ΧΑΘΗΚΕ – ΒΡΕΘΗΚΕ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 211 έως 225 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    133
    arwen στις #195080

    Βρεθηκε στον Αγ. Αντωνη Κερατσινιου, θηλυκο Επανιελ ασπρο-καφε, μεγαλης ηλικιας, στειρωμενο, με αντιπαρασιτικο κολαρο και περιλαιμιο με τα εμβολια του.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    04/01/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    vaggelis84 στις #195912

    εθεαθη κουρτσχααρ αρσενικο ψηλωσομο καφε λευκοστικτο με μπλε
    λουρι στο λιμανι μεσολογγιου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    73
    epagkelmatias στις #196922

    εθεαθει σεττερ λευκο με κανελι αποχρωσεις..στην βορεια πυλη πολεμικου αεροδρομιου ελευσινας….χωρις να θελω να προκαταλαβαλω κατι….αλλα το σκυλι φανηκε παρατημενο..και οχι χαμενο……μπραβο σε οποιον το εκανε….ηταν πραγματικο κουκλι……….προσπαθησα να το πιασω αλλα ματεα…δεν ερχοταν…….!!!1

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    STRATIS στις #197567

    ΧΑΘΗΚΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟ ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΛΕΥΚΟ ΚΑΣΤΑΝΟΣΤΙΚΤΟ
    ΕΧΕΙ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΛΟΥΡΙ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ + ΕΞΤΡΑ ΛΟΥΡΙ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ (ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΛΟΥΡΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΗΚΑΝ / ΚΟΠΗΚΑΝ)+ ΜΙΚΡΟΤΣΙΠ + ΤΑΤΟΥΑΖ
    ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ – ΜΗΝ ΦΟΒΗΘΕΙΤΕ ΝΑ ΠΛΗΣΙΑΣΕΤΕ

    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΤΗΛ. 6973 886 485

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    STRATIS στις #197649

    ΧΑΘΗΚΕ:

    – ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟ: http://imageshack.us/photo/my-images/819/i…1001171112.jpg/

    – ΧΑΘΗΚΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΡΤΑ (ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ). ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ: ΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΙΝΟΦΥΤΑ/ΑΓ.ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ 200-300m ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ, ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΙΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΜΑΣ

    – ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΘΕΑΘΗ ΑΠΟ ΝΤΟΠΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ, ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ. ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ, ΣΤΟ ΠΕΤΡΩΤΟ

    – ΕΧΕΙ 2 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ: ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ 2 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΠΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑΤΟΥΑΖ

    – ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ

    – ΤΗΛ. 6973 886 485 & 6974 875 606

    – ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ 1,000EUR

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2559
    KYNIGOSDK στις #243398

    ΧΑΘΗΚΕ:

    – ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟ: [url=”http://imageshack.us/photo/my-images/819/img00031201001171112.jpg/”]http://imageshack.us/photo/my-images/819/i…1001171112.jpg/[/url]

    – ΧΑΘΗΚΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΡΤΑ (ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ). ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ: ΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΙΝΟΦΥΤΑ/ΑΓ.ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ 200-300m ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ, ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΙΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΜΑΣ

    – ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΘΕΑΘΗ ΑΠΟ ΝΤΟΠΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ, ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ. ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ, ΣΤΟ ΠΕΤΡΩΤΟ

    – ΕΧΕΙ 2 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ: ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ 2 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΠΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑΤΟΥΑΖ

    – ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ

    – ΤΗΛ. 6973 886 485 & 6974 875 606

    [b]– ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ 1,000EUR[/b]

    ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΠΑΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 11.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΠΟΤΑ :P ΓΙΑ ΨΑΞΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΝΤΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΒΡΕΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΛΛΙΩΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #243385

    ΧΑΘΗΚΕ:

    – ΚΟΥΡΤΣΧΑΑΡ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟΣΩΜΟ: [url=”http://imageshack.us/photo/my-images/819/img00031201001171112.jpg/”]http://imageshack.us/photo/my-images/819/i…1001171112.jpg/[/url]

    – ΧΑΘΗΚΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΣΚΟΥΡΤΑ (ΔΕΡΒΕΝΟΧΩΡΙΑ). ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ: ΕΡΧΟΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΟΙΝΟΦΥΤΑ/ΑΓ.ΘΩΜΑ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΑ 200-300m ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΤΗΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ, ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΣΤΙΣ ΠΛΑΓΙΕΣ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΔΕΞΙΑ ΜΑΣ

    – ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΕΘΕΑΘΗ ΑΠΟ ΝΤΟΠΙΟ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΣΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΤΟ, ΠΡΙΝ ΒΓΟΥΜΕ ΣΤΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΦΤΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ. ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ ΕΝΑΣ ΧΩΜΑΤΟΔΡΟΜΟΣ ΦΕΥΓΕΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ. ΔΕΞΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΝΤΡΙ ΣΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥ ΒΟΥΝΟΥ, ΣΤΟ ΠΕΤΡΩΤΟ

    – ΕΧΕΙ 2 ΠΕΡΙΛΑΙΜΙΑ: ΕΝΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ ΜΕ ΚΕΝΤΗΜΕΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ 2 ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΣΙΠΑΡΙΣΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΤΑΤΟΥΑΖ

    – ΠΟΛΥ ΦΙΛΙΚΟΣ

    – ΤΗΛ. 6973 886 485 & 6974 875 606

    [b]– ΔΙΝΕΤΑΙ ΑΜΟΙΒΗ 1,000EUR[/b]

    Ελπίζω να έχει αίσιο τέλος η όλη ιστορία.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/10/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    35
    ΤΑΜΠΙ στις #197755

    θα ηθελα να αναφερω το εξηs:εμαθα οτι ο κυριος που ψαχνει το σκυλο το κουτσχαρ στα σκουρτα εδωσε τα 1000 σε ανθρωπο απο το χωριο με αντιτιμο να του υποδειξει σε ποια αυλη ειναι δεμενο το σκυλι.ο ανθρωπος ειπε οτι θα τον παρει τηλ αλλα ποτε δεν τον πηρε.ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΚΟΥΡΤΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΟΝ {ΚΥΡΙΟ }ΠΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΣΜΕΥΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΦΕΡΩ ΤΑ 1000 ΕΥΡΩ ΠΙΣΩ.ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΣΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΝΑ ΜΑΘΩ ΑΝ ΑΛΗΘΕΥΕΙ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    STRATIS στις #198031

    Γεια σου ΤΑΜΠΙ

    Όντως έπεσα θύμα απάτης αλλά όχι από άνθρωπο στα Σκούρτα. Κλασσική περίπτωση ράδιου αρβύλας

    Ήξερα πως 90% θα την πατήσω (το σκηνικό βρώμαγε) αλλά πόνταρα στο 10% και την πάτησα…
    Με πήραν τηλ 2 το βράδυ μετά από μια μεγάλη μέρα ταλαιπωρίας (σωματικής & ψυχικής) και δεν καταλάβαινα τίποτα. Και 10,000 θα έδινα για το σκύλο μου και να μην κοιροίδέψει κανείς γι'αυτό. Ο τύπος ήταν επαγγελματίας απατεώνας που ήξερε να πατάει εκεί που πονάει κάποιος και… την πάτησά.

    Πάρε με τηλ. να σου εξηγήσω 6973 886 485. Ίσως μπορείς να με βοηθήσεις γενικότερα αφού είσαι από την περιοχή

    Συναντήθηκα (γνώρισα τώρα) στην περιοχή σου τον Κώστα Πέππα και τον Γιώργο Βόγγλη και ψάξαμε και μαζί. Αν τους μιλήσεις θα σου εξηγήσουν

    Περιμένω τηλ

    Στρατής

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/08/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    944
    Stag στις #199416

    Λοιπον.., καποιος ..καποιοι παπαρες πρεπει να παρατησαν δυο θυληκα ποιντερ ασπρομαυρα και ενα τριχρωμο σεττερ στην περιοχη σουρωτης προς τον καμπο …δεν εχουν περιλαιμια και εχουν ρεψει…τα δινει ο πατερας μου νερο και φαι αλλα δεν μπορω να τα παρω καθως εχω αρκετα πλεον δικα μου….δεν ειναι πανω απο 1,5 χρονον 2 το πολυ….φωτο ισως βγαλω αυριο αμα τα πετυχω κοντα στο κτημα μου…ειναι πολυ κριμα παντως…( και δεν πιστευω να το εσκασαν απο καπου)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    49
    STRATIS στις #199990

    Συνάδελφοι,

    Ακόμα ψάχνω το κούρτσχααρ μου
    Με πήραν σήμερα τηλέφωνο για κάποιο σκυλί που βρέθηκε στο Κλειδί Βοιωτίας
    Τελικά είναι ένα όμορφο σεττερ το οποίο δεν είδα αλλά μου έστειλαν φωτό με MMS: http://img843.imageshack.us/img843/2041/20120329155938.jpg. Έχει και κουδουνάκι. Όποιος το ψάχνει, ας επικοινωνήσει με αυτόν που με πήρε τηλέφωνο: 6975122081

    Στράτης

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    30/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    sidespi στις #200557

    Χάθηκαν στην περιοχή του Αυλώνα Ατιικής 2 ιχνηλάτες (1 αρσενικό μαύρο και 1 θηλυκό καφέ) στις 7/04/12.
    Και τα δύο σκυλιά φορούν κουδουνάκια και η κατεύθυνσή τους λίγο πριν χαθούν ήταν η πάρνηθα.
    Αν κάποιος τα έχει δει παρακαλώ να με ενημερώσει στο 6932079576.

    Ευχαριστώ,

    Σπύρος

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    85
    dimosgia στις #200602

    Αρσενικό πόιντερ λευκό με λιγο καφέ με λουράκι περιφέρεται κοντά στην παραλία Αφάντου στη Ρόδο και ένα αρσενικό σέττερ μάλλον ιρλανδικο καφέ χρώματος με κόκκινο λουράκι στην περιοχή μέσα στο Αφάντου.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    72
    LEFREF στις #201073

    Καλησπέρα συνάδελφοι και χρόνια πολλά.Είδα σήμερα να περιφέρεται ένα αρσενικό κούρτσχααρ,μεγαλόσωμο,με μπλέ δερμάτινο λουράκι είναι καφέ λευκόστικτο και αρκετά φοβισμένο.Περιοχή,Καλογρέζα 50 μέτρα απο το Παναιτώλιο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    500
    ΝΙΚΟΣ στις #201493

    Καλησπέρα παιδιά – σημερινή πρωινή ιστορία.
    Μένω στο Γαλάτσι και το πρωί έβγαλα τον σκύλο βόλτα στο βουνό πάνω από το Άλσος Βεΐκου.
    Ο σκύλος μου μετά από κάποια ώρα ακολουθεί μια θηλύκια και τον χάνω.

    Έκαψα σχεδόν ένα 20αρικο βενζίνη Γαλάτσι – όρια Περισου Φιλοθέης – όρια Ν. Ιωνίας – όρια Ψυχικού και επιστροφή Γαλάτσι. Δεν ξέρω πόσες φορές.
    Ανέβηκα από την Λ. Βεΐκου μέχρι την κορυφή 7-8 φορές, γενικά έφαγα τον τόπο.

    Απογοητευμένος 12.00 το μεσημέρι φεύγω. Δεν πρόλαβα να πάω σπίτι και με παίρνουν τηλέφωνο ότι βρήκαν τον σκύλο στο Ψυχικό. Τρεχάλα πήγα και τον πήρα.

    Στην πράξη. Ταυτότητα στο λουράκι (περιλαίμιο) του σκύλου με τα στοιχεία μας και το ΤΗΛΕΦΩΝΟ μας.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 211 έως 225 (από 297 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων