ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,321 έως 7,335 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408581

    αυριο εχω αγωνα τοξοβολιας θα κανω τον συλλογο περηφανο!!! http://www.pyraichmis.gr/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=18&Itemid=14

    Kαλά να περάσεις Michael ………….

    Δεν το είπες ποιο νωρίς να σου στείλουμε λίγη θρεπτική προβατίνα ν’ ανεβάσεις απόδοση ……………….. σκέτο ντοπάρισμα είναι η άτιμη.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408584

    Κsapako για τσίμπα την αφιέρωση με το μανούλι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #408598

    Aύριο το πρωί για μπάσκετ όποιος θέλει να σπάσουμε τα άλατα, ζακχαρα, τριγλυκερίδια, χοληστερίνες και ουρικά. Αλλοι φίλοι θα την βγάλουν στα σκοπευτήρια ……………. εμείς οι γέροι στα μπασκετικά. Y.Γ. Θα έχω και τον απινιδωτή μαζί για τα δύσκολα . Κάνε να μην πέσουμε σε τίποτα πιτσιρίκια πάλι και μας βγάλουν το νεφρό από τον κώλο.

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    αχαχαχαχαχ και απινιδωτη κ νεφρο απο το κωλο ακουω…δε περνετε κατευεθειαν το εκαβ να ειναι  εκει γυρω???

    να σου πω στο κρατικο της νικαιας νομιζω οτ ιεχει μπασκετες μεσα στο νοσοκομειο τσακω κ ενα φορειο να ναι κοντα κ πες σε ενα πιτσιρικα αμα δει τα σκουρα να ζμπρωξει μπρος τα μεσα….και να σου λεει βαστα γερα………………………. στασουυυυυυυ μυγδαλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408602

    Naval wrote:
    Aύριο το πρωί για μπάσκετ όποιος θέλει να σπάσουμε τα άλατα, ζακχαρα, τριγλυκερίδια, χοληστερίνες και ουρικά. Αλλοι φίλοι θα την βγάλουν στα σκοπευτήρια ……………. εμείς οι γέροι στα μπασκετικά. Y.Γ. Θα έχω και τον απινιδωτή μαζί για τα δύσκολα . Κάνε να μην πέσουμε σε τίποτα πιτσιρίκια πάλι και μας βγάλουν το νεφρό από τον κώλο. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    αχαχαχαχαχ και απινιδωτη κ νεφρο απο το κωλο ακουω…δε περνετε κατευεθειαν το εκαβ να ειναι εκει γυρω??? να σου πω στο κρατικο της νικαιας νομιζω οτ ιεχει μπασκετες μεσα στο νοσοκομειο τσακω κ ενα φορειο να ναι κοντα κ πες σε ενα πιτσιρικα αμα δει τα σκουρα να ζμπρωξει μπρος τα μεσα….και να σου λεει βαστα γερα………………………. στασουυυυυυυ μυγδαλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    χαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #408604

    akis_a wrote:

    Naval wrote:
    Aύριο το πρωί για μπάσκετ όποιος θέλει να σπάσουμε τα άλατα, ζακχαρα, τριγλυκερίδια, χοληστερίνες και ουρικά. Αλλοι φίλοι θα την βγάλουν στα σκοπευτήρια ……………. εμείς οι γέροι στα μπασκετικά. Y.Γ. Θα έχω και τον απινιδωτή μαζί για τα δύσκολα . Κάνε να μην πέσουμε σε τίποτα πιτσιρίκια πάλι και μας βγάλουν το νεφρό από τον κώλο. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    αχαχαχαχαχ και απινιδωτη κ νεφρο απο το κωλο ακουω…δε περνετε κατευεθειαν το εκαβ να ειναι εκει γυρω??? να σου πω στο κρατικο της νικαιας νομιζω οτ ιεχει μπασκετες μεσα στο νοσοκομειο τσακω κ ενα φορειο να ναι κοντα κ πες σε ενα πιτσιρικα αμα δει τα σκουρα να ζμπρωξει μπρος τα μεσα….και να σου λεει βαστα γερα………………………. στασουυυυυυυ μυγδαλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    χαχαχαχαχα

    “Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου”

    Ρε Γιάννη μήπως πρέπει να τον προωθήσουμε τον πιτσιρικά?

    Με τα γραφόμενά μου μου δείχνει ότι βαστάει στο ζμπρώξιμο 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408618

    Naval wrote:

    akis_a wrote:

    Naval wrote:
    Aύριο το πρωί για μπάσκετ όποιος θέλει να σπάσουμε τα άλατα, ζακχαρα, τριγλυκερίδια, χοληστερίνες και ουρικά. Αλλοι φίλοι θα την βγάλουν στα σκοπευτήρια ……………. εμείς οι γέροι στα μπασκετικά. Y.Γ. Θα έχω και τον απινιδωτή μαζί για τα δύσκολα . Κάνε να μην πέσουμε σε τίποτα πιτσιρίκια πάλι και μας βγάλουν το νεφρό από τον κώλο. «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    αχαχαχαχαχ και απινιδωτη κ νεφρο απο το κωλο ακουω…δε περνετε κατευεθειαν το εκαβ να ειναι εκει γυρω??? να σου πω στο κρατικο της νικαιας νομιζω οτ ιεχει μπασκετες μεσα στο νοσοκομειο τσακω κ ενα φορειο να ναι κοντα κ πες σε ενα πιτσιρικα αμα δει τα σκουρα να ζμπρωξει μπρος τα μεσα….και να σου λεει βαστα γερα………………………. στασουυυυυυυ μυγδαλααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    χαχαχαχαχα «Δε μπορείς να ανακαλύψεις νέους ωκεανούς αν δεν έχεις το κουράγιο να χάσεις την ακτή από τα μάτια σου»

    Ρε Γιάννη μήπως πρέπει να τον προωθήσουμε τον πιτσιρικά? Με τα γραφόμενά μου μου δείχνει ότι βαστάει στο ζμπρώξιμο

    Να τον προωθήσουμε, σημείωσέ το αλλά βάλε και ένα ερωτηματικό γιατί κάπου λέει ότι ζορίζεται αν τον κλωτσάνε τα όπλα και δεν ξέρω αν θα βγάλει την ανηφόρα.

    Τον είχα για γαιδάρα στον ανήφορο να την πηγαίνει μαμιώντας αλλά ………………

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #408808

    Kαλημερα και καλη εβδομαδα.

    Ο Ρομπεν του Κιλκις μετα του υιου του!!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #408810

    Γεια σου ρε Μπενελλογιωργη!!!

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #408819

    αν και δεν ειχε προβατινα απο οτι ειδατε καταφερνω και διατηρω το πλουσιοπαροχα δομημενο κορμ μου!!! Οι αγωνες καταπληκτικοι, και πηραμε και χαλκινο με τον γιο μου (σιγα να μην το επερνα εγω) στους αγωνες Βορειου Ελλαδος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #408821

    ΤSERNI HOOD !!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408901

    -+

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408909

    Kαι για τους  φίλους που τους ζάλισα τα καρύδια τόσο καιρό με το διάβασμα και κορόιδευαν οι κουφάλες, ΜΟΛΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ.

    Γιατί δεν συγχωρεί, πυροβολεί χιχι!!!!!!!!!

    Τι κερνάτε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #408920

    Η παρεα του ΣΣΚΠ,κατοπιν εκτακτης συνελευσης,για σε ευχαριστησει,οπως μας ευχαριστησες εσυ με το μηνυμα σου,αποφασισε να σου κανει “δωρο” το τραπεζι του σαβατου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #408928

    Ένας αναγνώστης μας βάζει ένα Μαθηματικό πρόβλημα για δυνατούς λύτες…
    Θεόδωρος Πάγκαλος…
    Σεπτέμβριος 2010 Εισόδημα: 640.632,2 ευρώ + Σύζυγος Εισόδημα: 206.538,07 ευρώ = 847.170,27 ευρώ (για του λόγου το αληθές tanea.gr/ellada/article/?aid=4595128)

    Έχει Καταθέσεις: 17.693,86 ευρώ + Σύζυγος Καταθέσεις: 15.168,49 ευρώ = 32.862,35 ευρώ και δηλώνει τον Σεπτέμβριο του 2011 ότι δεν έχει αγοράσει ακίνητα αλλά είναι κληρονομιά και ότι δεν έχει 7.500 ευρώ για το χαράτσι ( για τους δύσπιστους – protothema.gr/politics/article/?aid=148874

    Να βρεθούν:
    α) Πως ξοδεύτηκαν τα χρήματα του 2010 και δεν του έμεινε τίποτα για το χαράτσι
    β) Πως είναι δυνατόν να μην αγοράζει ακίνητα, να βγάζει μαζί με τη γυναίκα του κάτι λιγότερο από 1 εκατομμύριο το χρόνο και παρόλα αυτά να του περισσεύουν μόνο 33 χιλιάδες

    Δίνονται σαν δεδομένα:
    1) Ότι οι Έλληνες τα τρώνε μαζί του
    2) Ότι οι Έλληνες είναι είτε Κομουνιστές, είτε Φασίστες, είτε Μαλάκες

    [Υπόδειξη: Πάρτε σαν δεδομένο ότι τρώτε κουτόχορτο]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #408930

    Η παρεα του ΣΣΚΠ,κατοπιν εκτακτης συνελευσης,για σε ευχαριστησει,οπως μας ευχαριστησες εσυ με το μηνυμα σου,αποφασισε να σου κανει «δωρο» το τραπεζι του σαβατου.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Οι ερασιτέχνες έχτισαν την κιβωτό. Οι επαγγελματίες έχτισαν τον Τιτανικό”.

    Ε καλά ………. δεν αξίζει και τόσο πολύ το μήνυμα!!!!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,321 έως 7,335 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων