Τα πάντα για τα ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΠΡΕΤΟΝ

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:
  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    14/07/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    191
    babis στις #46169

    Θα ήτανε εύκολο να μου πεις από πού είναι τα σκυλιά που έχεις ; γονείς και τα λοιπά ; ασχολείσαι με αγώνες ;


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    17/09/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    200
    dgmagdal στις #46212

    Agapito filoi geia sas, thelo na agoraso ena koutavi epaniel, kai tha ektimousa plirofories, vasismenes stis empeiries sas, episis tha ithela kai ego to tilefono toy Fraggidi to email mou einai citytroop@yahoo.com

    me ektimisi

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    16/11/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    54
    ΣΥΣΥ στις #46253

    ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗ ΑΡΑΜΙ ΚΑΙ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΟΥ ΛΟΝΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΟΥΤΑΒΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΚΥΛΙΑ ΕΠΑΝΙΕΛ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΟΝ PYROL DE SOYS LES VIVIERS . τα εχω παρει ολα απο τον εκτροφεα ΦΡΑΓΓΙΔΗ ΓΙΑΝΝΗ.ΜΕ ΕΚΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΕΣ ΦΕΤΟΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑ  ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΚΤΡΟΦΕΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    08/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    277
    ΙΑΚ στις #48992

    ΑΝΤΩΝΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΑΘΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΥΝΗΓΟΣΚΥΛΑ

    ΜΟΝΟ ΣΤΟ BAICAL ΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑ ΟΠΛΑ

    ΤΟ ΕΠΑΝΙΕΛΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΕΞΟΔΟ ???

    ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΚΙΣΕΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΣΠΑΝΙΕΛ

    ΦΙΛΙΚΑ

    ΙΑΚΩΒΟΣ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    15/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    1134
    KOSTASGR2000 στις #49866

    Τί έγινε ρε παιδιά κανένα νέο δεν υπάρχει για τα επανιέλ;;

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4
    petrof στις #50407

    Παιδια ισως ο φιλος ο Μπαμπης να εχει καπως και δικιο οσο αφορα την κασεττα γιατι προσωπικα πιστευω θα μπορουσε να ηταν περισσοτερο κατατοπιστικη στο κυνηγι και με περισσοτερες φασεις και οχι μονο.

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/12/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    6
    ΚΛΑΔΗΣ στις #50586

    ΠΑΙΔΙΑ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΠΑΝΙΕΛ ΜΙΚΡΟ Ή ΒΓΑΛΜΕΝΟ, ΤΟ ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΜΠΕΚΑΤΣΑ ΕΠΙΣΗΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΟΧΕΣ ΣΤΑ ΚΡΥΑ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ΑΙΔΙΑ+

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    dimitris665 στις #50996

    Παιδιά καλησπέρα,

    παρακολουθώ το θέμα γιατί με ενδιαφέρει…ενώ σχεδόν πάντα είχα σετερ,απο φέτος έχω (εκτός απο τα 2 σετερ μου)και ενα πανέμορφο αρσενικό ασπρο-πορτοκαλί επανιέλ(6 μηνών).

    Τα φώτα σας λοιπόν για το μικρό διαβολάκι που απέκτησα…Οτι ποιο ενδεδειγμένο για τη ράτσα του παρακαλώ οποιος γνωρίζει θα το διαβάσω με πολύ προσοχή….

    Ευχαριστώ παιδιά..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/05/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    4107
    Kalliston Hellas στις #338538

     

    Θυμάστε στις παλιές Ελληνικές ταινίες τον χαρακτήρα «παιδί του λαού » που ενσάρκωνε ο Ν. Ξανθόπουλος;

    Ήπιος, συγκροτημένος, ισορροπημένος χαρακτήρας. Αρκούντως δυναμικός για να τα βγάζει πέρα παντού αλλά και εγκρατής. Δουλευταράς  και σπουδαστής συγχρόνως. Έξυπνος, περπατημένος. Βαθιά συναισθηματικός, αγαπησιάρης, αφοσιωμένος φίλος. Γινόταν θυσία. Όμορφος χωρίς να σε ξετρελαίνει το κάλλος του. Έ; έτσι δεν ήταν; Σας έρχεται η εικόνα;

    Μάλιστα…  το ίδιο πιστεύω πως είναι και το Επανιέλ Μπρετόν.  Το σκυλί του λαού.

    Φίλοι των Επανιέλς παρόλο που ποτέ δεν είχα δικό μου τέτοιο σκύλο τον εκτιμώ πολύ. Πολλές φορές αναρωτιέμαι πως και δεν απόκτησα.

    Φιλικά

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    02/03/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    705
    Vardeos στις #51027

    Πιστεύω ότι ήταν μια από της καλύτερες τοποθέτησης για την συγκεκριμένη Φυλή.

    Ο κύριος Νικολακόπουλος το έθεσε πολύ σωστά.

    Όσο ζεις μαζί τους τόσο τα αγαπάς πιο πολύ.

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/12/2003
    Αρ. μηνυμάτων:
    57
    dimitris665 στις #51030

    Ειλικρινά συνάδελφοι,κάθε μέρα που περνάει αυτός ο μικρός σατανάς με κάνει να πιστεύω πως έχανα τόσο καιρό που δεν είχα δοκιμάσει την συντροφιά του.Οσα χρόνια κυνηγάω είχα σετερ και κούρτσχαρ κάποια φορά δε και μερικούς ιχνηλάτες καλά σκυλιά όλα και σύντροφοι πραγματικοί που όλα όμως είχαν και τις κακές τους στιγμές,ανορεξίες,βαριεστημάρες,ανηπακοές,κακοκεφαλιές και διάφορα άλλα…αυτός εδώ ο μικρός που απέκτησα είναι τόσο διαφορετικός απο  ολα τα σκυλιά που γνώριζα μέχρι τώρα που πραγματικά λέω πως εγώ που μεγάλωσα απο μωρό με σκυλιά υπάρχουν πράγματα και συμπεριφορές που δεν είχα δεί μέχρι τώρα σε αυτά τα υπέροχα ζώα που λέγονται σκύλοι…Δεν ξέρω μεγαλώνοντας πόσο καλό κυνηγόσκυλο θα γίνει αλλά μάλλον δεν θα με νοιάξει και πολύ….

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/08/2004
    Αρ. μηνυμάτων:
    22
    chasseur στις #51391

    Μετά απο αρκετό ψάξιμο απέκτησα και εγώ,εδώ και 10 μέρες ένα κουτάβι epagneul 6 1/2 μηνών αρσενικό, γιό του Pyrol και της Iva .Το όνομα αυτού Ρομπέν.

    ΥΓ.Ευχαριστώ όλα τα παιδιά απο εδώ που προσφέρθηκαν να με βοηθήσουν όταν έμαθαν πως ψάχνω για ένα σκυλάκι. 

Επισκόπηση 12 δημοσιεύσεων - 16 έως 27 (από 27 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων