ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,211 έως 9,225 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437414

    Μικρέ δικάβαλε,ηρέμησε,μην το συνεχίζεις…δε βγάζει πουθενά,σφίξε κανά ρακόρ να σου περάσει…..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437419

    Μικρέ δικάβαλε,ηρέμησε,μην το συνεχίζεις…δε βγάζει πουθενά,σφίξε κανά ρακόρ να σου περάσει…..<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    πιστεύω να έχεις καταλάβει πώς θα μου περάσει έτσι,δεν χρειάζετε να το πώ και δημόσια

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #437421

    Και άμα πείς και τίποτα βρίσκεις και τον μπελά σου κατάλαβες;;;;;;;;
    μέχρι και μάγκες του πληκτρολογίου μας είπαν κάποιοι,που εδω μέσα δεν έχουνε δώσει δικαιόματα αλλα σε άλλο φόρουμ κοροιδεύουν και χλευάζουν το άρτεμις…….
    και μου το παίζουν και παντελονάτι οι πιτσιρικάδες βαρίμαγκες.

    επειδη εγω σε ειπα ετσι και αναφερεσαι σε μενα(μαθε να γινασαι συγκεκριμενος) αν και δεν ξερω την ηλικια σου συμπεριφερεσαι πολυ σαν 10χρονος!!!αν βρεις καπου εγω να εχω χλευασει η να κοροιδευω το αρτεμις μπορουν οι διαχειριστες να με διαγραψουν αμεσως!!!αλλα αν ισχυει το αντιθετο θα κανεις το ιδιο?!!!μαθε λοιπον οπως σου ειπα να μιλας συγκεκριμενα και οχι να γενικολογεις!!προχτες απλα καροιδεψες ολους οσους γραφουν στο καταφυγιο!!!και εκει μειναμε καποιοι!!!και ναι παντελωνατος ειμαι και σε οποιον αρεσω στο κατω κατω!!!αντιθετα για σενα δεν ξερω και ανισηχω……
    επεισεις αν το καλοσκεφτεις στο καταφυγειο γραφαμε σχεδον ολοι αλλα επειδη καποιοι εδω μαλωσατε παρεξηγηθηκατε δεν ξερω τι κανατε και δεν με ενδιαφερει στο φιναλε χωριστηκατε σε καφενεια ΣΣΚΠ καταφυγεια με αποτελεσμα να απομακρυνθουμε και ατομα (ασχετα) τα οποια δεν ειχαμε καμια σχεση σε ολο αυτο με αποτελεσμα και παλι καλα να λες να μιλαμε καποιες φορες μονο στο chat!!!αυτα τα λιγα εγιναν και οπως δεν σε κοροιδεψα ποτε για τα topic που γραφεις ετσι τουλαχιστον δεν θελω να κανεις γκεκε???

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437447

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manosbmw wrote:</div>
    Και άμα πείς και τίποτα βρίσκεις και τον μπελά σου κατάλαβες;;;;;;;;<br>
    μέχρι και μάγκες του πληκτρολογίου μας είπαν κάποιοι,που εδω μέσα δεν έχουνε δώσει δικαιόματα αλλα σε άλλο φόρουμ κοροιδεύουν και χλευάζουν το άρτεμις…….<br>
    και μου το παίζουν και παντελονάτι οι πιτσιρικάδες βαρίμαγκες.

    επειδη εγω σε ειπα ετσι και αναφερεσαι σε μενα(μαθε να γινασαι συγκεκριμενος) αν και δεν ξερω την ηλικια σου συμπεριφερεσαι πολυ σαν 10χρονος!!!αν βρεις καπου εγω να εχω χλευασει η να κοροιδευω το αρτεμις μπορουν οι διαχειριστες να με διαγραψουν αμεσως!!!αλλα αν ισχυει το αντιθετο θα κανεις το ιδιο?!!!μαθε λοιπον οπως σου ειπα να μιλας συγκεκριμενα και οχι να γενικολογεις!!προχτες απλα καροιδεψες ολους οσους γραφουν στο καταφυγιο!!!και εκει μειναμε καποιοι!!!και ναι παντελωνατος ειμαι και σε οποιον αρεσω στο κατω κατω!!!αντιθετα για σενα δεν ξερω και ανισηχω……<br>
    επεισεις αν το καλοσκεφτεις στο καταφυγειο γραφαμε σχεδον ολοι αλλα επειδη καποιοι εδω μαλωσατε παρεξηγηθηκατε δεν ξερω τι κανατε και δεν με ενδιαφερει στο φιναλε χωριστηκατε σε καφενεια ΣΣΚΠ καταφυγεια με αποτελεσμα να απομακρυνθουμε και ατομα (ασχετα) τα οποια δεν ειχαμε καμια σχεση σε ολο αυτο με αποτελεσμα και παλι καλα να λες να μιλαμε καποιες φορες μονο στο chat!!!αυτα τα λιγα εγιναν και οπως δεν σε κοροιδεψα ποτε για τα topic που γραφεις ετσι τουλαχιστον δεν θελω να κανεις γκεκε???<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!<br>
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ<br>
    Θεολόγης.<br>
    http://www.youtube.com/watch?v=mwyhxoCIa-U

    http://www.youtube.com/watch?v=1KK6XX6x0PM

    </div>

    Ακου να σου πώ πιτσιρίκο για να τελειώνουμε και να μην το κουράζουμε άλλο,εγώ οταν έγραψα στο καταφύγιο ούτε σε εσένα (προσωπικά)αναφέρθηκα αλλα ούτε και έκανα παράθεση στο προφίλ σου.
    πετάχτηκες εσύ γιατί μάλλον θύχτηκες κατα περίεργο τρόπο αφου δεν αναφέρθηκα και το ξαναλέω σε εσένα να ζητήσεις το λόγο γιατί έγραψα αυτά που γούσταρα να γράψω.

    αναφέρθηκες προσωπικά στο προφίλ μου και εμένα κατι που δεν έκανα εγώ;;;;;

    θύχτηκες εσύ παρόλο που δεν είπα για εσένα προσωπικά;;;;;;

    είπες οτι λέω π@π@ριές και άλλα ενω εγώ συνέχειζα να μην αναφέρομαι στο προφίλ σου και σε εσένα;;;;;

    τώρα οτι είσαι πιο παντελονάτος απο εμάς το καταλάβαμε απο τα γραφομενά σου δεν χρειάζετε και πολύ ανάλυση

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #437448

    Ακου να σου πώ πιτσιρίκο για να τελειώνουμε και να μην το κουράζουμε άλλο,εγώ οταν έγραψα στο καταφύγιο ούτε σε εσένα (προσωπικά)αναφέρθηκα αλλα ούτε και έκανα παράθεση στο προφίλ σου.
    πετάχτηκες εσύ γιατί μάλλον θύχτηκες κατα περίεργο τρόπο αφου δεν αναφέρθηκα και το ξαναλέω σε εσένα να ζητήσεις το λόγο γιατί έγραψα αυτά που γούσταρα να γράψω.

    αναφέρθηκες προσωπικά στο προφίλ μου και εμένα κατι που δεν έκανα εγώ;;;;;

    θύχτηκες εσύ παρόλο που δεν είπα για εσένα προσωπικά;;;;;;

    είπες οτι λέω π@π@ριές και άλλα ενω εγώ συνέχειζα να μην αναφέρομαι στο προφίλ σου και σε εσένα;;;;;

    τώρα οτι είσαι πιο παντελονάτος απο εμάς το καταλάβαμε απο τα γραφομενά σου δεν χρειάζετε και πολύ ανάλυση

    οταν αναφερεσαι σε ενα τοπικ στο οποιο γραφω και εγω αναφερεσαι και σε μενα!!!και μαλιστα με ειρωνικο τροπο!!!οταν χτες εγραψες οτι οταν λες κατι βρισκεις στον μπελα σου παλι σε μενα αναφερεσαι αφου εγω στην ειπα!!τελοσπαντον οταν μεγαλωσεις θα μαθεις να συμπεριφερεσαι σαν αντρας!!!να μιλας συγκεκριμενα να μην υπαρχουν παρεξηγησεις!!!δεν μου απαντησες ομως σου εκανα μια προταση δεχεσαι??επειδη και κοψε τα γενικα η κουβεντα που ειπες περι χλευασμου του αρτεμις αναφερονταν σε μενα τι λες παει η προταση μου?ειμαι ανοιχτος σε ολα σε ανοιγμα λογαριασμων σε αρση κλησεων σε οτι θες!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #437449

    Βρε παλικαρια,γιαντα δε μπατε στον καφενε να κερασει και κανα καφε ο μαστροΜανος και να ξεσπαθωσετε;;;
    Πρεπει σωνει και καλα να μας αναστατωσετε το μαντρι;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #437450

    Μια φορά θα το γράψω.Σε αυτό το τόπικ κάνουμε την πλάκα μας και ασχολούμαστε και με το άλλο χόμπυ μας,την καλή μάσα.Όποιος το παρακολουθεί από την αρχή θα δει ότι τσακωμοί δε χωράνε.Τις όποιες διαφορές σας καλό θα είναι να τις λύσετε σε προσωπικό επίπεδο,είτε με συνάντηση,τηλέφωνο,ή γράψτε τα αλλού,οτιδήποτε εσείς θέλετε,αρκεί εδώ να μη γίνεται πεδίο αντιπαραθέσεων.Καμιά καλή ιδέα για τσιμπούσι ας πούμε,έχετε;
    Καταστάσεις του στυλ<<μου είπε,του είπα,μου έγραψε του απάντησα>> δε συνάδουν με το προφίλ των μελών εδώ.Εδώ γράφουμε ελεύθερα τη γνώμη τη δική μας,όχι καθ΄υπόδειξη άλλων και κάνουμε την πλάκα μας.Δεν είναι τυχαίο,ότι το συγκεκριμένο τόπικ,που είναι το πιο παλιό από τα λεγόμενα club,συνεχίζει εν αντιθέσει με άλλα,χωρίς εντάσεις,με τα περισσότερα μέλη που ξεκίνησε και όποιο νέο συνάδελφο θέλει να έρθει.
    Παρακαλώ για την κατανόηση των παραπάνω.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    4532
    manos65 στις #437454

    καλημερα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #437470

    Παιδιά άλλο θέμα,όπως ας πούμε το πότε θα μαζευτούμε για τσιμπούσι

    Πέσ’τα ρε Μήτσο….γιατί πρέπει να βάλω και εγώ τις φωνές…..
    Μου φαίνεται ότι το καλοκαίρι το ρίξατε πολύ στο ζαρζαβατικό και το ψάρι ….σας πέσαν τα τριγλυκερίδια και δέν αντιδράτε σωστά!!!!
    ”Οσονούπω” θα σας προγραμματίσω για εξετάσεις,μή μου πάθετε κα’να σύνδρομο στέρησης γιατί αυτό διορθώνεται δύσκολα.
    Κανονίστε να μήν πιάνετε τα όρια……θα έχει πολύ τρέξιμο!!!!

    Υ.Γ. Εχω και κάτι θεραπείες που εφαρμόζουν τα μέλη απο τα ΄΄ΒΟΡΕΙΑ”….να δώ ποιός θα τις αντέξει.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #437475

    Αντε να ερθει η αγια τσιχλα να στανιαρουμεεεεε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    278
    vangelisf στις #437479

    Αντε να ερθει η αγια τσιχλα να στανιαρουμεεεεε.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    +10000
    Τελικά η τσίχλα αν και μικρό θήραμα λειτουργεί θεραπευτικά .. είναι κάτι σαν το γήπεδο ας πούμε.. ή κάτι σαν διαδήλωση έξω απο τη βουλή..!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #437480

    Αντε να ερθει η αγια τσιχλα να στανιαρουμεεεεε.

    Aααα!! Η κατάστασή σας είναι σοβαρή!!!!!
    Θέμε και ψυχοθεραπεία τώρα???
    Δέ μπορώ όλα μόνος μου ρε σείς….θα χρειαστώ βοήθεια!!!
    Ελα να ξεκουνάνε οι πιό παληοί.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    3673
    manosbmw στις #437485

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>manosbmw wrote:</div>
    Ακου να σου πώ πιτσιρίκο για να τελειώνουμε και να μην το κουράζουμε άλλο,εγώ οταν έγραψα στο καταφύγιο ούτε σε εσένα (προσωπικά)αναφέρθηκα αλλα ούτε και έκανα παράθεση στο προφίλ σου.<br>
    πετάχτηκες εσύ γιατί μάλλον θύχτηκες κατα περίεργο τρόπο αφου δεν αναφέρθηκα και το ξαναλέω σε εσένα να ζητήσεις το λόγο γιατί έγραψα αυτά που γούσταρα να γράψω.

    αναφέρθηκες προσωπικά στο προφίλ μου και εμένα κατι που δεν έκανα εγώ;;;;;

    θύχτηκες εσύ παρόλο που δεν είπα για εσένα προσωπικά;;;;;;

    είπες οτι λέω π@π@ριές και άλλα ενω εγώ συνέχειζα να μην αναφέρομαι στο προφίλ σου και σε εσένα;;;;;

    τώρα οτι είσαι πιο παντελονάτος απο εμάς το καταλάβαμε απο τα γραφομενά σου δεν χρειάζετε και πολύ ανάλυση

    οταν αναφερεσαι σε ενα τοπικ στο οποιο γραφω και εγω αναφερεσαι και σε μενα!!!και μαλιστα με ειρωνικο τροπο!!!οταν χτες εγραψες οτι οταν λες κατι βρισκεις στον μπελα σου παλι σε μενα αναφερεσαι αφου εγω στην ειπα!!τελοσπαντον οταν μεγαλωσεις θα μαθεις να συμπεριφερεσαι σαν αντρας!!!να μιλας συγκεκριμενα να μην υπαρχουν παρεξηγησεις!!!δεν μου απαντησες ομως σου εκανα μια προταση δεχεσαι??επειδη και κοψε τα γενικα η κουβεντα που ειπες περι χλευασμου του αρτεμις αναφερονταν σε μενα τι λες παει η προταση μου?ειμαι ανοιχτος σε ολα σε ανοιγμα λογαριασμων σε αρση κλησεων σε οτι θες!!!<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    ΣΤΑΜΠΑ!!!!!!!<br>
    ΚΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ<br>
    Θεολόγης.<br>
    http://www.youtube.com/watch?v=mwyhxoCIa-U

    http://www.youtube.com/watch?v=1KK6XX6x0PM

    </div>

    Γράφω μία τελευταία απάντηση που είναι και παράκληση απο μέρους μου να μην συνεχειστεί άλλο.

    1)το οτι έγραψα οτι (οταν λες κατι βρισκεις και τον μπελα σου)δεν αναφερόμουνα σε εσένα αλλα σε μία συνομιλία που είχα προχθές με κάποιον άλλο μέσα απο το φόρουμ.
    συνεπώς δέν πήγενε για εσένα και κατάλαβες λάθος,όπως και στα υπόλοιπα που είπες πιο πάνω.

    2)Αν νομίζεις οτι σε έθειξα που μίλησα γενικά στο καταφύγιο σου ζητάω συγνώμη γιατί τουλάχιστον εμένα δέν μου έχεις κάνει κάτι και δεν το έκανα εσκεμένα προς εσένα.

    3)θα σε παρακαλέσω να το σταματήσουμε εδώ και άν θέλεις να σου δώσω το τήλ μου η απο το chat να τα πούμε,γιατί εκτώς απο εμάς έχουνε κουραστή και οι υπόλοιποι να μας βλέπουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #437500

    Σε αυτό το τόπικ κάνουμε την πλάκα μας

    και κυρίως παίζουμε καθαρά http://youtu.be/AUxsK_2imYI

    Το τραγούδι μπορεί να γράφτηκε και για τον ίδιο τον Kobe και τον λέει “Elbow (αγκώνας) N..gro (έγχρωμος)” . “stop mother f..cker” ……… τους ξεκώλιασε στ’ αγκωνίδια το πουστρ@κι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1555
    TIRNAVOS26 στις #437501

    Συγνωμη βρε παιδια αλλα εδω επεσαν οι μπιχτες του κυριου τις οποιες εξακολουθω να πιστευω οτι τις ελεγε σε μενα γιατι αναφεροταν σε δικα μου γραμμενα και ειπε και βαριες κουβεντες-απειλες τις οποιες μετα τις διορθωνε και τις οποιες αν τις γραψω θα ξεικωθουν πολλοι εδω μεσα απο τα βορεια!!ζηταω συγνωμη απο τα μελη του τοπικ αν σας αναστατωσα αλλα δεν μπορουσα να μεινω απραγος!!δεν ξερω τι διαφωνιες υπαρχουν δεν με ενδιαφερουν και δεν θελω να με μπλεκουν αυτο ειναι ολο!!και παλι συγνωμη!!τουλαχιστον απο εμενα δεν θα ξανασυμβει εδω μεσα!!

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,211 έως 9,225 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων