Beretta ES100 VITORIA

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 218 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Beretta

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    393
    Thanasis Sinathas στις #178431

    Καλορίζικο φίλε μου καλά κυνήγια και αξέχαστες ντουφεκιές….έχουμε το ίδιο όπλο βγάζει καταπληκτικές ντουφεκιές !!!!


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #178433

    καλησπέρα παιδιά,

    από την φωτογραφία που έβαλε ο φίλος με την vitoria παρατηρώ ότι άλλαξε ο υποφυλακτήρας. γνωρίζετε αν πλέον οι vitoria έρχονται με νέο υποφυλακτήρα?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    kunigos_ στις #289795

    καλησπέρα παιδιά,

    από την φωτογραφία που έβαλε ο φίλος με την vitoria παρατηρώ ότι άλλαξε ο υποφυλακτήρας. γνωρίζετε αν πλέον οι vitoria έρχονται με νέο υποφυλακτήρα?

    Σωστά φιλέ τώρα το παρατήρησα και εγώ που το είπες!!!! αλλιώς το θυμόμουν σε αλλά όπλα ότι ήταν..

    Υ.Σ Ευχαριστώ παιδιά για τα καλά σας λογία!!!!!!
    Είναι τρελό το συναίσθημα του καινούργιου όπλου :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/03/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    2275
    NIKFRA στις #289791

    Καταρας καλοριζικο στο φιλαρακο για το νεω του αποχτημα .

    καλησπέρα παιδιά,

    από την φωτογραφία που έβαλε ο φίλος με την vitoria παρατηρώ ότι άλλαξε ο υποφυλακτήρας. γνωρίζετε αν πλέον οι vitoria έρχονται με νέο υποφυλακτήρα?

    Εγηναι ποιο BENELLI .

    Τωρα υπαρχουν και αυτα εδω .

    http://www.kirgias.gr/default.asp?page=lis…1&menu=left

    Ειναι σε γενηκαις γραμες τα ιδια οπλα .

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    26/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    9371
    blanco στις #289787

    καλορίζικη και καλές τουφεκιές
    πολύ καλή επιλογή όπλο με μηδενικά προβλήματα :angry:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    641
    εύστοχος στις #178445

    Καλορίζικο το νέο σου όπλο φίλε και καλά και ασφαλή κυνήγια να 'χεις με αυτό!
    Πολύ καλή επιλογή έκανες!!
    [/size]

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    15/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    2285
    PANOUTSOS στις #178446

    καλοριζικη φιλε!!!
    Αληθεια ποσο την εχουν παει τωρα την es 100?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    kunigos_ στις #289764

    καλοριζικη φιλε!!!
    Αληθεια ποσο την εχουν παει τωρα την es 100?

    Εγώ φιλέ μου από επαρχία την πείρα 800 euro + δωρο και ένα αεροβόλο stoeger

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    588
    pkos στις #289763

    καλοριζικη και παντα ζεστες καννες :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/03/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    89
    black_hawk στις #289538

    [attachment=2973:P010811_12.040001.JPG]
    Είμαι χαρούμενος μόλις αγόρασα μια beretta vitoria και έβαλα άλλο ένα όπλο στην συλλογή μου :)

    Καλά κυνήγια να έχουμε :P

    φίλε μπορείς να βάλεις και άλλες φώτο απο την νέα vitoria να δούμε διαφορές γιατί τα περισσότερα μαγαζιά δεν την έχουν φέρει ακόμα.

    επίσης ο κυργιάς έφερε και την benelli premium plus η οποία ουσιαστικά είναι η αναβίωση της sl-80. ουσιαστικά τώρα beretta και benelli πλασάρουν το ίδιο όπλο. η benelli θα την φέρνει σε 71 και 76 εκ κάννη και θα πέρνει 5 φυσίγγια ενώ θα έχει και τσοκ με 7 εκατοστά μήκος. επιπρόσθετα θα έχει και βαλίτσα μεταφοράς. σε τιμές καταλόγου την βρήκα 986 ευρώ αλλά με παζάρια την αφήνουν 900 και κάτι.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    kunigos_ στις #289510

    φίλε μπορείς να βάλεις και άλλες φώτο απο την νέα vitoria να δούμε διαφορές γιατί τα περισσότερα μαγαζιά δεν την έχουν φέρει ακόμα.

    επίσης ο κυργιάς έφερε και την benelli premium plus η οποία ουσιαστικά είναι η αναβίωση της sl-80. ουσιαστικά τώρα beretta και benelli πλασάρουν το ίδιο όπλο. η benelli θα την φέρνει σε 71 και 76 εκ κάννη και θα πέρνει 5 φυσίγγια ενώ θα έχει και τσοκ με 7 εκατοστά μήκος. επιπρόσθετα θα έχει και βαλίτσα μεταφοράς. σε τιμές καταλόγου την βρήκα 986 ευρώ αλλά με παζάρια την αφήνουν 900 και κάτι.

    Βασικά δεν είδα διαφορές από την παλιά vitoria η μονή διαφορά ήταν στον υποφυλακτήρα μονό και από τον οπλοπώλη που το πείρα μου είπε ότι δέχεται φλάντζες αλλαγής κλήσεως τις οποίες δεν είχε μαζί η vitoria
    Βασικά τα ιδία όπλα είναι με την benelli premium plus την είχα δει και την benelli αλλά προτίμησα να πάρω την vitoria και την πείρα 200ευρώ πιο φτηνά από ότι είχε η benelli… Τώρα για τα στοκ που είναι 2 εκατοστά πιο μεγάλα σιγά το πράγμα λεπτομέρειες… το θετικό που έχει η benelli είναι ότι θα συνοδεύεται με τις φλάντζες αλλαγής κλήσεως…

    Υ.Γ Δεν γνωρίζω αν η παλιά vitoria αν ήταν 5άσφαιρη αλλά αυτή που πείρα είναι..

    Ορίστε φιλέ μου και μια φώτο από το όπλο αν μπορώ να σε βοηθήσω περισσότερο!!!
    [attachment=2982:P030811_16.510003.JPG]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #178566

    Καλορίζικο και καλοτούφεκο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    393
    Thanasis Sinathas στις #178987

    NA ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ , ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ VITORIA ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΟΡΤΙΡΙΟΥΧΟ ΤΟΝ ΠΑΝΩ ΑΜΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?? ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    84
    kunigos_ στις #288198

    NA ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ , ΕΧΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ VITORIA ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΟΡΤΙΡΙΟΥΧΟ ΤΟΝ ΠΑΝΩ ΑΜΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ?? ΘΑ ΣΦΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ?

    Mια χαρά σφίγγει και χωρείς αυτό εγώ χωρείς αυτό το έχω :)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    393
    Thanasis Sinathas στις #288113

    Mια χαρά σφίγγει και χωρείς αυτό εγώ χωρείς αυτό το έχω :)

    εγω σκεφτομαι να το βγαλω αν και τοσο καιρο το ειχα με αορτηρα το οπλο και επειδη εχω χασει πολλα πουλια ετσι τον εβγαλα και με ενοχλει αυτο.
    φιλε επειδη το manual απο την καραμπινα δεν ξερω που το εχω μπορεις να ριξεις μια ματια να δεις ! ευχαριστω

    θανος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 46 έως 60 (από 218 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων