ΕΚΘΕΣΗ DIANA 2011

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 294 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #314053

    [font=”Comic Sans MS”]Και ερχομαι τωρα στα λογια του Νaval που ελεγε στο πολυ κοντινο παρελθον να ενισχυθουν τα μικρα μαγαζια του χωρου.Πετυχαινεις καλυτερες τιμες και εκπτωσεις,οπου μπορουν και αυτοι φυσικα.Θες οπλο,πηγαινε στο μικρο καταστημα.θα εχεις καλυτερη μεταχειριση.[/font]

    Αυτο ξαναπες το!!Ετσι ειναι τα πραγματα σε γενικες γραμμες.Επισης μια καλη και σωστη ερευνα αγορας θα μας βαζει στον σωστο δρομο και δεν θα πεφτουμε σε λακουβες…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    13/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1982
    Κυριμλίδης Σταύρος (black_pilum) στις #168666
    Μα και φυσικά θα είμαι στην έκθεση.
    Κάθε χρόνο είμαι όλες τις μέρες εκεί.
    Φέτος έχω έναν λόγο παραπάνω. Μια και έχω αποφασίσει να δω κάποιο s/p .
    Πιστεύω φέτος να υπάρχει το καφενεδάκι μας. Μια που πέρσι μας έλειψε.
    [/size]
    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #314051

    [size=3]Στην έκθεση παίρνει μέρος φίλος μας και μέλος του e-artemis ο yannis304 (RUOTE 4X4) με μεγάλη ποικιλία σε εξοπλισμό 4χ4 , βασεις σκυλόκουτου για κοτσαδόρο , καλύματα ρεζέρβας με κυνηγετικές παραστάσεις ,σκυλόκουτα κλπ.Στο περίπτερο του θα έχει διάφορα happening και ειδικές τιμές για τα μέλη του forum..Οπότε φέτος θα έχουμε και ένα λόγο παραπάνω να πάμε ώστε να συμπαρασταθούμε στον μέλος και φίλο μας Γιάννη.[/size]

    Φιλαράκο καλορίζικο , θα είμαι και εγώ εκεί

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    4563
    ΜΠΕΦ στις #313964

    [size=3]Δυστυχως στην Ελλαδα εχουν πολλοι την ταση,να θελουν να γινονται ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ…Αυτοι πρεπει να τιμωρουνται παραδειγματικα απο την αγορα,δηλαδη απο εμας!!!
    Δεν πρεπει να επιβιωνουν αυτοι στην πλατη αλλων…
    Αυτοι που προσπαθουν και το αξιζουν,αυτοι να πηγαινουν μπροστα…
    Οχι με 2 διαφημισουλες στα περιοδικα,ειτε μηνιαια ειτε εβδομαδιαια,να γινονται μαγκες…
    Επαναλαμβανω,η αγορα(εμεις)πρεπει να τους τιμωρουμε…
    Συμφωνω απολυτα με τον Kapnas[/size]

    Πιστευω οτι οι μεγαλες εταιριες δεν πρεπει να απουσιαζουν αν θελουν να σεβονται τον καταναλωτη και δεν εχουν καμια δικαιολογια να μην μετεχουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #313932

    Άντε ρε φίλε, τόσο καιρό και δεν έχουμε συναντηθεί… ;)

    Θα το κανονισουμε καλυτερα φετος φιλε.Ελπιζω ολοι οι φιλοι απο τα "νοτια" να ξεκλεψουν λιγο χρονο απο τις υποχρεωσεις τους και να βρεθουμε!!!!

    Θα δώσω το παρόν στην έκθεση οπότε αν κανονιστεί καμιά μασαμπούκα θα χαρώ να σας γνωρίσω(sic).

    ΥΓ : Κι εγώ θέλω να δω από κοντά τον dimar μήπως εκμαιεύσω πληροφορίες για κανά καρτέρι ;)

    Πληροφοριες οσες θες.Κεφτεδες και προβατινες μη ζητας και πιασε καρεκλα διπλα!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #313844

    Εαν καποιος απο το e-Artemis ή καποιος φιλος του ή συγγενης του συμμετασχει σαν εκθετης στην DIANA,καλο θα ηταν να μας ενημερωσει γι αυτο,ωστε να φροντισουμε να τιμησουμε με το παραπανω το περιπτερο του…
    Και αυτος -ελπιζω- θα μας τιμησει ;) με τις καλυτεροτερες τιμες του!!!!

    Απ οτι πληροφορηθηκαμε παραπανω απο τον diomilesis,θα συμμετεχει για αλλη μια φορα ο yannis304 με την επιχειρηση του RUOTE 4×4…
    Εαν υπαρχει και αλλος να το δηλωσει…

    Φιλικα Δημητρης ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    18/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    777
    yannis304 στις #313828

    Δημητρη σ' ευχαριστω πολυ εσενα και τον Διονυση για την αναφορα σας
    σε σχεση με την συμμετοχη μου στην DIANA 2011!!
    Επιθυμια και χαρα μου ειναι να γνωριστουμε απο κοντα με οσους φιλους
    απο το forum ελθουν στην εκθεση.
    Θα υπαρχει και γωνια συναντησης για τα μελη e-artemis στο περιπτερο μου!
    Αν προτιμησουν δε καποιο απο τα προιοντα μου,το σιγουρο ειναι ενα,
    οτι δεν θα εκτεθω απεναντι τους , ουτε στην εξυπηρετηση,ουτε στην ποιοτητα,
    ουτε φυσικα και στις τιμες !!!

    Με εκτιμηση Γιαννης ;)

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    01/01/1970
    Αρ. μηνυμάτων:
    12190
    Ανώνυμος στις #313822

    Δημητρη σ' ευχαριστω πολυ εσενα και τον Διονυση για την αναφορα σας
    σε σχεση με την συμμετοχη μου στην DIANA 2011!!
    Επιθυμια και χαρα μου ειναι να γνωριστουμε απο κοντα με οσους φιλους
    απο το forum ελθουν στην εκθεση.
    Θα υπαρχει και γωνια συναντησης για τα μελη e-artemis στο περιπτερο μου!
    Αν προτιμησουν δε καποιο απο τα προιοντα μου,το σιγουρο ειναι ενα,
    οτι δεν θα εκτεθω απεναντι τους , ουτε στην εξυπηρετηση,ουτε στην ποιοτητα,
    ουτε φυσικα και στις τιμες !!!

    Με εκτιμηση Γιαννης ;)

    Φίλε Ιωάννη αυτό μου το απέδειξες εδώ και τέσσερα χρόνια που ήρθα σαν πελάτης με το 4Χ4 στο μαγαζί σου για να αγοράσω ένα ανταλλακτικό για το αμάξι χωρίς να σε ξέρω και μου έκανες εντύπωση για την τιμιότητα σου να είσαι καλα φίλε και καλές δουλειές !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #313811

    [b][font=”Comic Sans MS”][size=4]Και ερχομαι τωρα στα λογια του Νaval που ελεγε (και εχει δικιο) στο πολυ κοντινο παρελθον να ενισχυθουν τα μικρα μαγαζια του χωρου.Πετυχαινεις καλυτερες τιμες και εκπτωσεις,οπου μπορουν και αυτοι φυσικα.Θες οπλο,πηγαινε στο μικρο καταστημα.θα εχεις καλυτερη μεταχειριση.[/size][/font][/b]

    ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ…Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ Κ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΗ….
    Κ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ Κ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΤΥΧΕ ΠΡΙΝ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΦΑΣΣΕΣ…
    ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΣΕ ΓΝΩΣΤΟ-ΜΕΓΑΛΟ ΜΑΓΑΖΙ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΜΙΑ ΣΦΙΝΑ ΚΛΕΙΣΤΡΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΞΑΔΕΡΦΑΚΙ ΜΟΥ…
    ΑΠΟ ΑΠΟΡΙΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΣΟ ΕΙΧΕ ΤΗΝ SX3,(ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΝ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ) Κ ΜΟΥ ΕΙΠΕ 1500+(ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΡΙΒΩΣ)
    Κ ΤΟΥ ΛΕΩ…
    -ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΜΑΓΑΖΙ 1280 ΕΥΡΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΗ ΔΙΑΦΟΡΑ???
    Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ…
    -ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΦΙΛΕ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΙΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΓΙΑ ΣΚΟΤΩΜΑ ΤΑ ΕΙΧΕ…
    ΚΟΥΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΖΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΕΙΝΑΕΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΟΧΙ…ΜΕΤΑΝΙΩΝΩΝΤΑΣ
    ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΙΧΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΣΦΙΝΑ…Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΦΥΓΑ.

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    27/10/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    3347
    ALTAIR_LUSSO στις #313807

    Θα πάω και ελπίζω να μην δω σοκολατάκια, φασιανούς και λαγούς σε κλουβιά, 4χ4, γραφεία εκδρομών στο εξωτερικό με 1500€ το 3ημερο και εταιρίες με καινούρια όπλα που τα έχουν βιδωμένα και στα δίνουν να τα πιάσεις… ;)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    23/04/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    1724
    kapnas 125+25 στις #168759

    .

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/12/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2191
    jason στις #313788

    [color=”#000000″][size=3]Ιάσωνα ακριβός αυτό με εξοργίζει……… η αλαζονεία και η αισχροκέρδεια του κάθε άχρηστου που με περναει για πολύ Μ…κα εντάξει κύριος να βγάλεις το κέρδος σου δεν λέω επιχείρηση έχεις αλλά μην με περνάς για κορόιδο και θες να μου πούλησης ντενεκεδάκια που κοστίζουν 200 άντε 250 ευρώ σωνει και καλά 1500 και 1700 ευρώ και δεν είναι μόνο αυτό σου την λέει και από πανό ο καραγκιόζης δεν έχουν πάρει χαμπάρι τα νούμερα ότι από εμάς ζουν ……….. κάνουν και συμπεριφέροντε λες και μας κάνουν και χάρη. ………….. αυτό που διαπίστωσα είναι ότι δεν έχουν αντιλήφθη ότι το σύνολο τον κυνηγών σήμερα έχει αρκετές έως πολλές και ιδιαίτερες γνώσης κάτι που αγνοούν παντελώς η εν λόγο κύριοι.
    [/size][/color]

    ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΩΡΓΟ,ΣΤΗ ΔΗΘΕΝ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ…ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ Σ ΑΥΤΟΥΣ!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/07/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    626
    dimoik στις #313745

    Θα πάω και ελπίζω να μην δω σοκολατάκια, φασιανούς και λαγούς σε κλουβιά, 4χ4, γραφεία εκδρομών στο εξωτερικό με 1500€ το 3ημερο και εταιρίες με καινούρια όπλα που τα έχουν βιδωμένα και στα δίνουν να τα πιάσεις… ;)

    Δεν νομιζω να την γλυτωσουμε και φετος…

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #313716

    ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΩΡΓΟ,ΣΤΗ ΔΗΘΕΝ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ…ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ Σ ΑΥΤΟΥΣ!

    Μα είναι δυνατόν να υπάρχουν μεγάλες αντιπροσωπείες με ολοκαίνουργια μοντέλα (που αυτά κυρίως είναι που έχουν μεγαλη ζήτηση) και να τσιγγουνεύονται να αφήσουν τον κόσμο να τα επωμίσει.

    Και τι έγινε?

    Ένα μοντέλο που έχει 1800 άνετα το δίνουν μετά την έκθεση και αφού το έχει πιάσει ο κόσμος 1300 σε κάποιον δικό τους που θα γνωρίζει ότι δεν πρόκειται για μεταχειρισμένο όπλο αλλά για εκθεσιακό.
    Άσε που αλλάζοντάς του ένα κοντάκι το δίνουν για καινούργιο πάλι.

    Δηλαδή τι περιμένουν?
    Πως θα πουλήσουν αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας να το γουστάρουμε να μας παρακινήσουν να το πάρουμε?

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    11/11/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    91
    Blackriton στις #313646

    [size=3]Μα είναι δυνατόν να υπάρχουν μεγάλες αντιπροσωπείες με ολοκαίνουργια μοντέλα (που αυτά κυρίως είναι που έχουν μεγαλη ζήτηση) και να τσιγγουνεύονται να αφήσουν τον κόσμο να τα επωμίσει.

    Και τι έγινε?

    Ένα μοντέλο που έχει 1800 άνετα το δίνουν μετά την έκθεση και αφού το έχει πιάσει ο κόσμος 1300 σε κάποιον δικό τους που θα γνωρίζει ότι δεν πρόκειται για μεταχειρισμένο όπλο αλλά για εκθεσιακό.
    Άσε που αλλάζοντάς του ένα κοντάκι το δίνουν για καινούργιο πάλι.

    Δηλαδή τι περιμένουν?
    Πως θα πουλήσουν αν δεν το πιάσουμε στα χέρια μας να το γουστάρουμε να μας παρακινήσουν να το πάρουμε?[/size]

    +1
    Αυτό που έγινε πέρσι με την Maxus και την Vinci ήταν μεγάλη ξεφτίλα.

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 294 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων