ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,601 έως 9,615 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #447154

    Ο ανώνυμος διαγωνιζόμενος θέτει σαν μοναδικό όρο να παραμείνει η ανωνυμία του μέχρι το τέλος του διαγωνισμού.

    αυτα τα ‘σαπια’ να τα ξεχασετε…… ή θα φανερωθει ή θα βαλω και αλλες κοτες να τρεχουν!!!! το αιτημα ΔΕΝ γινετε αποδεκτο!!!! ασ’του δανεισει επιτελους καποιος και κανα παντελονι εκτος απο κρεας που ηδη τον βολεψατε!!!! το γαντι το εχω ριξει εγω εδω και 2 μερες και ακομα περιμενω!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #447161

    το αιτημα ΔΕΝ γινετε αποδεκτο!!!!

    ρε εμμανουηλ το καταστατικο το εχεις διαβασει???
    η στο δωσαμε και το πεταξες σε μια γωνια??
    τεσπα μεσα απο το 10σελιδο κατ/κο…..ειδικα στη σελιδα(4),και παραγραφο(4),τα γραφει ρητα και κατηγοριματικα: οτι υπαρχουν επιτροπες που ελενχουν ολα τα αιτηματα και αυτες αποφασηζουν και δεν μπορει το καθε μελος να αποριπτει μεμονομενο καποιο αιτημα!!!

    ΥΣ:οι επιτροπες ειναι παρα πολλες χαρακτηριστικα θα αναφερω της ποιο γνωστες(διαφανιας,θεσμων,ειδικων σκοπων,αθλητισμου,χρηματοδοτισης απο Ε.Ε,τροφιμων κ ποτων, κ.τ.λ+κ.τ.λ)!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #447173

    ελενχουν ολα τα αιτηματα και αυτες αποφασηζουν και δεν μπορει το καθε μελος να αποριπτει μεμονομενο καποιο αιτημα!!!

    Πες του σε παρακαλώ τι λέει η παράγραφος 4γ για τις επιπτώσεις – κυρώσεις σε περίπτωση αμφισβήτησης της επιτροπής και να ανοίξει τα στραβά του.
    Άντε γιατί πολύ κράτησε αυτό και τον έχουμε παραχαϊδέψει μου φαίνεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #447175

    Ρε σεις,θα φαμε τιποτα ή να παραγγειλω απ΄εξω;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #447177

    Ρε σεις,θα φαμε τιποτα ή να παραγγειλω απ΄εξω;;

    Αν δεν απαντήσει μέχρι το μεσημέρι ο Μάνος θα φάμε αυτά που ετοίμασε ο …. 😉 … αλλά για να φτάσει θα το ενισχύσουμε και με λίγο προβατίνα στα κάρβουνα στο γνωστό μέρος.
    Κι αφού θα είμαστε σε απαρτία θα αποφασίσουμε και για το μέλλον του μάγειρα στο σύλλογο που άρχισα να το βλέπω λίγο θολό.

    Μανωλάκη να είσαι σίγουρος ότι δεν έχω καταράχτη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #447204

    λοιπον μαγκες……. να ξερετε οτι εγω εχω τους κατασκοπους μου και ειδικα για το ατομο που εριξε την γνωστη πλεον ‘τριπλετα’ γνωριζω και ποιος ειναι και πως την αερισε την μπεκατσα με λεπτομερειες μαλιστα…. κριμα που δεν εχει και αυτος τα ιδια μεγαλα αρχιδια με αυτα που του εδειξε η μπεκατσα και ντρεπεται να εμφανιστει!!!!
    τωρα το να με συγκρινετε με εναν ‘μαγειρα’ της πλακας ‘καλαμπορτζη'(ετσι τους λεμε εμεις οι ταβερναρεοι) που δεν μαγειρεψε ποτε του εκτος οικιας το θεωρω υποτιμητικο…..εγω ειμαι επαγγελματιας μαγειρας!!!
    τωρα για τα καταστατικα κλπ….κυριε γιωργακη μας ας φροντιζες να μου τα εχεις δωσει απο πριν να τα διαβασω….. εμενα δεν με εχει ενημερωση κανενας απολυτος για καταστατικα!!!!!!
    για να ισχυει ο διαγωνισμος και για να παιχτει το ‘στοιχημα’ θα πρεπει να εμφανιστει εδω δημοσια ο υποψηφιος μαγειρας διοτι εγω ειμαι υπαρκτο προσωπο και δεν μπορω να διαγωνιστω με ενα ‘φαντασμα’!!! νομιζω αυτο ειναι και το πιο δικαιο!!!
    απο κει και περα αν δεν θελει να εμφανιστει εγω ειμαι διαθεσιμος και ετοιμος(μαγειρικα) για να απολαυσετε καποιες απο τις μαγειρικες μου ικανοτητες με κυνηγι αλλα πλεον ανευ διαγωνισμου…. ο τοπος και χρονος θα αποφασιστει με την βοηθεια του προεδρου κατοπιν συνενοησης με τα υπολοιπα μελη!!!!
    εχετε ολοι την αγαπη μου… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #447278

    να ξερετε οτι εγω εχω τους κατασκοπους μου και ειδικα για το ατομο που εριξε την γνωστη πλεον “τριπλετα” γνωριζω και ποιος ειναι και πως την αερισε την μπεκατσα με λεπτομερειες μαλιστα…

    Ήθελα νά’ ξερα που κολλάει αυτός που έχασε τη μπεκάτσα με αυτά που λέμε.
    Μήπως σε βρήκαν λίγο λειψό κάτω απ’ την κοτσίδα οι κατάσκοποί σου και σε δουλεύουν???????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    akis_a στις #447281

    τι κανετε παιδες???
    το πρωι ενω πηγαινα για φασσες ξεσηκωσα ενα κοπαδι προβατα αμολητα ειπα να κανω καμμια τριπλεττα αλλα βαριομουν το γδαρσιμο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4070
    ksap στις #447282

    τι κανετε παιδες???
    το πρωι ενω πηγαινα για φασσες ξεσηκωσα ενα κοπαδι προβατα αμολητα ειπα να κανω καμμια τριπλεττα αλλα βαριομουν το γδαρσιμο.

    Τι να κάνουμε ρε Άκη?

    Δε βλέπεις που προσπαθούμε να δείξουμε στο μάγειρα κάποια μυστικά για να μπει στο κόλπο αλλά αυτός τόχει το κεφάλι.

    Μας ζορίζει άσχημα και βλέπω να τον βρίσκουν σε κανένα χαντάκι!!! (Αυτό το άκουσα από γύφτο)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/05/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1516
    benetos στις #447286

    Καμιά προβατομάζωξη θα κάνουμε μέρες Χριστουγέννων?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #447288

    Καμιά προβατομάζωξη θα κάνουμε μέρες Χριστουγέννων?

    Κατι θα κανουμε,και εκτος απο προβατο το menu θα εχει κοκορετσι,σπλιναντερο,διαγραφες,γουρουνακι,εξοχικο κπλ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/10/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    enduras1 στις #447290

    Και εγω μετα απο καιρο στην παρεα σας!
    Αντε να μαζευτουμε!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    1423
    Τάκης GTS στις #447297

    το ατομο που εριξε την γνωστη πλεον “τριπλετα” γνωριζω και ποιος ειναι και πως την αερισε την μπεκατσα με λεπτομερειες μαλιστα…

    Τί δουλειά έχει ‘η τριπλέτα’ στη μπεκάτσα με το διαγωνισμό μαγειρικής!!!
    Μπας και θα μας μαγειρεύατε μπεκάτσες ‘γκουρμέ’και θα σας λείψουν;
    Γιά να συγκεντρωνόμαστε στο διαγωνισμό λέω εγώ και να αφήνουμε τις υπεκφυγές….πότε ο Γιάννης δέ μπορεί …πότ’ο κώλος του πονεί μου φαίνεται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #447310

    Ήθελα νά” ξερα που κολλάει αυτός που έχασε τη μπεκάτσα με αυτά που λέμε.

    ‘την κουταλα{του διπλανου του}’ ….. εεεεεεεε?????????
    και δεν μου λες ρε κωστα,αφου δεν εχει σχεση η ‘αερισμενη μπεκατσα’ με τον ‘σικε μαγειρα’ τοτε γιατι απαντας στα μηνυματα μου εδω και 3 ημερες ενω αναφερομουν μονο σε ενα προσωπο ????? δεν ειχες καταλαβει ως και σημερα οτι μιλαγα για ενα προσωπο??? εεεεεεεεεεεε????????
    καλα ρε για γιδι με περασες?????? μαλλον με εχεις παρεξηγηση φιλαρακι!!!!!
    λοιπον αφηστε της μαλακιες και πειτε αν ειναι να κανουμε αυριο καμια συναντηση να φαμε κανα κυνηγι…..αλλιως βλεπω να μας τρωνε ζωντανους οι κριτες διοτι τους εχουμε ανοιξει την ορεξη επικινδυνα ολες αυτες τις μερες…… 😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #447314

    Εγώ εις ένδειξη διαμαρτυρίας για την ακαταστασία που επικρατεί,αποχωρώ αύριο στο χωριό μου,για να φάω τουλάχιστον εκεί κανά βραστό,γιατί εδώ………..σε αμπελοσοφίες το έριξαν οι μάγειροι,εκκολαπτόμενοι και νυν.Κι αν αληθεύει ότι εμφανίστηκαν και κάτι γκριζογάλανα σμήνη(από τον ¨Αραξο ήρθαν;)…..τότε……

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 9,601 έως 9,615 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων