ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,331 έως 9,345 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440342

    Επειδή “ζούμε” στη φύση, δέ σημαίνει ότι πρέπει να ταλαιπωρούμαστε από την έλειψη ηλεκτρικού ρεύματος…….<br>
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152823542013538&set=a.331760958537.149703.268871353537&type=1&relevant_count=1&ref=nf<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………<br>
    Find what you love…and let it kill you!!! C.B

    </div>

    ρε γιατρε δεν παιζεσαι λεμε με τιποτα!!!!!!!

    λοιπον η ιδεα καταγραφηκε και μπορει με λιγη προσπαθεια να υλοποιηθει…..μας μενει πλεον να βρουμε το ποταμι με την καταληλη ροη…. τα υπολοιπα αστα επανω μου 😀


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #440390

    Βάζω πηγή συνεχούς ροής με πίεση με 1 τουλάχιστο ίντσα νερό για το γύρισμα.Δίνω και το κίνητρο ΠΣΚΔ 25-28/10,Δίβρη καρτερώντας τις φάσσες.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #440445

    Μεταξύ των πολλών γνωστών και ”φίλων ”που έχω,οι περισσότεροι είναι του ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ,είναι και κανα δυό που ασχολούνται με τις λεγόμενες μεταβολικές αρρώστιες ,διαβητολόγοι ,διαιτολόγοι ,διατροφολόγοι.
    Πρίν λίγες μέρες που ήταν καλός ο καιρός τους είχα μια μάζωξη στο χωράφι,να ψήσουμε το κατιτίς μας …να φάμε ,να πιούμε να θυμηθούμε τα παλιά……
    Μού’ρχεται ο ένας και φέρνει κάτι σα κοτόπουλο με μιά πρασινάδα από πάνω …ο άλλος κάτι λουκάνικα από μανιτάρια …Ααααα …τί ‘ναι αυτά ρε τους λέω?
    Να ξέρεις μεγαλώνουμε και πρέπει να προσέχουμε λίγο το φαγητό μας για να μή μας βρούνε τα χειρότερα!!!
    Αρχίσανε να με ζώνουνε τα φίδια…έχω καβαντζάρει τα …ήντα εδώ και κάμποσο καιρό,λές να’χουνε δίκιο οι βρυκόλακες?
    Γιά λέτε ρε τους λέω καμιά δίαιτα μπάς και μακροημερεύσω κι εγώ.
    Αρχίσανε κάτι παπαριές για πρωινά με τσάγια και μαύρα ψωμιά κάτι μούσλι και φτάνουμε στο μεσημεριανό που μετά τα μαρούλια και τις ρόκες μου λέει με σοβαρό ύφος …..για κρεατικό 80 γρμ κοτόπουλο ψητό ή βραστό!!!
    Μου ανάψανε τα λαμπάκια και δεν ήξερα άν ήταν απο τη λιγούρα από το πρόβατο που ήδη έσταζε τα λιπάκια του πάνω στα κάρβουνα ή από τις παπαριέςπου άκουγα…..
    Τί λέ ρε του λέω ….80γρμ κρέας τρώω για να δοκιμάσω άν ψήθηκε και τόσο θα τρώω για μεσημεριανό????

    Το κατάλαβα ….είμαι εθισμένος άσχημα ,αφού μετά το τρίτο κρασί άρχισα να τους άπαγγέλω το ποιηματάκι που μαθαίνουμε όλοι από παιδιά…
    Προβατάκι άσπρο και παχύ
    Τής μάνας το καμάρι……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #440457

    Ντόκτορ,δώσε τριγλυκερίδιοοο!!
    αντε ρεμάλια να δω πότε θα το τσικνίσουμε !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #440458

    Μεταξύ των πολλών γνωστών και »φίλων »που έχω,οι περισσότεροι είναι του ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ,είναι και κανα δυό που ασχολούνται με τις λεγόμενες μεταβολικές αρρώστιες ,διαβητολόγοι ,διαιτολόγοι ,διατροφολόγοι.

    Σου είπα να κόψεις τις κακές παρέες.
    Μάλλον πρέπει να σας επαναφέρω στην τάξη.
    Οπότε αποφασίζω και διατάσσω

    Το επόμενο Σαββατοκύριακο ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες 😉 τι λέτε να συνδυάσουμε λίγο κυνήγι με υπαίθριο ψήσιμο?

    Αλλά μην ζμπρώχνεστε όλοι μαζί για να δηλώσετε συμμετοχή όπως την άλλη φορά!

    Ένας, ένας. Έχετε μια βδομάδα καιρό.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #440460

    …μας μπερδεύεις !!τι θα πεί Σαββατοκύριακο;; 😐
    ή Σάββατο ή Κυριακή !! Κυριακή να υποθέσω 🙂 οπότε μέσα !!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #440462

    Μεταξύ των πολλών γνωστών και »φίλων »που έχω,οι περισσότεροι είναι του ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ,είναι και κανα δυό που ασχολούνται με τις λεγόμενες μεταβολικές αρρώστιες ,διαβητολόγοι ,διαιτολόγοι ,διατροφολόγοι.<br>
    Πρίν λίγες μέρες που ήταν καλός ο καιρός τους είχα μια μάζωξη στο χωράφι,να ψήσουμε το κατιτίς μας …να φάμε ,να πιούμε να θυμηθούμε τα παλιά……<br>
    Μού’ρχεται ο ένας και φέρνει κάτι σα κοτόπουλο με μιά πρασινάδα από πάνω …ο άλλος κάτι λουκάνικα από μανιτάρια …Ααααα …τί “ναι αυτά ρε τους λέω?<br>
    Να ξέρεις μεγαλώνουμε και πρέπει να προσέχουμε λίγο το φαγητό μας για να μή μας βρούνε τα χειρότερα!!!<br>
    Αρχίσανε να με ζώνουνε τα φίδια…έχω καβαντζάρει τα …ήντα εδώ και κάμποσο καιρό,λές να’χουνε δίκιο οι βρυκόλακες?<br>
    Γιά λέτε ρε τους λέω καμιά δίαιτα μπάς και μακροημερεύσω κι εγώ.<br>
    Αρχίσανε κάτι παπαριές για πρωινά με τσάγια και μαύρα ψωμιά κάτι μούσλι και φτάνουμε στο μεσημεριανό που μετά τα μαρούλια και τις ρόκες μου λέει με σοβαρό ύφος …..για κρεατικό 80 γρμ κοτόπουλο ψητό ή βραστό!!!<br>
    Μου ανάψανε τα λαμπάκια και δεν ήξερα άν ήταν απο τη λιγούρα από το πρόβατο που ήδη έσταζε τα λιπάκια του πάνω στα κάρβουνα ή από τις παπαριέςπου άκουγα…..<br>
    Τί λέ ρε του λέω ….80γρμ κρέας τρώω για να δοκιμάσω άν ψήθηκε και τόσο θα τρώω για μεσημεριανό????

    Το κατάλαβα ….είμαι εθισμένος άσχημα ,αφού μετά το τρίτο κρασί άρχισα να τους άπαγγέλω το ποιηματάκι που μαθαίνουμε όλοι από παιδιά…<br>
    Προβατάκι άσπρο και παχύ<br>
    Τής μάνας το καμάρι……<br>

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Τα παντελόνια είναι περίεργο ρούχο………<br>
    Find what you love…and let it kill you!!! C.B

    </div>

    O Θεος αγαπαει τον κλεφτη,αγαπαει και τον νοικοκυρη και στη προκειμενη εισαι ο “νοικοκυρης”.
    Και Σε αγαπαει διοτι εμπλεξες με κατι καλοπαιδα του ΣΣΚΠ και φροντιζουν να σε βαζουν στον καλο δρομο.
    Και αν θες να διαβεις αυτον τον σωστο δρομο στην “κυριολεξια’ που λενε,δεν εχεις παρα να ακολουθησεις την προταση του Ksap για το ερχομενο Σ ή Κ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #440463

    <div class=”d4p-bbt-quote-title”>Τάκης GTS wrote:</div>
    Μεταξύ των πολλών γνωστών και »φίλων »που έχω,οι περισσότεροι είναι του ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥ,είναι και κανα δυό που ασχολούνται με τις λεγόμενες μεταβολικές αρρώστιες ,διαβητολόγοι ,διαιτολόγοι ,διατροφολόγοι.

    Σου είπα να κόψεις τις κακές παρέες. <br>
    Μάλλον πρέπει να σας επαναφέρω στην τάξη.<br>
    Οπότε αποφασίζω και διατάσσω

    Το επόμενο Σαββατοκύριακο ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες ;) τι λέτε να συνδυάσουμε λίγο κυνήγι με υπαίθριο ψήσιμο?

    Αλλά μην ζμπρώχνεστε όλοι μαζί για να δηλώσετε συμμετοχή όπως την άλλη φορά!

    Ένας, ένας. Έχετε μια βδομάδα καιρό.

    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    </div>

    Φροντισε να βρουμε καλο ζυγουρι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #440465

    …μας μπερδεύεις !!τι θα πεί Σαββατοκύριακο;;
    ή Σάββατο ή Κυριακή !! Κυριακή να υποθέσω οπότε μέσα !!

    Τί ΔΕΝ καταλαβαίνεις??????

    Έγραψα

    Το επόμενο Σαββατοκύριακο ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440482

    Το επόμενο Σαββατοκύριακο ανάλογα με τις καιρικές συνθήκες τι λέτε να συνδυάσουμε λίγο κυνήγι με υπαίθριο ψήσιμο?

    αυτα ειναι ωραια πραγματα…..σας ζηλευω!!!

    εγω γενικα τα σαββατοκυριακα δεν μπορω να παω πουθενα ……ψηνω αλλου….. 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #440490

    Εμ δεν το κατάλαβες οτι το κάνει επίτηδες ο Αρτινός για να έχει τα πρωτεία στη μαγειρική;Και θα έχουμε μαζί και τη Χριστίνα τη Μαρίνα και την Τίνα!Ζήλεια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #440493

    Εμ δεν το κατάλαβες οτι το κάνει επίτηδες ο Αρτινός για να έχει τα πρωτεία στη μαγειρική;Και θα έχουμε μαζί και τη Χριστίνα τη Μαρίνα και την Τίνα!Ζήλεια!<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    δεν εγινε τυχαια προεδρος ο αρτινος….επιβαλεται να ξερει!!!!

    και που εισαι λεων, να μην ξεχασεις να μου φιλησεις τα κοριτσια μας….παντου,εεε !!!! 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #440839

    Και θα έχουμε μαζί και τη Χριστίνα τη Μαρίνα και την Τίνα!

    Τα κορίτσια θα έρθουν.
    Εσείς δεν βλέπω να ενδιαφέρεστε.
    Μάλλον μόνος μου θα βγάλω το φίδι απ’ την τρύπα πάλι 😉

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #440842

    Eγω ειμαι μεσα και εχω και προταση τοποθεσιας λογω του οτι εμαθα για κατι πουλακια.
    Το Σ/Κ θα εχει καλο καιρο για κυνηγι,οποτε καλο θα ηταν να προσδιορισουμε συγκεκριμενη μερα.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #440843

    Eγω ειμαι μεσα και εχω και προταση τοποθεσιας λογω του οτι εμαθα για κατι πουλακια.<br>
    Το Σ/Κ θα εχει καλο καιρο για κυνηγι,οποτε καλο θα ηταν να προσδιορισουμε συγκεκριμενη μερα.
    <br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    Εγω ειμαι μεσα απο τωρα

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,331 έως 9,345 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων