ΤΡΥΓΟΝΙΑ

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,076 έως 3,090 (από 4,919 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Posted In: Θηράματα

  • Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #216757

    απο μεσσηνια σημερα κανενα νεο?

    ΣΤΑΘΗ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΟ ΡΕΠΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ…ΑΚΟΥΣΕΣ ΚΑΤΙ?

    ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ…


    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #216773

    Στάθη, ετοιμάζεται για κάθοδο και ρωτάς;;;;;;; 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    09/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    15
    settermania στις #216789

    απο μεσσηνια σημερα κανενα νεο?

    ΦΙΛΕ ΣΤΑΘΗ ΟΥΤΕ ΕΙΔΑ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΙΦΟΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΕΣΣΗΝΙΑ

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #216823

    δεν φευγω τωρα,τωρα αναμενω τις τσιχλουλες μου αλλα με τρωει ομως να δω τι εκανε ο αρης αφου δεν μπορουμε να τα πετυχουμε εμεις πας και τα πετυχει κανενας αλλος αλλα τον βλεπω και αυτον απογοητευτικε σημερα και θα το γυρισει στα αγαπημενα του παπακια!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    19/10/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    956
    Τσαμπούκος Γεώργιος στις #216890

    Σήμερα αναπάντεχα φάνηκε ένα τρυγονάκι και κατάφερα και το πήρα!Και δεν ήταν μικρό εννοώ φετινό

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #217020

    δεν φευγω τωρα,τωρα αναμενω τις τσιχλουλες μου αλλα με τρωει ομως να δω τι εκανε ο αρης αφου δεν μπορουμε να τα πετυχουμε εμεις πας και τα πετυχει κανενας αλλος αλλα τον βλεπω και αυτον απογοητευτικε σημερα και θα το γυρισει στα αγαπημενα του παπακια!

    ΧΑΧΑ…

    ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑΘΗ…ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΕΠΝΕΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΦΕΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΑΗΤΑΝ ΗΡΕΜΕΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ…ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΑΤΥΧΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΤΡΥΓΟΝΙ…  ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ”!!!! 😆  ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΕΤΕΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΔΩ ΤΑ ΚΟΒΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΝΟΤΙΑ Κ ΣΥΝΝΕΦΙΑ…ΕΓΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΣΘΗΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ… ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΙΜΟ ΑΚΟΜΑ Κ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ… 😉 ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ…

    ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΑΠΑΚΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥΣ… :mrgreen: ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΥΧΑΙΕΣ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ…

    Ανενεργός
    Ημ. εγγραφής:
    22/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    1980
    BeReT στις #217022

    stathis wrote:
    δεν φευγω τωρα,τωρα αναμενω τις τσιχλουλες μου αλλα με τρωει ομως να δω τι εκανε ο αρης αφου δεν μπορουμε να τα πετυχουμε εμεις πας και τα πετυχει κανενας αλλος αλλα τον βλεπω και αυτον απογοητευτικε σημερα και θα το γυρισει στα αγαπημενα του παπακια!

    ΧΑΧΑ… ΔΕΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΣΤΑΘΗ…ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΕΠΝΕΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ… ΦΕΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΡΑΗΤΑΝ ΗΡΕΜΕΣ Κ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ…ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ ΜΕ ΚΥΝΗΓΑΕΙ Κ ΜΕΓΑΛΗ ΑΤΥΧΙΑ ΦΕΤΟΣ ΣΤΟ ΤΡΥΓΟΝΙ… ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΣΑΒΒΑΤΟ Κ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ»!!!! ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΕΤΕΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΕΤΑΝΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΕΔΩ ΤΑ ΚΟΒΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΜΕ ΝΟΤΙΑ Κ ΣΥΝΝΕΦΙΑ…ΕΓΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΣΘΗΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΒΟΛΗ ΤΟΥ ΚΑΙΡΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΛΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΥΝΘΗΚΕΣ… ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΜΠΑΣΙΜΟ ΑΚΟΜΑ Κ 3 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ… ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ… ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΠΑΠΑΚΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΤΟΥΣ… ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΕΡΑ Κ ΜΟΝΟ ΤΥΧΑΙΕΣ ΣΥΝΑΤΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ…

     

    Πιάσε το λάστιχο σου λεω.. :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #217031

    Πιάσε το λάστιχο σου λεω..

    😉 :mrgreen:

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    01/11/2006
    Αρ. μηνυμάτων:
    2348
    stathis στις #217188

    ειπα και εγω χασαμε τον ‘τελευταιο των μοικανων!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    28/11/2010
    Αρ. μηνυμάτων:
    222
    ARISTAM1 στις #217275

    Το φετινό πρώτο τρυγόνι σήμερα το είδα και το κράτησα , είχα βάλει την καραμπίνα στο ντύμα και ξάφνου ένα ζευγάρι από το πουθενά εμφανίστηκε , πρόλαβα σε στιλ τζανκο έβγαλα το όπλο έβαλα ένα φυσίγγι και με αυτό το πήρα δυστυχώς η ευτυχώς μόνο το ένα πουλί !!!

    και στα ταίρια του κε Θόδωρε…που ξέρεις?μπορεί να στην ”φυλάει” για καλύτερα στις φάσσες…! 😉

    πάντως στην Ναύπακτο κάτι μικροπράγματα στην περιοχή μας το Σάββατο, και την Κυριακή η απόλυτη νεκραμάρα!!! 😥

     

     

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    20/06/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    485
    victfalcon στις #217354

    παιδια ΤΕΛΟΣ τα τρυγωνια!!!!!

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    21/09/2012
    Αρ. μηνυμάτων:
    18
    fasadoros στις #217370

    ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ 2-3 ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΔΕΙΓΜΑ…..

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    27/07/2009
    Αρ. μηνυμάτων:
    1268
    aris_kalamata στις #217375

    ΒΓΗΚΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΑ…2 ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΤΟ ΠΗΡΑ…Κ 3 ΚΟΡΑΚΙΑ…  😀

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    29/08/2011
    Αρ. μηνυμάτων:
    411
    Menios στις #217390

    Μπράβο  Άρη, φασούλι το φασούλι γεμίζει το σακούλι  … 😆

    Άλλα  60 μας  λείπουν  πατριωτάκι  και τον πιάσαμε  τον falcon, τώρα που  έχει παρατήσει τα τρυγόνια   !!!!!!! Γερά…. 😆

    Συμμετέχων
    Ημ. εγγραφής:
    24/10/2007
    Αρ. μηνυμάτων:
    872
    GeorgePap στις #217392

    Σ-Κ που ήμουνα Δομοκό, ενώ το πρωινά που κυνηγούσα λαγό είδα 2 τρυγόνια…σε δύο απογεματινά που κάτσαμε με τον πατέρα μου δεν είδαμε εντελώς τίποτα , ούτε συκοφάγους κ.λ.π.

    Οταν περνάνε πουλιά, στα καρτέρια εκείνα  πάντα περνάνε το απόγεμα … οπότε τρυγόνια για μένα τέλος για φέτος

Επισκόπηση 15 δημοσιεύσεων - 3,076 έως 3,090 (από 4,919 συνολικά)
Απευθείας μετάβαση στη σελίδα:

Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για να απαντήσετε σ' αυτό το θέμα.


Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων