ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,806 έως 8,820 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    368
    Chrisstk στις #429758

    Α ΒΟΗΘΕΙΑ καλέ κύριε mod αυτός ο αλήτης με είπε πισογλέντηηηη.

     

    Ρε τον αλήτη…Sweet Kiss


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #429884

    τι θα γίνει θα πάμε για καμιά μπύρα,άντε γιατί στέγνωσα Dribble

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #429932

    τι θα γίνει θα πάμε για καμιά μπύρα,άντε γιατί στέγνωσα Dribble

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο
    για το σπίτι και την αυτοάμυνα υπάρχουν άλλα όπλα</div>

    τι επαθες αγορι??  αν στεγνωσες κανε ενα ντουζακι!!!Big SmileBig Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #429933

    ………και τους πηγα και πρωι-πρωι στην μαλακασα και τα “καψανε” τα πιατακια…..τελικα το αλκοολ την προηγουμενη νυχτα “ανεβαζει” τις επιδοσεις…..ειμασταν πολυ χαααλαααροιιιιι….!!!!

    ο μαγειρας τα “καπνισε” με το 20ακι!!!!EmbarassedExcitingLaughingLaughing

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #429948

    τι θα γίνει θα πάμε για καμιά μπύρα,άντε γιατί στέγνωσα

    Μ’ αρέσει ρε που τα λες έτσι μόρτικα. Όποτε σε βλέπω ρε φίλε δεν ξέρω τι βρίσκουν οι ρουφιάνες οι γυναίκες στους ψηλούς άντρες με τα πλούσια μαλλιά και τους κοιλιακούς Big Smile

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #429967

    Eσυ είπαμε έτσι η απο πέσιμο η απο χέσιμο δεν το ξεχνάμε Big Smile

    λοιπόν το απόγευμα στο μπέκα για κανονίστε ρίξτε τα τήλ σας και πάρτε και τον γιατρό

    άντε για να μην σηκωθώ όρθιος και γίνω 1,90 κάτι σαν τον geo benelli και τον ksap χαχαχαχαχαχαχα γατάκια ε γατάκια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #429973

    Big Smile

    Λιτσα,θες κολουρι;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430000

    Eσυ είπαμε έτσι η απο πέσιμο η απο χέσιμο δεν το ξεχνάμε Big Smile λοιπόν το απόγευμα στο μπέκα για κανονίστε ρίξτε τα τήλ σας και πάρτε και τον γιατρό άντε για να μην σηκωθώ όρθιος και γίνω 1,90 κάτι σαν τον geo benelli και τον ksap χαχαχαχαχαχαχα γατάκια ε γατάκια

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”> το κυνηγετικό όπλο είναι μόνο για κυνήγι-σκοπευτήριο
    για το σπίτι και την αυτοάμυνα υπάρχουν άλλα όπλα</div>

    Παπασούζα θα μου επιτρέψεις να σου αφιερώσω το παρακάτω song?

    Όπως επίσης και σε μία ταλαιπωρημένη ψυχή που ψάχνει ψάχνει ψάχνει …….  ψάχνει ……………….. κάποια στιγμή θα έρθει στα λόγια μου Baffle αλλά είναι λίγο “αργός” στο στροφάρισμα.

    Y. Σ. Μάνο Άσε τα μπυρόνια για τους σαπιοκοιλιάδες …………………. εμείς είμαστε fit είπαμε Hit with Brick

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #430001

    ΈΕΕΕΕεεεεεεεππππππ!μαζωχτείτε  μου το ξεφτυλίσατε το μαντρί!!!!!Θα πάρω τη γκλίτσα,αν και μου φαίνεται σε μερικούς  αρέσει!!!

    Το άλλο το είδατε,ήρθαν οι πονηροί να θάψουν τα σκουπίδια στη Φολόη,εμ δεν ήξεραν,δε ρώταγαν,καλά τους έκαναν και τους τσάκωσαν.Που πάτε βρε ζαγάρια,εδώ δεν πέρασε ο Τούρκος,εσείς που πάτε;<<Από Κούμανι κι Αντρώνι,ο θεός να σε γλυτώνει,κι αν περάσεις απ΄ τη Δίβρη,θα σε φάει το μάυρο φίδι>>.Κι έκαναν οι χαζοί και πολύ φασαρία με την τσάπα νυχτιάτικα κι ενόχλησαν έτσι άλλους <<επιχειρηματίες-καλλιεργητές>>.Ν΄ανοίξουμε δουλειές άλλες τώρα.ΟΜΕΡΤΑ!

    Εδώ κοτζάμ μπιρμπιλομάτα υπουργός χάλασε το καλυτερο κυνηγοτόπι,από Βασιλάκι εως και τη Δίβρη και το έκανε καταφύγιο,για να τους προστατέψει κι ήρθαν οι άλλοι να μας το χαλάσουν οι πονηροί.Και καλά αυτούς τους χαζούς με τα σκουπίδια τους έπιασαν και καλά τους έκαναν,τους αλλους ,τους έτσι ντε,τους <<καλλιεργητές>> της γης,γιατί όλο και ξεφεύγουν;;;!!ΟΜΕΡΤΑΑΑΑ!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #430010

    εμενα απο μικρο οταν ζητουσα χρηματα με ρωταγε η μανα μου….’νομιζεις οτι εχω κανενα »χρηματοδεντρο» αγορι μου’??? τελικα αργησα αρκετα… αλλα καταλαβα οτι το “χρηματοδεντρο” υπαρχει στην πραγματικοτητα!!! Big Boss

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”>”οπλο που κανει μπαμ, σκοτωνει……..αν αστοχησεις ευθυνεσαι μονον εσυ !!!!!!!” Η ΑΕΚ ΕΙΝΑΙ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΔΕΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΟΤΕ !!!!!!!! ο Μαγειρευων…..του μαντριου !!! «Τhe stani’s cooker» !!!</div>

    “Εκεί που ήσουν ήμουνα και ‘δω που είμαι θα ‘ρθεις” Μανώλο με την κοράκλα και τον παιδαρά τον υιό …………….. ΣΟΦΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ που επαληθεύονται κάθε μέρα 🙂 .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #430011

    ΧΡΗΜΑΤΟΔΕΝΤΡΟ,;;;;χαχαχαχαχ!καλά μάγειρα έσκισες,αυτό δεν το είχα ακούσει,αλλά βλέπω οτι αρχίζεις και μπαίνεις στο νόημα!!!Σε καλό δρόμο είσαι!!

     

    Πσστττ!!!!Μοτοσακοκαβαλημένε,ηρέμησε,φάε να μεγαλώσεις και θα πιεις και μπύρα,ένα-ένα τα βήματα μη ζαλιστείς και πέσεις!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #430017

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manosbmw wrote:</div>
    τι θα γίνει θα πάμε για καμιά μπύρα,άντε γιατί στέγνωσα

    Μ” αρέσει ρε που τα λες έτσι μόρτικα. Όποτε σε βλέπω ρε φίλε δεν ξέρω τι βρίσκουν οι ρουφιάνες οι γυναίκες στους ψηλούς άντρες με τα πλούσια μαλλιά και τους κοιλιακούς Big Smile

    <hr />

    <div class=”bbp-reply-signature”></div>

    κάτι μου θυμήζει αυτό το μούσι αλλα δέν μπορώ να θυμηθώ,για βοηθήστε ρε παιδιά γράφη στο φόρουμ και το ψευδόνημο του αρχίζει απο k τέσσερα γράμματα και τελειώνει σε p Big Smile Confident

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #430018

    Εσύ μικρέ πας βουρ για μπαν-ιο δικάβαλο!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #430201

    Πάω να μπω στο artemis κι ένα μυνηματάκι με ενημερώνει ότι δεν είναι έγκυρος ο κωδικός μουConfused

    Προσπαθώ ξανά και μου λέει ότι έχω άλλες 4 προσπάθειες Hit with Ball

    Άστο λέω και μπαίνω σαν επισκέπτης. 

    Τότε διαβάζω το μήνυμα του tsamis και κατάλαβα ότι πήγα για “ψάρεμα”Sad

    Δε μαμιέται……σκέφτομαι… φτιάχνω ένα φραπεδάκι και βγαίνω στο μπαλκόνι να το πιώ και να σκεφτώ τι έκανα λάθος πάλι.

    Από κάτω περνάει κόσμος κι αναρωτιέμαι……..

    ποιοί είναι αυτοί…..?

    Από που ερχόμαστε…..?

    Που πηγαίνουμε…? Ποιός είμαι……?

    Τι είμαι…? Γιατί υπάρχω….?

    Πω! Πω!!!!!!!

    Τι κωλάρα είναι αυτή……???????Big Smile

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 8,806 έως 8,820 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων