ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗ ΑΝΩΤΕΡΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Iδιογόμωση

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #310991

    Παιδια σας ευχαριστω πραγματικα για τα καλα σας λογια και για τις ευχες σας! :o

    Ευτηχως απο χθες το βραδυ καταφερα να κανω 2 δουλειες που με ειχαν ανχοσει και τωρα που μου εφυγε το πολυ το ανχος, ειμαι πιο χαλαρος και μπορω να κανω δουλεια πιο ευκολα, πιο γρηγορα και με λιγοτερη πιεση…

    Συνεχιζω και βαζω ασταματητα υλικο στο site και πολυ συντομα θα το εχω γεμισει και οταν με το καλο τελειωσω, που ευελπιστω δηλαδη μεχρι το τελος του μηνα…θα αρχισω σιγα σιγα να κανω κατι review και video review σε αρκετα πραγματα που εχω στο μυαλο μου…

    Υπολογιζω οτι στο τελος θα σας μπλεξω ολους με την ιδιογομωση…οπως μπλεχτηκα και γω… :D :D :D :lol:

    Φιλικα Νικος :P


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    31/07/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    533
    giannis36 στις #310971

    Παιδια σας ευχαριστω πραγματικα για τα καλα σας λογια και για τις ευχες σας! :P

    Ευτηχως απο χθες το βραδυ καταφερα να κανω 2 δουλειες που με ειχαν ανχοσει και τωρα που μου εφυγε το πολυ το ανχος, ειμαι πιο χαλαρος και μπορω να κανω δουλεια πιο ευκολα, πιο γρηγορα και με λιγοτερη πιεση…

    Συνεχιζω και βαζω ασταματητα υλικο στο site και πολυ συντομα θα το εχω γεμισει και οταν με το καλο τελειωσω, που ευελπιστω δηλαδη μεχρι το τελος του μηνα…θα αρχισω σιγα σιγα να κανω κατι review και video review σε αρκετα πραγματα που εχω στο μυαλο μου…

    Υπολογιζω οτι στο τελος θα σας μπλεξω ολους με την ιδιογομωση…οπως μπλεχτηκα και γω… :D :D :D :lol:

    Φιλικα Νικος :P

    νασε καλα νικολα και εμεις σευχαρηστουμε πολη για το υληκο που μας δηνης και φτιαχνουμε καλες τουφεκιες χορης να πεδεβομαστε με πολες πολες δοκημες και προπαντον ασφαλες [ΟΡΕΟ ΜΠΛΕΞΗΜΟ ΟΜΟΣ :o

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #170998

    01/04/2011 – Απο σημερα πιανω συστηματικα δουλεια για να ετοιμασω κατι καλο…και οχι…δεν ειναι φαρσα!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #306559

    Μολις τελειωσα το αναλυτικο review της Η4, ειναι μονο μια μικρη γευση απο αυτα που προκειται να ακολουθησουν, αφου απο δω και περα, ετσι θα κανω τα review! :rolleyes:

    Link: http://www.idiogomosi.com/pages/posts/fabarm-h4-125.php

    Ανοιχτος σε οποιοδηποτε καλοπρωαιρετο σχολιο ή επικοδομητικη κριτηκη :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    2956
    naval στις #306558

    Μολις τελειωσα το αναλυτικο review της Η4, ειναι μονο μια μικρη γευση απο αυτα που προκειται να ακολουθησουν, αφου απο δω και περα, ετσι θα κανω τα review! :D

    Link: [url=”http://www.idiogomosi.com/pages/posts/fabarm-h4-125.php”]http://www.idiogomosi.com/pages/posts/fabarm-h4-125.php[/url]

    Ανοιχτος σε οποιοδηποτε καλοπρωαιρετο σχολιο ή επικοδομητικη κριτηκη :)

    Υπάρχει μεράκι και φαίνεται …………. :rolleyes:
    [/size]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    2396
    Δημητρης Benelli στις #306480

    Μολις τελειωσα το αναλυτικο review της Η4, ειναι μονο μια μικρη γευση απο αυτα που προκειται να ακολουθησουν, αφου απο δω και περα, ετσι θα κανω τα review! :rolleyes:

    Link: [url=”http://www.idiogomosi.com/pages/posts/fabarm-h4-125.php”]http://www.idiogomosi.com/pages/posts/fabarm-h4-125.php[/url]

    Ανοιχτος σε οποιοδηποτε καλοπρωαιρετο σχολιο ή επικοδομητικη κριτηκη :D

    μπραβο καλλιτεχνη !

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #172807

    ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

    Εχουμε και Πασχαλινο δωρακι! Θα το βρειτε για download στην αντιστοιχη section!

    ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΚΟΣΤΟΥΣ ΦΥΣΙΓΓΙΩΝ

    Αυτόματος υπολογισμός του κόστους των φυσιγγίων ενός συγκεκριμένου setup, με πέντε διαφορετικούς τρόπους! Το πρόγραμμα kostologio.xls, μπορεί να υπολογίσει αυτόματα το κοστολόγιο του αστεροειδούς κλεισίματος, όπως επίσης και το κοστολόγιο του παραδοσιακού στρογγυλού ρελιαστού κλεισίματος, με καινούργιους καψουλωμένους και ακαψούλωτους κάλυκες, όπως και με αναγόμωση αστεροειδούς.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #172838

    XRONIA POLLA KAI KALA.[PRAVO NIKOLA OREA DOYLIA]

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/02/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    506
    panosk27 στις #172839

    ΜΠΡΑΒΩ ΝΙΚΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΗΝΙΣΗ ΚΑΙ ΕΞΙΣΟΥ ΧΡΙΣΙΜΟΤΑΤΗ.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #173629

    Παιδια, μετα απο μια μικρη περιοδο ακινησιας, εβαλα στο site την παρουσιαση της εργοστασιακης μηχανης τυπωματος GAEP SB-3000.

    Παρουσίαση της νέας εργονομικής μηχανής, για εργοστασιακό τύπωμα άδειων καλύκων, μέσης και μεγάλης παραγωγής!
    Link: GAEP SB-3000

    Απο την επομενη εβδομαδα θα εχουμε εξελιξεις, αφου περιμενω ενα μικρο δεματακι με κατι στροφεια UltraSpecial και αφου θα εχω τελειωσει πλεον με καποιες υποχρεωσεις που εχω, οποτε και θα αρχισω πλεον να κανω δουλεια στο site με κατι πολυ καλες παρουσιασεις!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #177518

    ΝΕΕΣ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΕΙΣ

    Μετά από σχεδόν δύο μήνες στασιμότητας και εν μέσω αρκετών προβλημάτων, από σήμερα ξαναρχίζουμε δυναμικά για τη νέα κυνηγετική σεζόν 2011-2012 με νέο υλικό, με νέες παρουσιάσεις και με κάποια αποκλειστικά review!

    Καλή έναρξη σε όλους τους συναδέλφους, πάντα με καλά και πάντα με ασφαλή κυνήγια!

    ΥΓ Ενα δεμα που περιμενα απο τις 21/6, εφτασε μολις χθες στο τοπικο ταχυδρομειο…αφου ειχε κολλησει για περιπου 16 μερες στα Γιαννενα…αλλα τουλαχιστον δεν ηρθε σπασμενο!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #291898

    καλη εναρξη νικολα,παμε γερα.και καλεσ δοκιμεσ σε ολουσ :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    05/08/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1590
    Nikos77 στις #291679

    Παιδια εβαλα ενα αρθρο online σε αποκλειστικη παρουσιαση

    http://www.idiogomosi.com/pages/posts/gaep…-modded-143.php

    Ελπιζω η ποιοτητα φωτο και video, να ειναι αναλογη των προσδοκιων σας… :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    26/09/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    714
    NIKOS SAMOS στις #291669

    Παιδια εβαλα ενα αρθρο online σε αποκλειστικη παρουσιαση

    http://www.idiogomosi.com/pages/posts/gaep…-modded-143.php

    Ελπιζω η ποιοτητα φωτο και video, να ειναι αναλογη των προσδοκιων σας… :D
    [/quote ΝΙΚΟ μηπως βρηκες καμια συνταγη για 28αρι με μπαρουτι c7 και f2x32 tecna n sipe n αυτες που μπωρο δηλαδη ευκολα να βρω απο εναν φιλο μου

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/03/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    353
    maxus staf στις #177666

    f2x32[0,98×19]καψουλι 616-[0,96χ18]κ.615 ειναι απο το βιβλιο του χατζιωτη

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 31 έως 45 (από 69 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων