όποιες κι αν ήταν αυτές, και να κάνουμε νέες παρέες. Όσο για το «σερίφης» ήταν αστειάκι σε δικό του μήνυμα για το avatar του. Μια που έχει όπως λέει χιούμορ, θα πρέπει να δέχεται αστειάκια. Και η διαγραφή που του λέω είναι πάλι απάντηση σε δικό post όπου αναφέρει ότι κανονικά θα έπρεπε να μας διαγράψει και να κρατήσει καμιά δεκαριά άτομα.
    Έχω μάθει να δέχομαι και παρατηρήσεις και επιπλήξεις από νεότερους, φτάνει να είναι σωστές και για τον σωστό λόγο.
    Παρατηρήσεις και επιπλήξεις με το σκεπτικό «… έτσι γουστάρω εγώ» δεν δέχτηκα ούτε από τον συγχωρεμένο τον πατέρα μου, και ούτε θα δεχτώ στο μέλλον από κανένα. Εάν κάπου έχει νιώσει θιγμένος του ζητώ συγνώμη. Σοβαρά και χωρίς ίχνος ειρωνείας.
    ΑΛΛΑ η συγνώμη μου αφορά αυτόν και ΚΑΝΕΝΑ άλλον. Ότι έχω πει για άλλους μέχρι τώρα ισχύουν στο ακέραιο.
    Και πολύ σωστά λες ότι δεν είναι δικό σου η δικό μου. Όσο για το αν σέβομαι την φιλοξενία που μου προσφέρει, μπορείς να ρωτήσεις τον ίδιο. Εκτός αν θεωρείς τυχαίο το γεγονός ότι μέχρι τώρα στα σχεδόν επτά χρόνια που είμαι μέλος του site δεν έχει διαγραφεί ούτε ένα μου μήνυμα. Αυτό από μόνο του ίσως να σου λέει κάτι.
    [/size]
Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 113 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων