ΚΑΤΑΓΕΛΙΑ ΣΕ ΚΥΝΗΓΟ

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    73
    gtsolakis στις #164307

    http://www.facebook.com/home.php#!/pho…100000589877090


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    30
    silentmover στις #323870

    Βλαχαδερά ρε φίλε. Έχει γεμίσει η χώρα. Δεν υπάρχουν πολλοί επαγγελματίες ούτε στο κυνήγι. Κατάρα έχει αυτή η χώρα με τους βλαχοαπαίδευτους

    Φίλε, χρόνια πολλά και καλή χρονιά, είμαι σύμφωνος με όλα όσα λές αλλά σταμάτα να αποκαλείς βλαχαδερά τους αλήτες. Εγώ είμαι "βλαχαδερό" και πολύ περήφανος γι αυτό, εσύ δεν ξέρω τι καταγωγή έχεις αλλά προσβάλλεις εμένα και πιθανόν άλλους βλάχους εδώ μέσα. Παρακολουθώ τα ποσταρίσματα σου λόγω κοινής αγάπης στους Metallica και είμαι σίγουρος οτι δεν το λές έτσι αλλά ρε φίλε βάλε μια άλλη λέξη γι αυτούς.
    Πάντα με καλή διάθεση και χωρίς παρεξήγηση.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/09/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    650
    Reload στις #323842

    Φίλε, χρόνια πολλά και καλή χρονιά, είμαι σύμφωνος με όλα όσα λές αλλά σταμάτα να αποκαλείς βλαχαδερά τους αλήτες. Εγώ είμαι "βλαχαδερό" και πολύ περήφανος γι αυτό, εσύ δεν ξέρω τι καταγωγή έχεις αλλά προσβάλλεις εμένα και πιθανόν άλλους βλάχους εδώ μέσα. Παρακολουθώ τα ποσταρίσματα σου λόγω κοινής αγάπης στους Metallica και είμαι σίγουρος οτι δεν το λές έτσι αλλά ρε φίλε βάλε μια άλλη λέξη γι αυτούς.
    Πάντα με καλή διάθεση και χωρίς παρεξήγηση.

    Καλή χρονιά ρε φίλε

    αλλά που το θυμήθηκες αυτό?

    μην επαναφέρεις ειπωμένα προ τριμήνου θέματα

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    25/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    7067
    Ανώνυμος στις #323831

    Φίλε, χρόνια πολλά και καλή χρονιά, είμαι σύμφωνος με όλα όσα λές αλλά σταμάτα να αποκαλείς βλαχαδερά τους αλήτες. Εγώ είμαι "βλαχαδερό" και πολύ περήφανος γι αυτό, εσύ δεν ξέρω τι καταγωγή έχεις αλλά προσβάλλεις εμένα και πιθανόν άλλους βλάχους εδώ μέσα. Παρακολουθώ τα ποσταρίσματα σου λόγω κοινής αγάπης στους Metallica και είμαι σίγουρος οτι δεν το λές έτσι αλλά ρε φίλε βάλε μια άλλη λέξη γι αυτούς.
    Πάντα με καλή διάθεση και χωρίς παρεξήγηση.

    Φιλαράκι εγω είμαι Αθηναίος αλλά απο τον καιρό που θυμάμαι αισθάνομαι ¨"βλαχαδερό" για να μην σου πω ότι ζηλεύω και τους γνήσιους "βλαχαδερούς".Κάποια στιγμή θα την κάνω απο το τρελάδικο που ζω και θα πάω πρός τους βλάχους.
    Ο δημήτρης ο (reload) το εννοούσε διαφορετικά εγω πάντως έτσι το κατάλαβα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #323782
    [font=”Georgia”]….σου χει λάχει σου χει λάχει
    να σε κυνηγάν οι βλάχοι;….. :D :P :D
    [/font]
    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/01/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    406
    Tasos75 στις #164474

    Μόλις γύρισα από Γκιούραντα. Έχετε δει κάτι DVD των Lugari με παπιοκυνήγια όπου τα παπιά μαζεύνται σαν τις μύγες μόλις αρχίζει και παίζει το κασετόφωνο; Το ίδιο γινόταν σήμερα 100 μέτρα μπροστά μου από τις 7 παρά που μπήκα στα νερά μέχρι την ώρα που βγήκα για να πάω στο αυτοκίνητο και να τηλεφωνήσω στον κυν σύλλογο Φερρών. Το μενού διέθεται πλούσιο ρεπερτόριο, από πρασινοκεφαλάδες, σφυριχτάρια, κάτι άλλους περίεργους ήχους, μέχρι και χήνες βάλανε οι πούστηδες μόλις πέρασε ένα κοπάδι από κοντά τους. Σκεφτείτε, δύο άτομα με κασετόφωνο στη διαπασών, πρωινιάτικα, με άλλο κόσμο δίπλα να προσπαθεί να κυνηγήσει φυσικά χωρίς καμία τύχη αφού μάζευαν ότι και αν περνούσε από πάνω τους και να ουρλιάζει ο ένας στον άλλο "έρχεται!!!" "το πήρες;" γιατί δεν έριξες ρε μαλάκα;" και άλλα τέτοια λες και κυνηγούσαν στην ιδιωτική τους ρεζέρβα. ΕΛΕΟΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    754
    ΚΑΚΟΣ ΛΥΚΟΣ στις #323732

    Μόλις γύρισα από Γκιούραντα. Έχετε δει κάτι DVD των Lugari με παπιοκυνήγια όπου τα παπιά μαζεύνται σαν τις μύγες μόλις αρχίζει και παίζει το κασετόφωνο; Το ίδιο γινόταν σήμερα 100 μέτρα μπροστά μου από τις 7 παρά που μπήκα στα νερά μέχρι την ώρα που βγήκα για να πάω στο αυτοκίνητο και να τηλεφωνήσω στον κυν σύλλογο Φερρών. Το μενού διέθεται πλούσιο ρεπερτόριο, από πρασινοκεφαλάδες, σφυριχτάρια, κάτι άλλους περίεργους ήχους, μέχρι και χήνες βάλανε οι πούστηδες μόλις πέρασε ένα κοπάδι από κοντά τους. Σκεφτείτε, δύο άτομα με κασετόφωνο στη διαπασών, πρωινιάτικα, με άλλο κόσμο δίπλα να προσπαθεί να κυνηγήσει φυσικά χωρίς καμία τύχη αφού μάζευαν ότι και αν περνούσε από πάνω τους και να ουρλιάζει ο ένας στον άλλο "έρχεται!!!" "το πήρες;" γιατί δεν έριξες ρε μαλάκα;" και άλλα τέτοια λες και κυνηγούσαν στην ιδιωτική τους ρεζέρβα. ΕΛΕΟΣ!

    Α ρε ελληνάρα αθάνατε……δοξάστε τους!!! :D

Επισκόπηση 7 δημοσιεύσεων - 16 έως 22 (από 22 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων