DIANA 2010

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/07/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2719
    GERONIMO στις #142366

    Να στε καλα ολοι σας περασαμε πολυ καλα μπραβο στους 'συντονιστες' της χθεσινης κλ….εε!!!παρεας για την οργανωση που ειχαν κανει


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #142404

    ]Εισαστε τυχεροι μαγκες .
    Εμεις για να ερχομασταν κατω θελαμε τουλαχιστον 300 ευρω οποτε ηταν δυσκολο να ερθουμε.καλα περασατε .
    αλλα και εμεις οργανωσαμε κατι παρομοιο σαββατο βραδυ τσακισαμε τα αρνησια παϊδακια κοκορετσια και τα κοντοσουβλια με πολυ παρεα και πολυ μα παρα πολυ κρασι .Αλλωστε στη καρδια ενος εμπελωνα ειμασταν.Διπλα ακριβως απο εναν αγαπημενο μας κυνηγοτοπο.

    Πηραν μερος PRINCE, FONTAS,MATTCHRIS,CAMELG4,JORTAK.mazi με τις γυναικες μας.
    Πληροφοριες θελουν τον κυριο camelg4 na ετοιμαζετε για το επομενο ελλαδα εχεις ταλεντο με θεμα το τραγουδι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #142407


    Δεν ειμαστε "κλικα",δεν μου αρεσει αυτη η λεξη.Μας παει αλλου.
    Ειμαστε ομαδες ανθρωπων συνειδητοποιημενων προβατοκαταναλωτων με κλιση στις κρασοκατανυξεις.Και καθε φορα που "συνεδριαζουμε" σε καποιο οινομαγειριο αναρωτιομαστε τι μας ειπε η γυναικα μας:"Να πιουμε 2 και να γυρισουμε στις 10 ή να πιουμε 10 και να γυρισουμε στις 2;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #142409

    Πατριωτη (herbi),μου αρεσει πολυ η μαντιναδα σου!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #142410

    και μου το λεγανε εμενα οτι οι κακες οι παρεες θα με χαλασουνε!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #142413

    Καλημερα σε ολους!!!Το μακρυ μου ταξιδι ελαβε τελος αισιως το πρωι και φυσικα ανοιγωντας τα ματια ανοιξα και τον υπολογιστη.Αυτη την φορα για εναν λογο παραπανω.Να ξαναφερω στο μυαλο μου την εικονα απο τα καταπληκτικα παιδια που γνωρισα απο κοντα!!!!!!Σας ευχαριστω ολους απο καρδιας για την ζεστη αγκαλια που μου ανοιξατε!!!!!Δεν εχω να θυμαμαι τιποτα απο την εκθεση.Μονο τα γελαστα προσωπα που συναντησα!!!Ειστε ολοι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΙ!!!!!!!
    Ευχομαι την επομενη φορα να γνωρισω περισσοτερους.Αυτα που μας ενωνουν ειναι περισσοτερα και σπουδαιοτερα απο αυτα που μας χωριζουν!
    Θελω να πω ξεχωριστα ενα μεγαλο ευχαριστω στον Κωστα(sniper) που τα παρατησε ολα και και με "περπατησε" ολες αυτες τις μερες στην εντελως αγνωστη για μενα Αθηνα.Μου ανοιξε την ζεστη καρδια του και το σπιτι του!!!
    Κωστα εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος και χαιρομαι που εισαι φιλος μου!!!!!
    Σωτηρη επιτελους τα καταφεραμε!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #142416

    την καλησπερα μου!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    250
    jortak στις #142417

    Πλάκα-πλάκα αν ανοίξουνε τα Τέμπη κάνουμε μια συνάντηση κάπου στη μέση, Πρωτομαγιά?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    3909
    ΘΕΟΦΑΝΗΣ στις #142418

    Δεν είναι καθόλου κακή ιδέα…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #142423

    Ο καθενας θα εκανε για τον οποιονδηποτε,οτιδηποτε.Αλλωστε γι΄αυτο ειναι οι φιλοι,αρκει να πιστευουν στην σημασια αυτης της λεξης.
    Γιωργη,περιμενα να σε "δω" εδω μεσα για να σου πω ενα ευχαριστω για την εξυπηρετηση που μου εκανες.Εισαι ενα λεβεντοπαιδο,γεννημα της Λεβεντογεννας .Τοσο εσυ οσο και ο Μανολιος.Να του δωσεις χαιρετησματα.Ευχαριστω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #142427
    Λοιπόν.
    Δεν ξέρω αν το καταλάβατε, αλλά ήμασταν μια καλή και ευχάριστη παρέα. Εγώ, προσωπικά έχω έναν λόγο παραπάνω, για να πω ότι πέρασα καλά.
    Ποιος ήταν αυτός; Όσοι ήταν στην παρέα κατάλαβαν. Στους υπόλοιπους δεν πέφτει λόγος.
    ΑΛΛΑ. Δεν ξανακάνω τον ταμία. ΡΕ τι κατάσταση είναι αυτή , να μένουν και τριάντα € περίσσευμα; Να μην έχω άγχος, και να αποχτώ για το τι θα κάνω τα ρέστα;
    Λοιπόν η όλη κουβέντα σας μέχρι τώρα μου έδωσε μια ιδέα.
    Λάθος, εκφράζω μια δική σας ιδέα.
    Έχουμε πει, στο περίπου βέβαια, να κάνουμε ένα αντάμωμα την Πρωτομαγιά.
    Βλέπω ότι υπάρχει η διάθεση και από τα παιδιά του Βορά.
    Μήπως, λέω μήπως, και αν είναι εύκολο, να οργανωθούμε.
    Αν θέλουμε, όλα είναι δυνατά.
    Ο DIMAR1039 πχ , έκανε κέφι να έρθει και ήρθε.
    Τι λέτε; Θα έχουμε και σεμινάριο για την διαφορά, ανάμεσα σε παϊδάκια –πανσέτα- ζάπα.
    Οι κόντρες δεν είναι αποδεκτές. Ειδικά σε ποτό. Το είπαμε.
    Εκκλησίες δεν κλέβουμε.
    Αν έχετε διάθεση ανοίγω άλλο θέμα, για τις συμμετοχές.
    [/size]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #142429

    ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ.ΠΑΝΤΩΣ ΘΡΗΝΟΣ ΕΙΝΑΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΑΥΡΟ,ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΕΣ.ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΕΙΣΑΙ,ΚΑΚΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #142459

    Μπορειτε να θαυμασετε την ομορφη παρεα μας!!!
    Στις φωτογραφιες παρακαλω.

    υσ.κ.Μυθοπλαστη,στην επομενη "συνελευση" μας ειστε καλεσμενος απο τωρα.

Επισκόπηση 13 δημοσιεύσεων - 16 έως 28 (από 28 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων