Eλεύθερος Τύπος Κυνήγι

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    07/03/2008
    Αρ. μηνυμάτων:
    7357
    Sniper645 στις #313140

    ……………………………………..
    Αξιζει τον κοπο μονο για την διοφθαλμη σκοπευση (Και οχι μονο,γνωριμιες,φιλιες,ανταλλαγη αποψεων.Αντι για καφενειο,ειναι ό,τι καλυτερο μπορεις να κανεις!!!)
    να παει κανεις στο σκοπευτηριο.Ασε που τον
    Αυγουστο ειμαστε ετοιμοπολεμοι.


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #313139

    Αλλα ειχα βρει το κολπο, εβλεπα 2 καννες και τους ελεγα οτι τουφεκουσα την δεξια ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

    Κανονικά το σωστό είναι να επιλέγεις την αριστερή.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/02/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    249
    gppapetr στις #313115

    Αρκει να μην είναι κανείς ξεροκέφαλος σαν εμένα….
    με τα δυο ανοικτά …ΔΕΝ……
    Θέλω πολύ δουλειά,αλλα εντάξει, μικρός ειμαι ακόμα :D , ο δάσκαλος να' ναι καλά!!

    Διόφθαλμοι σκόπευσει ….Σκοπευτήριο …άλλοι μου έλεγαν μήν πάς στό σκοπευτήριο θα σέ μπερδέψει στό κυνήγι ,διόφθαλμοι ..άσε τή μας λές τώρα όλοι το μάτι κλείνουν και όμως μέτα από κάποιο χρονο που αφιέρωσα στο σκοπευτήριο στή σκοποβολή γενικώς μέτα από κάποια μαθήματα τά οποια και τα συνεχίζω[μιά και αυτή τη στιγμή που σας γράφω κάνω καποιες επωμίσεις και τώρα κάνω το διάλυμα μού διότι ο δάσκαλος φωνάζει ο καλιμπραδόρος ο ΜΙΤΣΙΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ άπεχτως αλλά με κουράζει], φίλοι μου μερα με τήν νύχτα ,σέ κάποιες εξορμήσεις μου φετεινές έβγαζα κάποιες τουφεκιές,τίς οποίες δέν τις πιστευα με τίποτα και έλεγα γιά να δώ ρε γαμότω θα το ξαναπετύχω με τόν ίδιο τρόπο και είχε αποτελέσμα ,σχεδόν ποτέ δέν είχα τρείς τουφεκιές τρεις τσίχλες καλά δέ τα κοτσυφια δέν γλιτώνουν .Υπόψιν φίλοι μου ΄κυνηγάω από το 1992 και όμως μετά απο τόσα χρόνια λέω ,δέν μπορούσε να υπήρχε κάποιος τότε και να μου πει ,να μου δείξη νά μου πεί κάποια πράγματα δέν είναι μόνο οι διόφθαλμοι είναι πάρα πολλά έστω τά μισά θά ήτανε κάτι.Στό σκοπευτήριο βέβαια θά γνωρίσεις ένα κάρο κόσμο θά αποκτήσεις φίλους γνωστούς και καλή παρέα ανταλλαγές απόψεων και ότι αλλό μπορεί να φανταστή τό μυαλό σας.ΤΕΛΟΣ το διάλυμα. :D

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    22/03/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    384
    ΙΝΠ στις #313100

    Κανονικά το σωστό είναι να επιλέγεις την αριστερή.

    Πραγματι αυτο συμβαινει και σε εμενα,
    που επωμιζω δεξια και εχω δεξιο κυριαρχο ματι.
    Λεωνιδα, ελπιζουμε και σε αλλα εξισου
    ωραια αρθρα οποτε εχεις καιρο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #170371

    Οσα χρόνια ασχολούμαι με την προπονητική, συνάντησα μόνο μία περίπτωση αριστερόχειρα με δεξί κυρίαρχο μάτι. Φαίνεται ότι η αντίθετη κυριαρχία είναι ένα πρόβλημα που είναι «προνόμιο» των δεξιόχειρων.

    Η ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΣΕΡΡΕς ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΗΠΩς ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ MAIL ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΜ Η ΜΕ ΤΗΛ
    ΚΛΑΨ ΛΕΟ ΚΛΑΨ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #308660

    Οσα χρόνια ασχολούμαι με την προπονητική, συνάντησα μόνο μία περίπτωση αριστερόχειρα με δεξί κυρίαρχο μάτι. Φαίνεται ότι η αντίθετη κυριαρχία είναι ένα πρόβλημα που είναι «προνόμιο» των δεξιόχειρων.

    Η ΑΛΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΒΟΡΕΙΑ ΣΕΡΡΕς ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΗΠΩς ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΜΕ MAIL ΜΗΠΩς ΜΕ ΠΜ Η ΜΕ ΤΗΛ
    ΚΛΑΨ ΛΕΟ ΚΛΑΨ

    Να κατέβεις Αθήνα να σε μελετήσει η επιστήμη. :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/11/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    189
    pennas στις #170375

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ DIANA ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΡΟΧΤΕΣ(GEOWINCHESTER)
    ΧΩΡΙς ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΤΩς ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΩ
    (ολα κατω στην αθηνα ειναι μαζεμενα μαμωτο τιποτα για μας στην επαρχια)

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    06/12/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1769
    Dimitris Al. στις #308578

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ DIANA ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΡΟΧΤΕΣ(GEOWINCHESTER)
    ΧΩΡΙς ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΤΩς ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΩ
    (ολα κατω στην αθηνα ειναι μαζεμενα μαμωτο [color=”#FF0000″]τιποτα για μας στην επαρχια[/color])

    Δυστυχώς και για αυτό δεν θα γίνει ποτέ αυτή η αποκέντρωση που όλοι θέλουν (τάχα μου) να πραγματοποιήσουν.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/09/2005
    Αρ. μηνυμάτων:
    280
    Rallos στις #308577

    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ DIANA ΝΑ ΚΑΤΕΒΩ ΤΑ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΠΡΟΧΤΕΣ(GEOWINCHESTER)
    ΧΩΡΙς ΠΛΑΚΑ ΠΑΝΤΩς ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΩ
    (ολα κατω στην αθηνα ειναι μαζεμενα μαμωτο [size=4][b]τιποτα για μας στην επαρχια)[/b][/size]

    Τουλάχιστον έχετε πολλά θηράματα, εμεις μονο πορτοκαλί δισκάκια έχουμε :lol:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/09/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    976
    nikosssss στις #308554

    Τουλάχιστον έχετε πολλά θηράματα, εμεις μονο πορτοκαλί δισκάκια έχουμε :lol:

    E καλά μη βάλεις και το χέρι σου στη φωτιά….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/01/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1432
    DIMAR1039 στις #170478

    "Μαγουλο στο κοντακι και ματια στον στοχο".Ωραιος ο Λεωνιδας!!Διαβασα το αρθρο σου στον ελευθερο τυπο κυνηγι χθες.Αφου το κατεχεις καλα συνεχισε να δινεις γνωση στον κυνηγο..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    8970
    leo στις #170482

    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου. Το άρθρο αυτό υπάρχει και στο site μου, αλλά έπρεπε να δημοσιευτεί για να συνεχίσω τη σειρά των άρθρων παράλληλα και στα δύο.

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων