ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΜΕΝΩΝ ΚΑΤΑΝΑΛΩΤΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,426 έως 10,440 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #461457

    γιωργακη μου ολο μακακιες εισαι……..καλα ρε καραμητρο που πας με γεματο το οπλο????? χαχαχαχα 😀
    ηθοποιααααααααρα μου εσυ!!!!!!!!!!!!!!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #461490

    Εγω λεω να επιστρεψει ταχιστα στο μαντρι γιατι εκει που πηγε ολο τον ρολο του..ΜΑΛΑΚΑ του δινουν!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχα.

    Γεια σου Γιωργο ταλενταρα!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #461574

    Με τη βοηθεια της Πυροσβεστικης το μαντρι του πατερα μου στη Διψελιζα το σωσαμε.Κινητοποιηση μεγαλη.Εκτος της Πυροσβεστικης,οι εθελοντες της πολιτικης προστασιας ,υδροφορες δημων,κυνηγετικοι συλλογοι με δικα τους μεσα,ακομη κι απο την Κορινθο,στρατος,η 2η ΜΑΛ και το 575π/ν.Εκεινοι που ελαμψαν παλι δια της απουσιας τους,ηταν ο μπουλουκοαρκουδος κι οι ομοιοι του που σιγα μην ξεκουνησουν τις χωντροκωλαρες τους απο τον καναπε στα δυσκολα.Ειπαμε οικολογοι φιλοσοφοι εκ του ασφαλους και μασες απο τις επιδοτησεις.Σημασια εχει οτι η καταστροφη ειναι μεγαλη κι ενα απο τα τελευταια κυνηγοτοπια της Αττικης καηκε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #461796

    Με τη βοηθεια της Πυροσβεστικης το μαντρι του πατερα μου στη Διψελιζα το σωσαμε.Κινητοποιηση μεγαλη.Εκτος της Πυροσβεστικης,οι εθελοντες της πολιτικης προστασιας ,υδροφορες δημων,κυνηγετικοι συλλογοι με δικα τους μεσα,ακομη κι απο την Κορινθο,στρατος,η 2η ΜΑΛ και το 575π/ν.Εκεινοι που ελαμψαν παλι δια της απουσιας τους,ηταν ο μπουλουκοαρκουδος κι οι ομοιοι του που σιγα μην ξεκουνησουν τις χωντροκωλαρες τους απο τον καναπε στα δυσκολα.Ειπαμε οικολογοι φιλοσοφοι εκ του ασφαλους και μασες απο τις επιδοτησεις.Σημασια εχει οτι η καταστροφη ειναι μεγαλη κι ενα απο τα τελευταια κυνηγοτοπια της Αττικης καηκε.<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Τι να πω ρε Δημητρη!!Ευτυχως γλυτωσατε το μαντρι απο την μια μερια και δυστυχως για τα μερη που καηκαν!!Μεγαληη και κακια πληγη οι φωτιες που καταστρεφουν καθε χρονο την υπαιθρο μας.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #461797

    Χαιρετω ολους τους .. εσταυλισμενους!!.Που ειστε ωρε.Ολοι στα ψαρια το ριξατε???!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #461801

    Όχι Δημήτρη,απλά διάλειμμα,μικροπροβλήματα…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #461827

    Η αληθεια ειναι οτι εχουμε απομακρυνθει λιγο απο την στρουγκα,αλλα κατι οι αγωνες,κατι οι ψιλοδιακοπες,κατι η ζεστη… Που θα παει,δε θα χειμωνιασει;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #461855

    Ήγκικεν η ώρα αδερφοί και πάω στο μαντρί μου εκεί ψηλά στα έλατα της Δίβρης κι όποιος βρεθεί από κει κρασί κερνάμε.Και για να με βρείτε εύκολο,αρκεί να ρωτήστε στα καφενεία ή στα χασάπικα,πως παν για το μοναστήρι της Χρυσοπηγής.Καλή αντάμωση μετά της Παναγίας στην έναρξη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #461858

    Ηταν που ηταν σκορπιο το ποιμνιο φευγει και ο τσομπανος για τα ψηλα βουνα.Μαλλον στα χειμαδια θα ξανανταμωσουμε!!!!Καλα να περασεις τσομπανη!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #461859

    Η αληθεια ειναι οτι εχουμε απομακρυνθει λιγο απο την στρουγκα,αλλα κατι οι αγωνες,κατι οι ψιλοδιακοπες,κατι η ζεστη… Που θα παει,δε θα χειμωνιασει;;;;<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>

    http://s259.beta.photobucket.com/user/sniper645/media/FILE0029_zpsb5a9f4b2.mp4.html<br>
    “Το αργο ειναι μαλακο και το μαλακο..γρηγορο.”<br>
    “Το σωστο οπλο,στριβει με τη σκεψη και σκοτωνει με το βλεμμα”.

    </div>

    Εχετε ακομα περισσευμα λεφτα για διακοπες ρε κουφαλες?????!!!!!!!!!χαχαχα ωραιοι!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #461917

    Τωρα τρωμε την προικα Δημητρη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #462165

    Τι κάνετε βρε παλληκάρια,πως τα περνάτε;Εγώ εδώ πάνω κάλα περνώ αλλά μέσασαν οι μέρες και τρελλαίνομαι στην ιδέα της επιστροφής.Δεν είμαι εγώ για πρωτεύουσα…..βουνό και πάλι βουνό.Να δουλεύω στο σπίτι στο χωράφι και μετά να κάνω το μπάνιο μου και να απολαμβάνω το παγωμένο αγίασμα μου στη βεράντα με τίποτα ψευτομεζέδες της στιγμής,όπως πιπεριές τηγανιτές γεμιστές,μελιτζάνες ιμάμ,κανά κοψίδι…..χωρίς λάδι κλπ.Το μόνο άσχημο,που σήμερα έσπασε το μπροστινό νύχι της η ΗΡΑ κι αύριο πρέπει να πάμε στην κτηνίατρο για επέμβαση.Και το Σάββατο το βράδυ…..θα ΄χει χωρίς λάδι,στο κάρβουνο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #462268

    Εκτός των ‘αλλων και μάγειρας,ανοίγω ζύμη για πίτσα.

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    3431
    ΛΕΩΝ στις #462270

    Η απόλαυση …..

    Attachments:
    You must be logged in to view attached files.
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    25/07/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1278
    vagos-benelli1 στις #462276

    Η απόλαυση …..<br>
    <hr>
    <div class=”bbp-reply-signature”>
    Ένας αλλά ΛΕΩΝ και τσοπάνος του μαντριού

    </div>

    Αυτες ειναι ξαπλες μπραβο ρε μαγκα ,κοιτα μονο μην σε ματιασουν

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 10,426 έως 10,440 (από 10,839 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων