Baikal Club

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Baikal

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    183
    gcreator στις #188859

    Παίδες καλώς ήρθα και εγώ στο club….
    Εγινα και εγώ μπαικαλάκιας μιας κ απέκτησα σε πολύ καλή τιμη το ij27(3 χρόνων σε αριστη-καινούργια κατάσταση ) ενός φίλου!

    Χθες κιόλας το μάτωσα με την πρώτη τουφεκιά σε έναν κότσυφα!

    Μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε .
    Αν και το είχα ξαναδοκιμάσει ,ειχα ριξει πολύ λίγες όμως τουφεκιές και δεν ειχα βγάλει αρκετά συμπεράσματα! Χθες όμως του έδωσα και κατάλαβε….ειχε και καλο περασματακι απο τσιχλοκοτσύφια και το ευχαριστήθηκα….


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #264223

    Παίδες καλώς ήρθα και εγώ στο club….
    Εγινα και εγώ μπαικαλάκιας μιας κ απέκτησα σε πολύ καλή τιμη το ij27(3 χρόνων σε αριστη-καινούργια κατάσταση ) ενός φίλου!

    Χθες κιόλας το μάτωσα με την πρώτη τουφεκιά σε έναν κότσυφα!

    Μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε .
    Αν και το είχα ξαναδοκιμάσει ,ειχα ριξει πολύ λίγες όμως τουφεκιές και δεν ειχα βγάλει αρκετά συμπεράσματα! Χθες όμως του έδωσα και κατάλαβε….ειχε και καλο περασματακι απο τσιχλοκοτσύφια και το ευχαριστήθηκα….

    ΚΑΛΟΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ CLUB ΕΧΕΙς ΕΝΑ ΟΠΛΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΥΝΗΓΙΑ ΑΠΟ ΤΣΙΧΛΟΠΟΥΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΑΓΡΙΟΓΟΥΡΟΥΝΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #188992

    Τελικα εγινα κατοχος ενος Baikal Mp43 δισκανδαλο απλοι εξολκις με 350 ευρω,πρεπει να του παρω ενα αλλο πελμα καλυτερο

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #263741

    Τελικα εγινα κατοχος ενος Baikal Mp43 δισκανδαλο απλοι εξολκις με 350 ευρω,πρεπει να του παρω ενα αλλο πελμα καλυτερο

    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ
    ΕΧΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ. ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΓΑΖΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΤΟΥΦΕΚΙΕΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙς ΤΑ ΠΑΝΤΑ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/11/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    141
    andreas.d στις #189059

    εχθες ειχα παει για τσιχλες(αρκετα πουλια) αλλα πολλες εμπλοκες, εχω μια baikal mp-153 supermagnum και εκτος οτι με εχει μουρλανει στις εμπλοκες εχθες καποια στιγμη την ωρα που ειχε κανει εμπλοκη παω να τραβηξω το κλειστρο και πηγαινε με το ζορι πισω, και ειδα οτι ειχε παρει ενα σκαγη πεσα στον οδηγο που εχει η βαση για να πηγαινει το κλειστρο μπρος πισω και κολαγε? απο τα πολλα το εβγαλα αλλα οι εμπλοκες συνεχιστηκαν οπως και πριν.
    αυτο που με απασχολη ειναι πως βρεθηκε το σκαγη εκει?? σας εχει ξανα τυχη τετοια περιπτωση?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    323
    DimiX στις #263550

    εχθες ειχα παει για τσιχλες(αρκετα πουλια) αλλα πολλες εμπλοκες, εχω μια baikal mp-153 supermagnum και εκτος οτι με εχει μουρλανει στις εμπλοκες εχθες καποια στιγμη την ωρα που ειχε κανει εμπλοκη παω να τραβηξω το κλειστρο και πηγαινε με το ζορι πισω, και ειδα οτι ειχε παρει ενα σκαγη πεσα στον οδηγο που εχει η βαση για να πηγαινει το κλειστρο μπρος πισω και κολαγε? απο τα πολλα το εβγαλα αλλα οι εμπλοκες συνεχιστηκαν οπως και πριν.
    αυτο που με απασχολη ειναι πως βρεθηκε το σκαγη εκει?? σας εχει ξανα τυχη τετοια περιπτωση?

    Καλησπερα!
    Πριν 1 χρονο ειχα κι εγω ενα παρομοιο περιστατικο. Αυτο που ειχε γινει ηταν πως εβαλα με μεγαλυτερη δυναμη 1 φυσιγγι στην αποθηκη, το μπροστινο απο αυτο φυσιγγι με την πιεση χτυπησε στον μειωτηρα φυσιγγιων στην αποθηκη με αποτελεσμα να ανοιξει λιγο το αστεροειδες ρελαρισμα που εχει μπροστα και να βρεθουν σκαγια μεσα στο οπλο. Ευτυχως το καταλαβα νωρις (εκανε εμπλοκη το κλειστρο) και σταματησα το κυνηγι, επεστρεψα σπιτι, καθαρισα το οπλο απο ολα τα σκαγια, ειχαν παει παντου, σκανδαλη, αποθηκη…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #263420

    εχθες ειχα παει για τσιχλες(αρκετα πουλια) αλλα πολλες εμπλοκες, εχω μια baikal mp-153 supermagnum και εκτος οτι με εχει μουρλανει στις εμπλοκες εχθες καποια στιγμη την ωρα που ειχε κανει εμπλοκη παω να τραβηξω το κλειστρο και πηγαινε με το ζορι πισω, και ειδα οτι ειχε παρει ενα σκαγη πεσα στον οδηγο που εχει η βαση για να πηγαινει το κλειστρο μπρος πισω και κολαγε? απο τα πολλα το εβγαλα αλλα οι εμπλοκες συνεχιστηκαν οπως και πριν.
    αυτο που με απασχολη ειναι πως βρεθηκε το σκαγη εκει?? σας εχει ξανα τυχη τετοια περιπτωση?

    στην SUPER MAGNUM ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΦΥΣΙΓΓΙΑ ΑΠΟ 33gr KAI ΠΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ΤΙς ΕΜΠΛΟΚΕΣ
    ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙς ΤΣΙΧΛΕΣ ΜΕΡΙΚΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΩΤΕΙΝΩ ΕΙΝΑΙ (ΠΥΡΚΑΛ ARTEMIS,ROTTWEIL ,C7 SUPER,K.A.)
    EΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΙΔΙΟ ΟΠΛΟ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΤΗ ΓΟΥΡΟΥΝΟΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΚΥΝΗΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΚΑΤΟΧΟΥ.ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΡ-153 SUPER MAGNUM

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #262968

    εχθες ειχα παει για τσιχλες(αρκετα πουλια) αλλα πολλες εμπλοκες, εχω μια baikal mp-153 supermagnum και εκτος οτι με εχει μουρλανει στις εμπλοκες εχθες καποια στιγμη την ωρα που ειχε κανει εμπλοκη παω να τραβηξω το κλειστρο και πηγαινε με το ζορι πισω, και ειδα οτι ειχε παρει ενα σκαγη πεσα στον οδηγο που εχει η βαση για να πηγαινει το κλειστρο μπρος πισω και κολαγε? απο τα πολλα το εβγαλα αλλα οι εμπλοκες συνεχιστηκαν οπως και πριν.
    αυτο που με απασχολη ειναι πως βρεθηκε το σκαγη εκει?? σας εχει ξανα τυχη τετοια περιπτωση?

    ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΠΑΝΕ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΙΚΑΛ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΙΚΑΛ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #262781

    ΤΑ ΠΥΡΚΑΛ ΠΑΝΕ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΙΚΑΛ ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΝΟΥΝ ΠΟΛΗ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΙΚΑΛ

    συμφωνω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/09/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    183
    gcreator στις #189401

    Τι προτείνετε για φάσα σε Baikal mp27 με 18,4 αυλούς?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #262765

    Τι προτείνετε για φάσα σε Baikal mp27 με 18,4 αυλούς?

    3Α νούμερο 6

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #189403

    Η ίδια ερώτηση είχε γίνει και από άλλο μέλος. Κοίταγα το baikal το πλαγιόκαννο και το έχω βρει από 330 ευρώ έως 450+, μιλάω πάντα για το ίδιο ακριβώς μοντέλο.

    Σε ένα τόσο φτηνό όπλο δεν δικαιολογείται τέτοια διαφορά τιμής η οποία μπορεί να προκύψει από καλύτερη συμφωνία. Γιατί συμβαίνει αυτό?

    Υπάρχει και δεύτερος εισαγωγέας, εκτός από τον Κύργια ή υπάρχει διαφορά ποιότητας?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    dimitris70 στις #189407

    Εγω πηγα σε δυο μαγαζια εδω στο Ηρακλειο που ψωνιζουν και οι δυο απο του Κυργια ο ενας μου ειπε να προσεχω και πως γινετε παραεισαγωγη και ποιο χαμηλη ποιοτητα αυτος μου ειπε 450 ευρω και επρεπε να το ζητηση να το φερουν,και ο αλλος μου ειπε 350 ευρω αλλα ειχε ολα τα βαικαλ στο μαγαζι αρα ειχε κανει αγορα σε χαμηλη τιμη,οταν των ρωτησα για την ποιοτητα μου ειπε πως ολα ειναι ειδια ασχετως ποιος κανει την εισαγωγη

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/10/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    455
    gun7171 στις #262709

    Η ίδια ερώτηση είχε γίνει και από άλλο μέλος. Κοίταγα το baikal το πλαγιόκαννο και το έχω βρει από 330 ευρώ έως 450+, μιλάω πάντα για το ίδιο ακριβώς μοντέλο.

    Σε ένα τόσο φτηνό όπλο δεν δικαιολογείται τέτοια διαφορά τιμής η οποία μπορεί να προκύψει από καλύτερη συμφωνία. Γιατί συμβαίνει αυτό?

    Υπάρχει και δεύτερος εισαγωγέας, εκτός από τον Κύργια ή υπάρχει διαφορά ποιότητας?

    ΚΑΝΟΥΝ ΠΟΛΟΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΜΠΑΙΚΑΛ Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ,330 ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΜΟΝΤΕΛΟ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1526
    ΒΙΚΤΩΡΟΣ στις #262708

    Εγω πηγα σε δυο μαγαζια εδω στο Ηρακλειο που ψωνιζουν και οι δυο απο του Κυργια ο ενας μου ειπε να προσεχω και πως γινετε παραεισαγωγη και ποιο χαμηλη ποιοτητα αυτος μου ειπε 450 ευρω και επρεπε να το ζητηση να το φερουν,και ο αλλος μου ειπε 350 ευρω αλλα ειχε ολα τα βαικαλ στο μαγαζι αρα ειχε κανει αγορα σε χαμηλη τιμη,οταν των ρωτησα για την ποιοτητα μου ειπε πως ολα ειναι ειδια ασχετως ποιος κανει την εισαγωγη

    Η ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ…(ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ?) ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΜΠΟΡΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΜΕ ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΚ ΟΠΛΑ.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 286 έως 300 (από 1,043 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων