Ταμα στην Αγια Παρασκευη

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 61 έως 69 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/03/2013
    Αρ. μηνυμάτων:
    1214
    Hunter21GR στις #431528

    <div id=»d4p-bbp-quote-25244″>Γεια σας με λενε Μιχάλη και ειμαι απο το Πολυκαστρο πριν 11χρονια γεννηθηκε ο γιος μου (το δευερο παιδι μου) προωρα στην 26 εβδομαδα. Το παιδι γεννηθηκε με πληθωρα προβληματων και ενα απο αυτα ηταν η αμφιβληστριοπαθεια λογο προωροτητας. Το παιδι κινδυνευε με ολικη τυφλοτητα. Καναμε επεμβαση στα ματακια του οταν ηταν κατι λιγοτερο απο ενα κιλο. Καναμε ταμα εγω και η γυναικα μου στην Αγια Παρασκευη και Αυτη βοηθησε να γινει ενα θαυμα και το παιδακι μας τωρα που τα γραφω αυτα να εχει μια φυσιολογικη οραση. Απο τοτε γιορταζω την γιορτη της οσο καμια αλλη γιορτη στην ζωη μου και προσπαθω να διαδωσω το καλο που μου εκανε σε ολο τον κοσμο. Σας καλω ολους λοιπον στην γιορτη που κανω καθε χρονο με σουβλες, ψητα και αλλα στην αυλη του σπιτιου μας στο Πολυκαστρο στης 26 ιουλιου μετα της 20.00. Θα χαρουμε να σας εχουμε κοντα μας στην μεγαλυτερη γιορτη της ζωης μας. Με τιμη Μιχαλης </div>

    φιλε μιχαλη να εισαι παντα καλα και με υγεια για ολη την οικογενεια για να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!

    η θρησκεια μας ειναι η πιο ζωντανη θρησκεια στον κοσμο με παραδειγματα ζωντανα σαν αυτο του μιχαλη και πολλα αλλα !!!!! 

    μιχαλη για φετος δεν μπορω να ερθω στην αυλη σου να γιορτασουμε  αλλα ισως του χρονου να οργανωθω καλυτερα τωρα που εμαθα για το ταμα σουWink καλα να περνατε……..


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #431533

    Kαλα να περασετε ρε μαικ,και να ειστε ολοι καλα να το κανετε καθε χρονο το γλεντι

    δωσε φιλια στα παιδια,μανο ,φωντα και στα παιδακια σου απο εμενα

    και μην μου ταισεις πολυ τον μανο γιατι εμαθα οτι πηρε κατι κιλακια τωρα τελευταια

     

     

    ΥΣ

    το σκ ειχα παει στο χωριο με ενα φιλικο ζευγαρι και το παιδακι τους,κυνηγαμε παρεα με το παλικαρι

    μου λενε οτι προσπαθουμε καιρο να πιασουμε παιδι αλλα δεν,,ελα ρε του λεω δεν ειναι τιποτα αυτο

    θα παμε αυριο στο μοναστιρη τις παναγιας στον προυσο θα πας στην εικονα και θα ζητησεις

    να πιασει παιδι η γυναικα σου, ευκολο πραγμα,αρκη να το ζητας με πιστη και απο την καρδια σου

    και θα γινει στανταρ,,τελικα πηγαμε και το ζητησανε απο την παναγια και οι δυο

    ειμαι σιγουρος οτι η κυρα του  θα πιασει το παιδακι που θελουν,το παιζω και στο στοιχημα 4 προς ενα 1 αμα λαχη

    θαυματα γινοντε καθε μερα,,απλα ο κοσμος δεν πιστευει,δεν βλεπει, και δεν ζητα

     

     

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2153
    aldo στις #431537

    Να είστε γεροί οικογενειακώς  και ο πιτσιρικάς να ομορφαίνει κάθε χρόνο πιο πολύ απ τον μπαμπά του!

    …και με μέτρο τις πανσέτες γιατί δε σε βλέπω να το τεντώνεις το τόξο Laughing

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    929
    geo-benelli στις #431540

    <div id=»d4p-bbp-quote-25244″>Γεια σας με λενε Μιχάλη και ειμαι απο το Πολυκαστρο πριν 11χρονια γεννηθηκε ο γιος μου (το δευερο παιδι μου) προωρα στην 26 εβδομαδα. Το παιδι γεννηθηκε με πληθωρα προβληματων και ενα απο αυτα ηταν η αμφιβληστριοπαθεια λογο προωροτητας. Το παιδι κινδυνευε με ολικη τυφλοτητα. Καναμε επεμβαση στα ματακια του οταν ηταν κατι λιγοτερο απο ενα κιλο. Καναμε ταμα εγω και η γυναικα μου στην Αγια Παρασκευη και Αυτη βοηθησε να γινει ενα θαυμα και το παιδακι μας τωρα που τα γραφω αυτα να εχει μια φυσιολογικη οραση. Απο τοτε γιορταζω την γιορτη της οσο καμια αλλη γιορτη στην ζωη μου και προσπαθω να διαδωσω το καλο που μου εκανε σε ολο τον κοσμο. Σας καλω ολους λοιπον στην γιορτη που κανω καθε χρονο με σουβλες, ψητα και αλλα στην αυλη του σπιτιου μας στο Πολυκαστρο στης 26 ιουλιου μετα της 20.00. Θα χαρουμε να σας εχουμε κοντα μας στην μεγαλυτερη γιορτη της ζωης μας. Με τιμη Μιχαλης </div>

    μιχαλη οτι και να πει κανεις ειναι λιγο!!

    ειναι καποια πραγματα μερικες φορες που δεν μπορεις να δωσεις απαντηση….απλα πιστευης!!!!

    να τον χαιρεσε τον μικρο και να την γιορταζεις παντα αυτη την μερα…………..οπως ξερουμε εμεις οι ΕΛΛΗΝΕΣ !!!!!

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #431542

    Μπράβο φιλε… Να είστε πάντα καλά….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #431544

    να είστε καλά χαρούμενοι και δυνατοί 🙂

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1868
    Chris-Kaz στις #431577

    Μιχάλη να είστε όλοι καλά με υγεία και πίστη!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #431790

    Να είστε πάντα γεροί και δυνατοί να γιορτάζετε την χαρά σας!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #435209

    Ο Στελαρας λοιπόν είναι ένας παίδαρος κάτσε καλά . το σίγουρο είναι ότι θα γίνει πιο όμορφος από τον πάτερα του και μάλλον και πιο μαγκάκι .

    όσο για φέτος φάγαμε ήπιαμε (εγώ κάτι παραπάνω μιας και οδηγούσε ο Φώντας ) και τιμήσαμε την Αγιά Παρασκευή .

    το ότι έχω πάρει κάτι κιλά είναι ανυπόστατες φήμες . μόλις αρχίσει η μπεκάτσα θα χάσω και άλλα. αφού περπατώντας θα χάνω καμιά 2000 θερμίδες και μετά στην καλύβα αγώνας δρόμου με τον Μιχάλη ποιος θα πάρει τις πιο πολλές .

Επισκόπηση 9 δημοσιεύσεων - 61 έως 69 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων