BENELLI εναντίον BERETTA

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 318 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #41933

    Ιάκωβε έπεσες διάνα, σήμερα πήρα τα δώρα μου απο την Ιταλία.

    Ο Μπεκατσόφτερος με τον Βασίλη θα παρουν απο μια νεα Beretta με κάννη Benelli  κι εγώ με τον KOSTASgr2000 από μια crio ειδικα βελτιομενη με κάννη Beretta.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #41937

    Τελικά πρέπει να γίνει δημόσια η μονομαχία , να δούμε τι ψάρια πιάνουν τα όπλα σας και να τελειώνει η κόντρα

    Οποιος χάσει όμως μη τα βάλει με τον διαιτητή

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #41939

    Εάν θέλουν να γίνει η κόντρα δηλώνουμε παρόν…..Μόνο για να μην κατεβούμε και δουν τα Beretta και τους πιάσει τρόμος πειράζει να ρίξω με σφεντόνα;;;; Έτσι και αλλιώς θα νιώθουν καλύτερα μιας και ταιριάζει περισσότερο (η σφεντόνα) στο όνομα BENELLI.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #41940

    Κωστακη,

    Εγω θα ριξω με φυσοκαλαμο…ετσι για ναχει ενδιαφερον ο αγωνας γιατι με αυτογεμες Beretta (βλεπε χαλκοσωληνα ) εσεις  μονο ετσι θα μπορεσετε να κανετε κατι για ναρθετε ΔΕΥΤΕΡΟΙ  

    Οσον αφορα το τρομο που θα μας πιασει…. ΤΡΕΜΟΥΛΟ Θα μας πιασει απο τα γελια με το που θα δουμε τα αυτογεμη BERETTA σας…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #41941

    Βασιλάκη, χαλκοσωλήνες είναι οι κάννες της Benelli σου και μάλιστα με ρίγα κολλημένη με καλάι.

    Κωστακη

    Αν δεν κανω Λαθος η Benelli δεν βγαζει οπλα με περα της μιας καννης…

    Κατι τετοια οπλα βγαζει η BEREΤΤΑ Μαλλον αυτη ειχες κατα νου οταν εγραφες τα ανωτερω

    Αγόρασα σήμερα μια καταπληκτική σε ποιότητα και εμφάνιση θήκη μεταφοράς αυτογεμούς, ώστε στις αλλαγές κυνηγότοπου να μην χρειάζεται να λύνω και να δένω την καραμπίνα μου κατα την μεταφορά με το αυτοκίνητο και να μην κουβαλάω την βαλίτσα με όλα όσα περιέχει. Φυσικά η θήκη είναι BERETTA.

    Πήρα επίσης ένα τσαντάκι μέσης, ιδανικό για τα καλοκαιρινά κυνήγια. Πέρα από τις πολλές θήκες , στην ζώνη του υπάρχουν 15 φυσιγγιοθήκες με ελαστική συγκράτιση για γρήγορο γέμισμα. Φυσικά το τσαντάκι είναι BERETTA.

    Ζαχαρώνω κι ένα jacket χωρίς μανίκια, πανέμορφο, άριστο σε ποιότητα ιδανικό για όσους δεν βολεύονται τα μπουφάν στο περπατητό. Φυσικά το jacket είναι BERETTA.

    Αναρωτιεμαι ομπρελλα ΒΕRETTA δεν πηρες????

    Καλα το καταστατημα της BERETTA τι επιγραφη εχει ΟΠΛΟΠΩΛΕΙΟ ή ΠΑΝΤΟ-ΚΑΦΕΝΟ-ΟΥΖΟ-ΜΕΖΕΔΟ ΠΩΛΕΙΟΝ  

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #336364

    Θα έπρεπε να γνωρίζεις οτι ακόμα και η Φεραρι βγάζει ομπρέλες.

    Και για να τελειώνουμε με το θέμα, Δηλώνω οτι δεν με πείσατε, δεν γουστάρω τα όπλα αδρανείας και δεν πρόκειται να αλλάξει με τίποτα αυτό.

    Ειδικά η crio είναι αποτυχημένο μοντέλο γι’ αυτό συνεχίζεται η διαφήμιση της στα περιοδικά μετά από τόσο καιρό.

    Έχω ξαναπεί οτι και αν δεν μείνω ευχαριστημένος από την 391, θα στραφώ στην 1187, ποτέ όμως σε Benelli.

    Προς το παρών αν και έχω ρίξει πάνω από 1000 φυσίγγια χωρίς να καθαρίσω ούτε μια φορά τις τρύπες και την βαλβίδα δεν είχα κανένα πρόβλημα.

    Εγώ τελείωσα με το θέμα αυτό.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/07/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    36
    TONY στις #41972

    ok kleidoste to gia na telionoume xaxaxaxaxaxa

    benelli kai pali benelli !!!!!Αντώνης.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #42012


    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 06 Ιούλιος 2004


    Ιάκωβε έπεσες διάνα, σήμερα πήρα τα δώρα μου απο την Ιταλία.

    Ο Μπεκατσόφτερος με τον Βασίλη θα παρουν απο μια νεα Beretta με κάννη Benelli  κι εγώ με τον KOSTASgr2000 από μια crio ειδικα βελτιομενη με κάννη Beretta.


    [/indent]

    ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ????????????????????

    ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ !!!!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1470
    kritsilis στις #42016

    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από ΙΑΚ στίς 08 Ιούλιος 2004



    [indent]Μνημόνιο: Αρχική αποστολή από kostask στίς 06 Ιούλιος 2004


    Ιάκωβε έπεσες διάνα, σήμερα πήρα τα δώρα μου απο την Ιταλία.

    Ο Μπεκατσόφτερος με τον Βασίλη θα παρουν απο μια νεα Beretta με κάννη Benelli  κι εγώ με τον KOSTASgr2000 από μια crio ειδικα βελτιομενη με κάννη Beretta.


    [/indent]

    ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ????????????????????

    ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ !!!!!!!!!!!!


    [/indent]

    Μόνο ΗΡΩΕΣ Ιάκωβε ??

    Ο Θοδωρής ο Τσάμης κανονικά θα πρέπει να μας δώσει ανθυγιεινό επιδομα για όλα όσα έχουμε διαβάσει και υπομένει από αυτή τη κόντρα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #42019

    FILE KOSTA MPOREIS SE PARAKALO NA MOU PEIS SE POIO PERIODIKO EXEIS DEI DIAFHMISH THS CRIO? AN NAI, PARE MOU KAI EMENA ENA TEYXOS APO AYTO GIATI EGO DEN EXO DEI SE KANENA MA KANENA PERIODIKO DIAFHMISH THS CRIO OUTE KAN STHN ARXH OTAN EIXE PROTOBGEI. TO MONO POU EXEI GINEI, EINAI 2 ANAFORES-AR8RA STHN BENELLI APO THN KYNHGESIA KAI KYNOFILIA.

    MALLON EXEIS MPERDEPSEI THN CENTRO ME THN CRIO……….

    APO THN ALLH, PRIN MERIKA XRONIA, TA PERIODIKA EIXAN DIAFHMISEIS THS URICA SYNEXOS. KAI TI ORAIO SYSTHMA POU EXEI H URICA KAI TI ORAIO DESIGN POU EXEI H URICA KAI KAI KAI……

    FILIKA PANTA,

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    2789
    kostask στις #336377

    Πρώτον δεν αγοράζεις τα κυνηγετικά περιοδικά κάθε μήνα, γιατι θα έβλεπες τις διαφημίσεις.

    Δεύτερον γιατί ασχολείσαι ακόμα με το θέμα :o)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley8.gif” width=17>

    Τρίτον γιατί παροτρίνεις τον κόσμο σε αγορές που μπορεί να μετανιώσει. ’σε τον καθένα να κάνει τις επιλογές του και περίμενε μια χρονιά ακόμα να δεις τι άλλο θα βγάλει η crio σου. :)] src=”http://www.e-artemis.gr/Forum/smileys/smiley15.gif” width=17>

    Τέταρτον γνωρίζω καλύτερα από εσένα την centro και μπορώ να την ξεχωρίσω από την crio.


    <SCRIPT language=javascript>postamble();

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    731
    basil01 στις #42040

    SAS VARETHIKA KAI ESAS KAI TIS BERETTA SAS….

     

    NA TIS XAI_OSASTE

    (sto keno balte oti gramma thelete)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #42043

    ΒΑΣΙΛΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ;;;;;

    ΕΚΑΝΕΣ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ…..ΚΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΥΝΗΓΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ;;;;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/10/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    785
    MPEKATSOFTEROS στις #42044

    META POU 8A EXEI KYNHGI 8A GINEI POLEMOS!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1369
    billbe στις #42045

    ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ Γ_ _ _ _ _ _ Ο ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΥΣΙΟ,ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!

    ΒΑΣΙΛΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 301 έως 315 (από 318 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων