ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,951 έως 7,965 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #418167

    Άστα βρε Στάθη,τρελλές αγελάδες,κουτοπροβατίνες κι ένα σωρό διατροφικές ανωμαλίες που επηρεάζουν δυστυχώς αυτούς που τα καταναλώνουν.Αν δεις τι τροφές δινουν σε αυτά τα σταυλιζόμενα ζώα,αγελάδες και πρόβατα …..και μετά πας εσύ με την παρέα σου σε μια ψηστάριά,παραγγέλνεις τη μπριζόλα σου ή τα παίδακια σου και τρως …….Είχαν δίκιο οι Ευρωπαίοι τότε που μας απαγόρευσαν την κατανάλωση εντοσθίων και κεφαλάκια,γιατί αυτοί ήξεραν τι θάνατο μας μοιρασαν με τις εισαγώμενες ράτσες και τα μπολια που τους ριχνουν και δυστυχώς πολλοί δικοί μας κτηνοτρόφοι τσίμπησαν,αλλά δυστυχώς την πληρώνει ο αδαής κόσμος που τα τρώει.Άλλος παθαίνει καρδιά,άλλος εγκεφαλικά άστα να πάνε.Για αυτό καλύτερα λιγώτερο και γνήσιο κι ‘οχι ότι να ΄ναι….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #418169

    Μήτσε έχεις φάει τέτοιο ωρέ ;;; 😯

    γι αυτό ρε σπάς τόσο μακρινά πιάτα με το γκρά;;; σ επιασαν τα ραδιενεργά ;;; :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418170

    Εγω ξερω να πω οτι τα προβατακια εαν μεινουν εξω απο το μαντρι τα τρωει ο λυκος ,εαν θελουν γυρισουν πισω εστω και με καταβασμενο το κεφαλι ο τσοπανος θα τα προγγιξει

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418172

    ….ασε ρε φίλε !! κάθε φορά που βλέπω τις φάτσες τους σιχτιρίζω τα λεφτά που μας παίρνουνε…τεσπα. ..μετά το Πάσχα θα κάνουμε και τίποτα «αγωνιστικό» κατα Μαλακάσα;;;

    Μέλος Σ.Σ.Κ.Π.

    Ναι Σταθη θα εχουμε και δοκιμες νεων μοντελων οπλων απο γνωστη αντι/πεια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #418173

    Όχι βρε Στάθη,τι τσοπάνος θα ήμουν,ξέρω και τα ξεχωρίζω,κάτι άλλοι που τα τρώνε ευκαιριακά κιόλας και δεν ξέρουν, την πατάνε κι είναι κρίμα.Εγώ όπως ξέρεις έχω την τύχη να έχω με τον ξάδερφο ένα μικρό κοπάδι στο χωριό και βολεύομαι με αυτό.Ξέρω τι τρώω.Οχι να το τρως και να χαζεύεις που λέει ο λόγος.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #418174

    Και αγωνας θα διοργανωθει,μετα το σεμιναριο θα συζητηθει το θεμα στην ολομελεια,και σε ταβερνα φιλου και μελους του ΣΣΚΠ θα παμε οπου μετα τα “διαπιστευτηρια του” προτεινω να γινει το  γαστρονομικο “Στεκι μας”.

    Σιγα-σιγα και ολα θα γινουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #418176

    aldo wrote:
    το μαντρί και το νού σας ωρέ !! θα μας κάνουνε επιδρομή οι …ολλανδικές αγελάδες Μέλος Σ.Σ.Κ.Π.

    και εκει τις ταϊζουν με κατι αγριοχορτα,μπαφ-μπαφ.

    Κώστα το τι κουτόχορτο μπολιασμένο με ουσίες τους ρίχνουν,άστα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #418178

    Κώστα,Βαγγέλη μου αρέσουν οι ιδέες σας και θα το κάνουμε γιατί έχουμε αποδείξει οτι εμείς μπορούμε και τα οργανώνουμε αυτά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #418181

    vires quod puteus res per agna

    τα λεω καλα Σταθη;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418182

    Αυτο το ακαθαρμα ο geo γ,,,,,,,,,,,ε σημερα με τα παπουτσια μου ,πηγα και πατησα λασπες μετα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #418183

    πω-πω ρε μαγκες εβλεπα το moto gp και αρωστησα παλι!!

    καλα οι τυποι εχουν προβλημα!!! θα πρεπει να τους απομονωσουμε γιατι εχουν ξεφυγ!!!!! ειναι τρελα τα αγορια!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #418184

    πω-πω ρε μαγκες εβλεπα το moto gp και αρωστησα παλι!! καλα οι τυποι εχουν προβλημα!!! θα πρεπει να τους απομονωσουμε γιατι εχουν ξεφυγ!!!!! ειναι τρελα τα αγορια!!!

    BENELLI M2 LEFT (BLACK GYN) Κ.Σ-ΑΧΑΡΝΩΝ
    ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΗΝ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ…..!!!!

    σαν εμας  δεν ειναι

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #418186

    Και αγωνας θα διοργανωθει,μετα το σεμιναριο θα συζητηθει το θεμα στην ολομελεια,και σε ταβερνα φιλου και μελους του ΣΣΚΠ θα παμε οπου μετα τα «διαπιστευτηρια του» προτεινω να γινει το γαστρονομικο «Στεκι μας».

    Σιγα-σιγα και ολα θα γινουν.

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    περνα μετα να σου δωσω την προμηθεια σου……2 κιλα προβατο)))))))χαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #418188

    Αυτο το ακαθαρμα ο geo γ,,,,,,,,,,,ε σημερα με τα παπουτσια μου ,πηγα και πατησα λασπες μετα

    παλι καλα που πατησες σε λασπες και οχι σε……σ,,,,α!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #418190

    Sniper645 wrote:
    Και αγωνας θα διοργανωθει,μετα το σεμιναριο θα συζητηθει το θεμα στην ολομελεια,και σε ταβερνα φιλου και μελους του ΣΣΚΠ θα παμε οπου μετα τα «διαπιστευτηρια του» προτεινω να γινει το γαστρονομικο «Στεκι μας». Σιγα-σιγα και ολα θα γινουν. http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html
    «Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα».

    περνα μετα να σου δωσω την προμηθεια σου……2 κιλα προβατο)))))))χαχαχαχα

    μη του λες τετοια θα ερθει??? χαχααχαχ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 7,951 έως 7,965 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων