ΝΕΟ ΚΥΝΗΓΙΤΙΚΟ DVD

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 108 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #280373

    λιγο ρε, οχι πολυ :angry: :angry: :angry:


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    237
    opterarxos στις #182575

    Σήμερα είδα το DVD του Πέτρου με την μπεκάτσα!!!
    Ωραίο, αντόπισα ένα "τυπογραφικό" λαθάκι(όχι κάτι σοβαρό)
    γράφει στις ημερομηνίες 2011 π.χ. 10 Νοεμβρίου 2011 αντί για 2010 που είναι για την περσινή χρονιά.
    Έχω και μια απορία για έναν από τους συμμετέχοντες και αν γίνεται ας μου την λύσει όποιος ξέρει.
    Ο πρόεδρος του ομίλου κούτσχααρ γιατί κυνηγάει με αγγλικά Σεττερ και όχι με σκύλο του ομίλου που
    είναι πρόεδρος;;;;; και σε παλαιότερη ταινία που συμμετείχε πάλι με σεττερ ήταν!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279273

    Έχω και μια απορία για έναν από τους συμμετέχοντες και αν γίνεται ας μου την λύσει όποιος ξέρει.
    Ο πρόεδρος του ομίλου κούτσχααρ γιατί κυνηγάει με αγγλικά Σεττερ και όχι με σκύλο του ομίλου που
    είναι πρόεδρος;;;;; και σε παλαιότερη ταινία που συμμετείχε πάλι με σεττερ ήταν!!!!!!

    Eλα μου ντε αυτο λεω και εγω ρε φιλε,,τοσα κουρτσχααρ εχει και δεν γυρισε ενα μια σκηνη να δουμε τα σκυλια του;
    ειναι σαν να μας λεει οτι εχει κοκονια κουρτσχααρ και παει για μπεκατσα με τα σετερ,,γιατι εγω δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο
    οχι τιποτα αλλο αλλα ειναι κριμα για την φυλη την οποια αντιπροσωπευει αυτος ο ανθρωπος
    ντροπη του να ειναι προεδρος και να κυνηγα με αλλη φυλη σκυλου σε ταινια,,αμα δεν του αρεσουν τα κουρτσχααρ να γινει
    προεδρος καποιου αλλου ομιλου,,αυτο το πραγμα μονο στην ελλαδα θα μπορουσε να γινει,,αν ηταν καπου στο εξωτερικο
    θα του ριχνανε τα μελη του συλογου του ντοματες

    ΥΣ
    πετρο αμα κανεις αυτη την ταινια για το κουρτσχααρ και δεν μπορεις να βρεις κανα σκυλι τις προκοπης παρε τηλεφωνο
    γιατι αμα περιμενουμε τους κυνηγοπατερες που ασχολουντε με την φυλη και γυριζουν ταινιες με σετερ παμε χαμενοι
    αντε να δουμε καμια ταινια με μπεκατσα με ειπηρωτικα σκυλια γιατι ολο σετερ και ποιντερ βλεπουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    663
    RIOTDORO στις #182581

    ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΩΡΑΙΑ DVD ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΤΙΜΗ.ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑ!!!!!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #279258

    Σήμερα είδα το DVD του Πέτρου με την μπεκάτσα!!!
    Ωραίο, αντόπισα ένα "τυπογραφικό" λαθάκι(όχι κάτι σοβαρό)
    γράφει στις ημερομηνίες 2011 π.χ. 10 Νοεμβρίου 2011 αντί για 2010 που είναι για την περσινή χρονιά.
    Έχω και μια απορία για έναν από τους συμμετέχοντες και αν γίνεται ας μου την λύσει όποιος ξέρει.
    Ο πρόεδρος του ομίλου κούτσχααρ γιατί κυνηγάει με αγγλικά Σεττερ και όχι με σκύλο του ομίλου που
    είναι πρόεδρος;;;;; και σε παλαιότερη ταινία που συμμετείχε πάλι με σεττερ ήταν!!!!!!

    O Nιανιος εχει και κουρτσχαρ ποιοτητας τα οποια κυνηγαει στην μπεκατσα και εχουνε γυρισει και σκηνες με κουρτσχαρ αλλα ο Πετρος θελει να τα βαλει σε ταινια που θα εχει τετοια σκυλια ,

    υγ.αλλα οπως και να το κανεις τα setter στην μπεκατσα ειναι ετη φωτος μπροστα χαχαχαχαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #182603

    Σημερα ειδα την ταινια για δευτερη φορα και την εμπεδωσα καλυτερα απο την πρωτη φορα και περασα την ωρα μου ευχαριστα.Λιγο δεν μου αρεσε το κυνηγι σε πολυ πυκνο επειδη εμενα δεν μου αρεσουν τα πυκνα με τιποτα.Ολο σε ανοιχτα καθομαι για τσιχλα ,αμα δω μερος με δεντρα γυρω γυρω και δεν εχω αριστη ορατοτητα παθαινω ενα πραγμα αλλο να λεω.Κατα τα αλλα ειχε ωραιες φασεις και σκοτωματα,γενικα αξιζε το 2μισαευρο που εδωσα,αλλωστε τι να διαβασουμε τα ιδια και τα ιδια ,οι περισσοτεροι για τις ταινιες παιρνουμε τα περιοδικα η λεω ψεμματα ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279245

    O Nιανιος εχει και κουρτσχαρ ποιοτητας τα οποια κυνηγαει στην μπεκατσα και εχουνε γυρισει και σκηνες με κουρτσχαρ αλλα ο Πετρος θελει να τα βαλει σε ταινια που θα εχει τετοια σκυλια ,

    υγ.αλλα οπως και να το κανεις τα setter στην μπεκατσα ειναι ετη φωτος μπροστα χαχαχαχαχαχα

    φιλε εγω αμα ημουν προεδρος στον ομιλο κουρτσχααρ απλα δεν θα ειχα αλλη ρατσα σκυλου στο κουμασι μου
    τωρα ειναι σαν να μου λες οτι ο προεδρος του ποιντερ και σετερ κλαμπ θα γυρνουσε κασετα μπεκατσα με κουρτσχααρ :huh:
    και το ξαναλεω αυτα μονο στην ελλαδα γινοντε φιλε,,προεδρος ενος ομιλου σημαινει οτι εχεις δωθη ολοκληρωτικα στην ρατσα που αντιπροσωπευεις
    απλα μονο αυτο και τιποτα αλλο

    Aμα ερθω επανω και κανουμε κανα γερμανικο team με τον μιχαλη θα δειτε ποσα ετη φωτος απεχουν τα κουρτσχααρ με τα σετερ στην μπεκατσα :lol:
    θα πιανουμε το οριο σας σε μιαμιση ωριτσα χαλαραααααααα,, και μετα θα πηγενουμε για τσιπουρα:blink:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #279177

    Λιακο το δικο μου εχει μουσια , δεν ειναι κουρτσχααρ :unsure: ;) :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #182618

    παντος συμφωνω με την αποψη οτι ο προεδρος του συλογου θα πρεπει να ειναι ο πρωτος διδαξας!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    03/04/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    312
    CHRISB στις #279170

    Λιακο το δικο μου εχει μουσια , δεν ειναι κουρτσχααρ :unsure: ;) :P

    Στο τηλέφωνο μου είπες ότι το είχες πάει για ξούρισμα,δεν του τα πήρες κόντρα και ξαναβγήκανε????

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1288
    PRINCE στις #279153

    φιλε εγω αμα ημουν προεδρος στον ομιλο κουρτσχααρ απλα δεν θα ειχα αλλη ρατσα σκυλου στο κουμασι μου
    τωρα ειναι σαν να μου λες οτι ο προεδρος του ποιντερ και σετερ κλαμπ θα γυρνουσε κασετα μπεκατσα με κουρτσχααρ ;)
    και το ξαναλεω αυτα μονο στην ελλαδα γινοντε φιλε,,προεδρος ενος ομιλου σημαινει οτι εχεις δωθη ολοκληρωτικα στην ρατσα που αντιπροσωπευεις
    απλα μονο αυτο και τιποτα αλλο

    Aμα ερθω επανω και κανουμε κανα γερμανικο team με τον μιχαλη θα δειτε ποσα ετη φωτος απεχουν τα κουρτσχααρ με τα σετερ στην μπεκατσα :P
    θα πιανουμε το οριο σας σε μιαμιση ωριτσα χαλαραααααααα,, και μετα θα πηγενουμε για τσιπουρα:unsure:

    Συμφωνω απολυτα οτι ο προεδρος θα πρεπει να κυνηγαει μονο με κουρτσχαρ.και οχι μονο προεδρος αλλα και διεθνης κριτης εεεεεε.

    το καλυτερο του σκυλι ειναι εκεινο το σεττερ με το μεγαλο μπαλομα το μαυρο ο λοι .

    αφου το καλητερο του ειναι ενα σεττερ οποτε καταλαβαινετε σε τι εκτιμηση τα εχει τα γερμανικα κουρτσχαρα και τα αλλα τα μουσατα του φιλου μου του Μιχαλη.

    και που εισαι Λιακο το οριο τα πιανουμε με τα σεττερ και με ενα παλιο επανιελ του Μιχαλη μωλις κατεβουμε απο το αμαξι καμια φορα . αν εχεις αμφιβολια ρωτα τον φιλο μας τον Βασιλη .(Βασιλη παρε το σαντρικό αγκαλια και τρεχααααααααα)

    και που εισαι ελα εσυ πανω και μια χαρα θα περασουμε χεχεχε

    υγ.στα στιπουρα να ξερεις το οριο υπαρχει αλλα ειναι μεγαλο χαχαχα

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/01/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    803
    camelg4 στις #279149

    Λιακο αστον να λεει απο τα περσινα πουλια που πηρε το 66% το πηρε με το dratxaar :unsure: ;) :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279138

    Λιακο το δικο μου εχει μουσια , δεν ειναι κουρτσχααρ :unsure: ;) :P

    Ειπα οτι θα κανουμε γερμανικο team βρε,,το ξερω οτι εχει μουσια ο σκυλος σου,,γαμω την κριση μου μεσα, αμα θα μπορεσω θα ερθω να δουνε
    και τι ειναι το κουρτσχααρ στην μπεκατσα,,και δεν εχουμε εδρα και τετοια, εμεις ειμαστε τσιγκανοι κυνηγαμε παντου και παντα
    σε ολα τα τερεν, με ειδικοτητα στο πυκνο

    Λιακο αστον να λεει απο τα περσινα πουλια που πηρε το 66% το πηρε με το dratxaar :) :) :lol:

    Και λεει και κακα λογια μετα ε; ωραιους φιλους εχεις :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3659
    louis στις #279135

    Συμφωνω απολυτα οτι ο προεδρος θα πρεπει να κυνηγαει μονο με κουρτσχαρ.και οχι μονο προεδρος αλλα και διεθνης κριτης εεεεεε.

    το καλυτερο του σκυλι ειναι εκεινο το σεττερ με το μεγαλο μπαλομα το μαυρο ο λοι .

    αφου το καλητερο του ειναι ενα σεττερ οποτε καταλαβαινετε σε τι εκτιμηση τα εχει τα γερμανικα κουρτσχαρα και τα αλλα τα μουσατα του φιλου μου του Μιχαλη.

    και που εισαι Λιακο το οριο τα πιανουμε με τα σεττερ και με ενα παλιο επανιελ του Μιχαλη μωλις κατεβουμε απο το αμαξι καμια φορα . αν εχεις αμφιβολια ρωτα τον φιλο μας τον Βασιλη .(Βασιλη παρε το σαντρικό αγκαλια και τρεχααααααααα)

    και που εισαι ελα εσυ πανω και μια χαρα θα περασουμε χεχεχε

    υγ.στα στιπουρα να ξερεις το οριο υπαρχει αλλα ειναι μεγαλο χαχαχα

    Το σαντρικοτση φιλε [σταλα το λεω εγω] ειχε καλο δασκαλο και θα κανει τα πυκνα ακω κατω φετος,και τις μπεκατσες να τρεχουν να κρυφτουν
    εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στην μικρη,,οτι θα γινει πολυ καλο σκυλι [για το μποι του :unsure: να πειραζω και τον βασιλη λιγο ]

    Το οριο εγω θα το πιανω μεσα απο το αμαξι πριν ακομα βγω εξω………..θα εχω μαζι 3 μπεκατσες απο την προηγουμενη μερα :P

    Αμα ερθω πανω καλα θα περασουμε σιγουρα,,αλλα καθε μερα θα βαραω 3 πουλια να το ξερεις,,και θα μου λετε να πηγενω σε αυτα
    που ειναι μερες εκει και σας ταλαιπωρουν,,,για να μην τα βαραω γρηγορα να καθομαστε και λιγη ωρα στο βουνο,,αλλιως αυτα που δεχοντε
    σε 1 ωρα πηρα 3 πουλια και παω για τσιπουρο λεμε,,και μου ειπε ο βασιλης οτι εχεις κατι πυκνουρες εκει που δεν τις πολυ κυνηγας
    αλλα εχουν πουλια μεσα,,εκει θελω να με πατε να με αφησετε 4-5 ωρες και μετα να με μαζεψετε,,μην φοβασε στο οριο θα ειμαι ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/11/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    371
    petrosmousoulis στις #199424

    ΝΕΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ DVD ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2012
    ΣΤΗΝ ΕΚΘΕΣΗ NATEX – ΣΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ή ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ στο http://www.kinigivideo.gr

    ΔΕΙΤΕ ΣΚΗΝΕΣ

    ΜΠΕΚΑΤΣΟΣΚΥΛΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ 2012 http://www.youtube.com/watch?v=xhB0c00ACdA

    ΚΥΝΗΓΙ ΟΡΕΙΝΗΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ http://www.youtube.com/watch?v=y0bv4U4UG2k

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΕΚΘΕΣΗ ΝΑΤΕΧ ΚΑΙ ΘΑ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ 106, ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ,ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΤΛ

    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    Π.ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 108 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων