e-shop Κυνηγετικών Ειδών

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #261526

    [font=”Comic Sans MS”]Μια βοηθεια.
    Υπαρχει καποια δ/νση ή και τηλεφωνο απο τη βιοτεχνεια του "ΤΟΞΟΤΗ" ???
    Ευχαριστω εκ των προτερων.
    [/font]

    \

    Σκρά & ΆΝθεων 20 Άγιοι Ανάργυροι, 2102318283

    Κώστα νομίζω ότι έχει και έκθεση και μπορείς να αγοράσεις από εκεί, ενημέρωσε μας αν μάθεις κάτι.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #189962

    Μέχρι τις 6/12 ο Cabelas κάνει δώρο 20$ σε αγορές 150$. Αν αναλογιστεί κανείς και τις εκπτώσεις που κάνει σε κάποια είδη, μπορείς να κάνεις μια πολύ καλή αγορά.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/04/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    42
    lagopus στις #190037

    Στις αγορές από cabelas, αν επιλέξεις USPS, μέχρι τι ποσό γλιτώνεις το τελωνείο;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    218
    Alex.308 στις #190038

    μεχρι 150$ αλλα και παραπανω να βαλεις αμα επιλεξεις και gift εχεις πολλες πιθανοτητες να το γλυτωσεις

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/10/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    609
    Krateros στις #190039

    Από τον cabelas εγώ σκέφτομαι να πάρωπαντελόνι και τζάκετ που τα έχει σε προσφορά.
    Έχει πάρει κανένας;
    Είναι της προκοπής;

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #261043

    Στις αγορές από cabelas, αν επιλέξεις USPS, μέχρι τι ποσό γλιτώνεις το τελωνείο;

    Δεν υπάρχει κάποιο συγκεκριμένο ποσό φίλε μου, έχω κάνει αγορά μπουφάν μέχρι 300$ και δεν είχα πρόβλημα. Πάντως συνάδελφος μου που την περασμένη εβδομάδα έκανε αγορά περίπου 200$ δεν είχε πρόβλημα.

    Από τον cabelas εγώ σκέφτομαι να πάρωπαντελόνι και τζάκετ που τα έχει σε προσφορά.
    Έχει πάρει κανένας;
    Είναι της προκοπής;

    Όλα τα προιόντα που φέρουν την επωνυμία Cabelas είναι της προκοπής. Πάντως όταν σας ενδιαφέρει κάποιο προιόν καλό είναι να διαβάζετε και τις κριτικές των ατόμων που το έχουν αγοράσει. Εκεί θα βρείτε αρκετές πληροφορίες, ειδικά για νούμερα και μεγέθη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    377
    cyrosd στις #260939

    Από τον cabelas εγώ σκέφτομαι να πάρωπαντελόνι και τζάκετ που τα έχει σε προσφορά.
    Έχει πάρει κανένας;
    Είναι της προκοπής;

    Είναι εγγυημένα από το ινστιτούτο καταναλωτών των ΗΠΑ. Δεν είναι τυχαίο το ότι το μεγαλύτερο μέρος των αγορών από το διαδίκτυο εντός των ΗΠΑ, γίνεται από τον Cabela's.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/09/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    10
    franki28gr στις #190691

    Καλησπερα σας.
    Να κανω 1 ερωτηση.
    Επειδη η δευτερη παραγγελια που εκανα απο cabelas εχει "αργησει" λιγο….
    Στο Site τους δειχνει οτι εφυγε 23/11 (shiped) και σε εμενα δεν εχει φτασει ακομα.
    Η παραγγελεια ειναι ενα μεσσαιο κουτι σε μεγεθος και οχι πανω απο 1,5 kgr βαρος.
    Ερχεται με int surface και σαν "gift"
    Που μπορω εγω να ψαχτω να δω τι μπορει να εχει γινει.
    Πηγα σημερα στο κεντρο διανομης των ελτα στη περιοχη μου αλλα δεν εχει ερθει τιποτα.
    Εφοσον εχω επιλεξει των παραπανω τροπο αποστολης υπαρχει tracking number στο πακετο?
    Γιατι δεν ελαβα κατι απο τον cabelas (οπως και την πρωτη φορα βεβαια)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2580
    thanos1981k στις #259465

    Καλησπερα σας.
    Να κανω 1 ερωτηση.
    Επειδη η δευτερη παραγγελια που εκανα απο cabelas εχει "αργησει" λιγο….
    Στο Site τους δειχνει οτι εφυγε 23/11 (shiped) και σε εμενα δεν εχει φτασει ακομα.
    Η παραγγελεια ειναι ενα μεσσαιο κουτι σε μεγεθος και οχι πανω απο 1,5 kgr βαρος.
    Ερχεται με int surface και σαν "gift"
    Που μπορω εγω να ψαχτω να δω τι μπορει να εχει γινει.
    Πηγα σημερα στο κεντρο διανομης των ελτα στη περιοχη μου αλλα δεν εχει ερθει τιποτα.
    Εφοσον εχω επιλεξει των παραπανω τροπο αποστολης υπαρχει tracking number στο πακετο?
    Γιατι δεν ελαβα κατι απο τον cabelas (οπως και την πρωτη φορα βεβαια)

    ρωτα στο τελωνειο στο αεροδρομιο την μεταφορικη που στο εστειλε εγω απο εκει παρελαβα την οπλοντουλαπα
    το αεροδρομιο χρεωνει 1euro/μερα φυλαξη του δεματος λογικα με ups θα στο εστειλε

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #259461

    Καλησπερα σας.
    Να κανω 1 ερωτηση.
    Επειδη η δευτερη παραγγελια που εκανα απο cabelas εχει "αργησει" λιγο….
    Στο Site τους δειχνει οτι εφυγε 23/11 (shiped) και σε εμενα δεν εχει φτασει ακομα.
    Η παραγγελεια ειναι ενα μεσσαιο κουτι σε μεγεθος και οχι πανω απο 1,5 kgr βαρος.
    Ερχεται με int surface και σαν "gift"
    Που μπορω εγω να ψαχτω να δω τι μπορει να εχει γινει.
    Πηγα σημερα στο κεντρο διανομης των ελτα στη περιοχη μου αλλα δεν εχει ερθει τιποτα.
    Εφοσον εχω επιλεξει των παραπανω τροπο αποστολης υπαρχει tracking number στο πακετο?
    Γιατι δεν ελαβα κατι απο τον cabelas (οπως και την πρωτη φορα βεβαια)

    Όταν επιλέγεις gift δεν λαμβάνεις κάποιο mail από τον Cabela. Αυτό στο αναφέρει κατά την διαδικασία παραγγελίας. Κάνε login στο site, μπες στο account και μετά πήγαινε στο Οrder Ηistory, εκεί από το ιστορικό βρες την παραγγελία που σε ενδιαφέρει και δες αν αναφέρει Τracking Νumber. Αν σου λέει shipping information not available, γράψε τον αριθμό παραγγελίας και μπες στο live chat του customer service και ρώτα κάποιον υπάλληλο να σου πει το tracking number. Αν τελικά μάθεις το tracking number μπες στο site των ΕΛΤΑ και πάτα το στην αναζήτηση για να δεις που βρίσκεται η παραγγελία σου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/02/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    3382
    zed στις #259460

    ρωτα στο τελωνειο στο αεροδρομιο την μεταφορικη που στο εστειλε εγω απο εκει παρελαβα την οπλοντουλαπα
    το αεροδρομιο χρεωνει 1euro/μερα φυλαξη του δεματος λογικα με ups θα στο εστειλε

    Θάνο τι οπλοντουλάπα πήρες και από που?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    218
    Alex.308 στις #190700

    Και εγω περιμενω ακομα.Το πακετο ξεκινησε στις 27/11/.Αλλα και απο αλλες αγορες απο αμερικη εκαναν καμποσο καιρο να ερθουν,βεβαια απο αγγλια ερχονται το πολυ σε 2 βδομαδες.Αντε να δουμε.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/01/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    218
    Alex.308 στις #259304

    Τελικα πηγα και ξανακοιταξα και το χαρτακι των ελτα ηταν εκει :lol: .

    Θα παω αυριο να το παρω.Αυτο που ηταν ελεος ηταν που εγραφε: ποσο εκτελονισμου 3,00.

    Ελεος ρε, 3 ευρω τελωνειο.Η βαλε η μη βαλεις :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    5754
    Prowler ® στις #259249

    Τελικα πηγα και ξανακοιταξα και το χαρτακι των ελτα ηταν εκει :D .

    Θα παω αυριο να το παρω.Αυτο που ηταν ελεος ηταν που εγραφε: ποσο εκτελονισμου 3,00.

    Ελεος ρε, 3 ευρω τελωνειο.Η βαλε η μη βαλεις :lol:

    [font=”Comic Sans MS”]

    Τα 3 ευρώ τα βάζουν πάντα, είναι μάλλον τέλος από τα ΕΛΤΑ (χωρίς να είμαι σίγουρος). :lol:

    "Η βάλε η μη βάλεις" το εννοείς αυτό; :P :P :lol: [/font]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #259246

    \

    Σκρά & ΆΝθεων 20 Άγιοι Ανάργυροι, 2102318283

    Κώστα νομίζω ότι έχει και έκθεση και μπορείς να αγοράσεις από εκεί, ενημέρωσε μας αν μάθεις κάτι.

    [font=”Comic Sans MS”]Kωστη,αν και μια βδομαδα μετα σε ευχαριστω.Τωρα το ειδα. :lol: [/font]

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 91 έως 105 (από 209 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων