benelli crio comfort

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Benelli

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    ronin_49 στις #160260

    Φιλε nickzilas παντα θεωρουσα τις μπενελλι κορυφαια οπλα, γιαυτο και εχω 2!
    επειδη ομως ο φιλος εινε της αποψης καλιο γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε,
    προτου αγορασει θελει να ακουσει αποψεις για το συγκεκριμένο μοντελο.
    Φιλικα,Δημητρης


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332430

    Εγω θα σου προτεινω με λιγα χρηματα ακομα να πεις στο φιλο σου να παρει την supersport…το αν σκοτωνουν οι cryo καννες μπορω να στο αποδειξω μονο απο κοντα…και φερε μου οποια καραμπινα θες να κανουμε δοκιμη διατρησης…

    οχι ρε γαμωτο μη πατας τον καλο μου γιατη!!γιατη!!! :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    nickzilas στις #332280

    Φιλε nickzilas παντα θεωρουσα τις μπενελλι κορυφαια οπλα, γιαυτο και εχω 2!
    επειδη ομως ο φιλος εινε της αποψης καλιο γαιδουροδενε παρα γαιδουρογυρευε,
    προτου αγορασει θελει να ακουσει αποψεις για το συγκεκριμένο μοντελο.
    Φιλικα,Δημητρης

    Συμφωνω ronin….απλα εκανα μια προταση…μπορει ο φιλος να μην εχει μπορει να διαθεσει τα παραπανω χρηματα και λογικο ειναι…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/02/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    142
    nickzilas στις #332279

    οχι ρε γαμωτο μη πατας τον καλο μου γιατη!!γιατη!!! :rolleyes:

    Ο καλος μπορει να μεγαλωσει φιλε geo…αν δεις το παρακατω link…με ενα 500αρι κανεις το modification της briley πανω στην supersport και το οπλο ξεφευγει… :D :D :P

    http://www.briley.com/2009/supersportconversion.html

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332275

    Ο καλος μπορει να μεγαλωσει φιλε geo…αν δεις το παρακατω link…με ενα 500αρι κανεις το modification της briley πανω στην supersport και το οπλο ξεφευγει… :rolleyes: :D :D

    [url=”http://www.briley.com/2009/supersportconversion.html”]http://www.briley.com/2009/supersportconversion.html[/url]

    αν το εχεις κανει πολυ θαηθελα να τα δοκημασουμε

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #332266

    Ο καλος μπορει να μεγαλωσει φιλε geo…αν δεις το παρακατω link…με ενα 500αρι κανεις το modification της briley πανω στην supersport και το οπλο ξεφευγει… :rolleyes: :D :D

    [url=”http://www.briley.com/2009/supersportconversion.html”]http://www.briley.com/2009/supersportconversion.html[/url]

    Ισως ειναι καλυτερο να συγκρινουμε εργοστασιακα και απειραχτα οπλα, οχι οπλα με 500€ επιπλεον μοντιφες…μονο στην καννη, τοτε μιλαμε για οπλα που δεν ειναι πλεον εργοστασιακα…οπως πχ στην περιπτωση του Baikal, που ο Ηφαιστος του κανει 10-20 πατεντες και απο τα 600€ που κοστιζει το οπλο, φτανει στα 1000~1200€…

    Φιλικα Νικος :P

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332261

    Ισως ειναι καλυτερο να συγκρινουμε εργοστασιακα και απειραχτα οπλα, οχι οπλα με 500€ επιπλεον μοντιφες…μονο στην καννη, τοτε μιλαμε για οπλα που δεν ειναι πλεον εργοστασιακα…οπως πχ στην περιπτωση του Baikal, που ο Ηφαιστος του κανει 10-20 πατεντες και απο τα 600€ που κοστιζει το οπλο, φτανει στα 1000~1200€…

    Φιλικα Νικος :rolleyes:

    νικολα ακομα και ετσι δεν μπορει να κοντραρηστη με το wincδεν ξερω μπορει να ετυχε στο δηκο μου ακομα και το kosmi εμεινε πισω και η vinchi που πολυδιαφιμηζεται αυτη κιαν εμηνε πισω

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #332256

    Γιωργο, το Cosmi φημηζεται για την σταθεροτητα της αποδοσης της καννης του, οπως επισης και για τα καλυτερα βλητικα αποτελεσματα σε σχεση με αλλα γνωστα και πολυδιαφημησμενα οπλα… Τωρα, αν βγηκε δευτερο σε σχεση με το δικο σου SX3, αυτο δεν ηταν κατι το ευκολα αναμενωμενο, αλλα ουτε και κατι το απιθανο να συμβει, διοτι ειναι λογικο η καθε καννη να εχει και ενα σχετικο range γομωσεων που να τα δινει ολα…εδω το SI12 που κοστιζε περι τα 700€ οταν πρωτοβγηκε, εριχνε καθαρα σε οπλα απο 1500€…τι να λεμε τωρα…

    Γιωργο, εχεις κανει τιποτα συγκρισεις διατρησης SX3 με XLR5;

    Φιλικα Νικος :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332254

    Γιωργο, το Cosmi φημηζεται για την σταθεροτητα της αποδοσης της καννης του, οπως επισης και για τα καλυτερα βλητικα αποτελεσματα σε σχεση με αλλα γνωστα και πολυδιαφημησμενα οπλα… Τωρα, αν βγηκε δευτερο σε σχεση με το δικο σου SX3, αυτο δεν ηταν κατι το ευκολα αναμενωμενο, αλλα ουτε και κατι το απιθανο να συμβει, διοτι ειναι λογικο η καθε καννη να εχει και ενα σχετικο range γομωσεων που να τα δινει ολα…εδω το SI12 που κοστιζε περι τα 700€ οταν πρωτοβγηκε, εριχνε καθαρα σε οπλα απο 1500€…τι να λεμε τωρα…

    Γιωργο, εχεις κανει τιποτα συγκρισεις διατρησης SX3 με XLR5;

    Φιλικα Νικος :rolleyes:

    νικολα οχι δεν εχω κανει μολις κανω τεστ θα στο πω για διατριση μιλαω γιατη στον πινακα εχουμε διαφορες

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    1376
    androu στις #160339

    Άσε , ειδικά για την cosmi μην μου λες…

    Καλό τουφέκι , αλλά 1ον θέλει δίπλωμα μηχανολόγου μηχανικού για να την λειτουργήσεις 2ον για να την γεμίσεις θέλεις μεροκάματο ολόκληρο και πρέπει να είσαι και λίγο μπρατσωμένος για να τη φέρεις βόλτα γιατί είναι κομμάτι βαριά.

    Όσον αφορά τις τουφεκιές της , πολύ καλές , αλλά γνωστός που την έχει είδε τις τουφεκιές της Greystone δίπλα με την cosmi του και απογοητεύθηκε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332220

    Άσε , ειδικά για την cosmi μην μου λες…

    Καλό τουφέκι , αλλά 1ον θέλει δίπλωμα μηχανολόγου μηχανικού για να την λειτουργήσεις 2ον για να την γεμίσεις θέλεις μεροκάματο ολόκληρο και πρέπει να είσαι και λίγο μπρατσωμένος για να τη φέρεις βόλτα γιατί είναι κομμάτι βαριά.

    Όσον αφορά τις τουφεκιές της , πολύ καλές , αλλά γνωστός που την έχει είδε τις τουφεκιές της Greystone δίπλα με την cosmi του και απογοητεύθηκε.

    γιαννη συμφωνω απολιτα απλα ηθελα να πω οτι δεν τα καταφερε ηκοσμη θατα καταφερει η be..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/05/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    32
    tasger στις #332142

    Έχοντας την centro στην οικογένεια από την χρονιά που βγήκε μπορώ να πω ότι ποτέ δεν είχε προβλήματα εμπλοκών ούτε ο πατέρας μου ούτε εγώ στην συνέχεια. Ένα ελατήριο στο κοντάκι άλλαξα μετά από 10 χρόνια και ήμουν οκ. Το γιατί την πούλησα είναι μια άλλη ιστορία που περιέχει μελανιασμένους ώμους :rolleyes:

    Στο θέμα μας τώρα, δεν ξέρω αν ισχύει ότι οι crio κάννες δεν σκοτώνουν πάντως καπνός χωρίς φωτιά δεν υπάρχει, η benelli στην vinci δεν έβαλε crio κάννη οπότε πάρε μία απ τις παλιές.Α ξέχασα, η supersport σκοτώνει αλλά είναι βαριά η ρουφιάνα

    φιλε μου ολα τα οπλα σκοτωνουν το θεμα ειναι να ξερεις κ συ να σκοτωνεις……

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/08/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    1545
    SpyrosBenelli στις #332140

    φιλε μου ολα τα οπλα σκοτωνουν το θεμα ειναι να ξερεις κ συ να σκοτωνεις……

    Μπα πάντα φταίει το όπλο και το φυσίγγι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/08/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    460
    BENELLI4EVER στις #332138

    Γιωργο, το Cosmi φημηζεται για την σταθεροτητα της αποδοσης της καννης του, οπως επισης και για τα καλυτερα βλητικα αποτελεσματα σε σχεση με αλλα γνωστα και πολυδιαφημησμενα οπλα… Τωρα, αν βγηκε δευτερο σε σχεση με το δικο σου SX3, αυτο δεν ηταν κατι το ευκολα αναμενωμενο, αλλα ουτε και κατι το απιθανο να συμβει, διοτι ειναι λογικο η καθε καννη να εχει και ενα σχετικο range γομωσεων που να τα δινει ολα…εδω το SI12 που κοστιζε περι τα 700€ οταν πρωτοβγηκε, εριχνε καθαρα σε οπλα απο 1500€…τι να λεμε τωρα…

    Γιωργο, εχεις κανει τιποτα συγκρισεις διατρησης SX3 με XLR5;

    Φιλικα Νικος :rolleyes:

    Αυτη η μονομαχια θα ηταν ολα τα λεφτα .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    geo winchester στις #332134

    Ψυλακη θα φερω την maxus και θα σε ριξω απο τον θρονο σου.

    ελα αγορινα μου που εισαι συ!!ελα ελα σε περιμενω επρεπε να με ρωτισεις πρωτα τα ιδια ακριβως μου ειπε μια μαξους το πρωι χαχαχα!!! δεν χρειαζεται να σου πω ετσι;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 136 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων