Κυνήγι φτερωτών με χιονοσκέπαση

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #163705

    Τετοιος εισαι,τετοιο ειναι και το επιπεδο σου.


    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #325262

    Με μια τσιχλα στο γιλεκο μπορει ανετα καποιος να εχει δικαιολογια να ιχνηλατει το λαγο η το καπρι.

    Ιχνηλασία για γουρούνι-λαγό καμουφλαρισμένο από περπατητό τσίχλας….; :rolleyes: :rolleyes:

    Το θεμα του καρτεριου στο νερο για μενα ειναι ανηθικο,ειναι σαν να περιμενει ο εχθρος σου να σκυψεις για να σε χτυπησει παμπεσικα.

    Το θέμα του καρτεριού στον ηλιόσπορο τι διαφορά έχει; Το απογευματινό καρτέρι της τσίχλας τι διαφορά έχει; Είναι σαν να σε περιμένει ο εχθρός κουρασμένο να πας για ύπνο και να στην ανάψει.

    Για τους κραχτες,οι αποψεις ολων τον συμμετεχοντων σε αυτο το φορουμ ειναι δεδομενες,το θεμα ειναι να μπορει να ακουστει παντου και να γινει συνειδηση το τι ειναι λεβεντικο και το τι ειναι ανηθικο.

    Δεν ξέρω τις απόψεις των συμμετεχόντων αλλά εγώ προσωπικά αν επιτραπούν οι φίντες και οι κράχτες στην Ελλάδα, θα αγοράσω μια ντουζίνα φίντες και μερικές καραμούζες και 2 κουτιά φυσίγγια 7 νούμερο των 6€ έκαστο και θα πάω για παπιά. Θα ρίξω 1 κουτί φυσίγγια, θα πάρω 12 πουλιά και θα φύγω. Δεν θεωρώ πιο λεβέντικο να ρίξω ένα καράβι semi magnum των 40€ το κουτί, να τραυματίσω καμιά 10αριά πουλιά και να πάρω 1 ή 2. Μάλλον για κορόιδο μου μοιάζω τώρα, παρά για ηθικός και λεβέντης.

    Για το <εδω ειναι τα καλα κασετοφωνα>ας ειναι καλα αυτοι που τα πουλανε και μετα κανουν παραπονα οτι δεν εχει πουλια.

    Άλλο είπα εγώ… :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #163710

    Ωρε χαρας την υπομονη σου…..!!!!!

    Ας βγει ενας γουρουνας ,να μας περιγραψει το εγκλημα του να επιχειρεις σε πυκνα χιονισμενα δαση για γουρουνι, ή ενας λαγας για το ποσο ευκολα θα εγκληματισει τοιουτοτροπως ή καποιος παπιατζης για το απαραδεκτο κυνηγι με μεγαλο χιονιά , μην αναφερω το ποσο εγκληματικο ειναι οταν περπατας για ωρες, να πλησιασεις ενα νερο , ή να κυνηγησεις φασα ή οτι αλλο εκει.
    Το θεμα ειναι οτι ……….τσουπ !!! ο καθε εκνευριστικος , φυσικα πανασχετος <λεβεντης >καπως θα βρει τον τροπο να κατακρινει τα κυνηγια των αλλων αφου μονο αυτος ξερει να κυνηγα σωστα, πλην ομως δεν βρισκει ποτε τιποτα εξ' αιτιας των απαραδεκτων υπολοίπων, ως δικαιολογια.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    SC Marcus στις #325258

    Όσο για τις "Πρωινές Ιχνηλασίες" τις ακούω συνέχεια και πραγματικά βάζω τα γέλια όποτε ακούω το σποτάκι για τους κράχτες και την λεβεντιά που θα πρέπει να διακρίνει τους έλληνες κυνηγούς.

    συνεχισε και εσυ μας προκαλεις γελιο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    SC Marcus στις #325257

    Οι απελευθερωσεις και τα ταισματα ειναι απο τις αγαπημενες μου δραστηριοτητες , που δεν χανω ποτε , ως υψιστη προσφορα σε καθε τουριστα και οικολογο.
    Ιδικα αν εχει ριξει χιονι…….τα παπια παω και τα ταιζω ανελλιπως τα καημενα.

    Με μηχανοκινητη βαρκα πας και τα ταϊζεις? :rolleyes: εκει που κρεμμονται στα βραχια? :rolleyes: :lol:

    γεια σου ρε σωτηρακη βαρκαρη της συρου :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    SC Marcus στις #325255

    αν μου βαλεις το διπλωμα οδηγησης της βαρκας θα ξεκουμπιστω :rolleyes: θεωρημενη και απο τις δυο μπαντες :rolleyes: μπρος πισω :rolleyes:
    αν την εχει δει καποιος απο εδω μεσα μη τη σκαναρεις σε πιστευουμε :lol:
    ή με τη πρωτη ευκαιρια φερτη αθηνα να τη δειξεις :lol:
    στην εκθεση του απριλιου :D
    θελω μαθηματα πως οδηγεις και ριχνεις? :D στα καλαμαρια :D

    :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/12/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    11
    SC Marcus στις #325254

    [/quote]

    που πηγε που χαθηκε ? :rolleyes:
    εσυ για ψυλου πηδημα γραφεις την ιστορια της ζωης σου

    και με το δικο μου το πηδημα τι θα γινει? :lol:
    βελε μπρος τη βαρκα. :rolleyes: να ριξουμε καμια τουφεκια
    φοινικας συρου – ξανθη = διπλο.
    Το βλεπες το παιξες ? :rolleyes:

    που πηγε που χαθηκε? σωτο ? σωτο ? :lol:

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #325251

    συνεχισε και εσυ μας προκαλεις γελιο!

    Τώρα αυτό τυχαίο είναι; Εμφάνιση Newbie του οποίου τα 5 από τα συνολικά 6 μυνήματα εστάλησαν χθες βράδυ από τις 23:30 και μετά…

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #325239

    Τώρα αυτό τυχαίο είναι; Εμφάνιση Newbie του οποίου τα 5 από τα συνολικά 6 μυνήματα εστάλησαν χθες βράδυ από τις 23:30 και μετά…

    Γιαυτο πρεπει να γινει πιο αυστηρη η εγγραφη.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #325211

    Γιαυτο πρεπει να γινει πιο αυστηρη η εγγραφη.

    Ακομα και σε αυτο στο οποιο πασιφανως δεν σου πεφτει λογος, (οπως και σε κανεναν απο τα μελη) σφαλεις οικτρα.
    Ειναι λογικο να θεωρεις οτι κατοπιν των υποδειξεων σου δυναται να θιχτει το κυρος και τα συμφεροντα του forum για πεντε-δεκα τυπους σας αυτον πιο πανω;;;;;; Εδω θυσιαζονται αξιοτεροι……..
    Βουτα λιγο την γλωσσα στο μυαλο…….

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #325210

    Χριστούγεννα σήμερα αγάπη συνάδελφοι που τόσο μας λειπει.

    καλα χριστουγεννα :rolleyes:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #325209

    [size=5] [b] [color=”#8B0000″] Χριστούγεννα σήμερα αγάπη συνάδελφοι που τόσο μας λειπει .

    καλα χριστουγεννα :rolleyes: [/color] [/b][/size]

    Χρονια πολλα συναδελφε .

    Επισκέπτης
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    7208
    Ανώνυμος στις #325207

    Ακομα και σε αυτο στο οποιο πασιφανως δεν σου πεφτει λογος, (οπως και σε κανεναν απο τα μελη) σφαλεις οικτρα.
    Ειναι λογικο να θεωρεις οτι κατοπιν των υποδειξεων σου δυναται να θιχτει το κυρος και τα συμφεροντα του forum για πεντε-δεκα τυπους σας αυτον πιο πανω;;;;;; Εδω θυσιαζονται αξιοτεροι……..
    Βουτα λιγο την γλωσσα στο μυαλο…….

    Εισαι λιγος για να κανεις υποδειξεις,οταν αποκαλεις τρομπα και τικιταγκα καποιον,αλλα τι να κανουμε αφου εχεις ασυλια εδω μεσα?

    Α,και κατι αλλο,οταν γραφεις κατι,να εχεις τα κοτσια να το αφηνεις οπως εχει και οχι να το αλλαζεις κατα πως σε βολευει.
    Αλλα αυτα ειναι μικρα πραματα για αντρες που φορανε παντελονια μονο και μονο για να ζεσταινονται.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #163773

    Μια σωστη και λογικη κουβεντα να πεις ….κι ας πεθανω!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    12/02/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2226
    Σωτήρης 22 στις #163774

    Και κατι ακομα…..υποδειξεις εσυ εκανες εμεσα στην διαχειρηση πιο πανω σε σχεση με την λειτουργια του forum, και οχι εγω.
    Επισης καλο ειναι να κοψεις τους ψευτοεκβιασμους περι ασυλιων κλπ ,και να προσεχεις τι γραφεις , ωστε να σε σεβαστω λιγο περισσοτερο.
    Οταν λοιπον μου λες :οτι ντρεπομαι που ειμαι κυνηγος, και οτι ειμαι αποχαυνωμενος ,και αλλες αμετρητες ανοησιες ,γιατι απορεις που σε θεωρω τα πιο πανω ή και πολλα περισσοτερα;;;;

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 16 έως 30 (από 36 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων